Concreet Hygiene B.V. won met 5-3 van Dirk van de Kuilen en werd één duel voor het einde kampioen in de derde klasse.

26-04-2017 'Twee op een rij' voor Brink
24-04-2017 Uitspraak strafcommissie
12-04-2017 Eestairs en Palfinger Marine gedegradeerd
10-04-2017 Uitspraken strafcommissie
05-04-2017 Van den Brink neemt voorschot

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
27-04-1994 Chiel Roeleveld (23) - Sieplo BV
27-04-1994 Michel Verveer (23) - Palfinger Marine
27-04-1988 Rieke v.d. Brink (29) - Dick Pol Tandtechniek
Ontbrekende pasfoto's
-
Uitslagen 21-04-2017
18:25(H) Campus - Van den Brink Schilders 1 - 5
18:25(2) RSP Recreatiebouw - Netbasics 5 - 4
18:59(H) Wijnwinkel Barneveld - Centrum Evers 5 - 3
18:59(3) Wouter Bouw I - Faam Werkt B.V. 3 - 8
19:33(H) Medifit - Zeker Zichtbaar 2 - 2
19:33(3) Nummer 12 - Van den Burg Autoservice 2 - 2
20:07(H) Crew Licht & Geluid - Sieplo BV 5 - 4
20:07(3) Concreet Hygiene B.V. - Dirk van de Kuilen 5 - 3
20:41(1) De Hebberd - Scania Barneveld 5 - 4
20:41(2) 5 Sterren Team - Maderu 5 - 3
21:15(1) Van Ginkel Schilder - Henk Sennema/Di Emmarosi 4 - 3
21:15(2) Bloemenhal Chloris - L. vd Kamp / Qualifix 3 - 5
21:49(D) U-niq - Dick Pol Tandtechniek 1 - 0
21:49(3) Jacobus Hoeve - Onderweegs & de Groot 7 - 4
22:23(1) Autobedrijf Arissen - Easytape 1 - 7
22:23(D) FC Kip - Verhoeks/De Rotterdammer 1 - 7
Programma 28-04-2017
Veld A
18:25 Centrum Evers - Hofland Architecten (H)
18:59 Fizier/Nummer 12 - Aluzon Ede (D)
19:33 EeStairs - Medifit (H)
20:07 Wouter Bouw II - Campus (H)
20:41 Frits van Amerongen - Autobedrijf Arissen (1e)
21:15 Scania Barneveld - Garantie-Auto.nu (1e)
21:49 Henk Sennema/Di Emmarosi - Van Dijk Papier & Metalen (1e)
22:23 Dijkman Tuinen - Maluku Muda/Van Dijk (1e)
Veld B
18:25 Centrum Evers - Pater Zonweringen (D)
18:59 G. Fieret stukadoorsbedr. - Palfinger Marine (2e)
19:33 Covebo Uitzendgroep - RSP Recreatiebouw (2e)
20:07 Autobedrijf M. van Hunnik - Nummer 12 (3e)
20:41 L. vd Kamp / Qualifix - Tandprotheticus Herbert (2e)
21:15 Van de Vis Eierspecialist - Concreet Hygiene B.V. (3e)
21:49 Maderu - De Tegelzetters/Avel (2e)
22:23 Onderweegs & de Groot - De Babbel Barneveld (3e)
Geschorsten 28-04-2017
Romario Blotenburg (Covebo Uitzendgroep)
Arjan Hazeleger (De Tegelzetters/Avel)
Philip Latumahina (Wouter Bouw II)
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 19 49
2 Hofland Architecten 18 40
3 Wouter Bouw II 18 39
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Van Dijk Papier & Metalen 18 47
2 Easytape 19 47
3 Maluku Muda/Van Dijk 18 31
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 5 Sterren Team 19 48
2 L. vd Kamp / Qualifix 19 37
3 G. Fieret stukadoorsbedr. 18 32
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Concreet Hygiene B.V. 19 54
2 Van den Burg Autoservice 19 47
3 Jacobus Hoeve 19 39
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 12 36
2 Centrum Evers 13 26
3 Aluzon Ede 13 26
>> volledige stand
Seizoen: 1975
Bislet winnaar finale Schueler/Holsport zaalvoetbaltoernooi.


Topscorers
Hoofdklasse
1. Alex Davelaar 32
(Hofland Architecten)
2. Jamal Bendadi 28
(Wouter Bouw II)
3. Theo v.d. Brink 25 (+1)
(Van den Brink Schilders)
4. Jordi Duits 23 (+2)
(Crew Licht & Geluid)
5. Michel v.d. Brink 22
(Wouter Bouw II)
Tweede Klasse
1. Bart van den Hoorn 40
(5 Sterren Team)
2. Bart Morren 32 (+1)
(5 Sterren Team)
3. Bob v.d. Hudding 31 (+2)
(Bloemenhal Chloris)
4. Arjan Nagtegaal 18 (+2)
(L. vd Kamp / Qualifix)
5. Richard Zweers 16
(De Tegelzetters/Avel)
Eerste Klasse
1. Jeffrey Brandt 31
(Van Dijk Papier & Metalen)
2. Gijs Engelbrecht 31
(Frits van Amerongen)
3. Tim Witte 27 (+3)
(De Hebberd)
4. Dennis v.d. Bunt 23
(Maluku Muda/Van Dijk)
5. Menne Bomhof 22 (+3)
(Easytape)
Derde Klasse
1. Menno Tuhusula 39
(Van den Burg Autoservice)
2. Brahim Boukattan 23
(Concreet Hygiene B.V.)
3. Mohammed Boukattan 21 (+2)
(Concreet Hygiene B.V.)
4. Jeroen Gravekamp 21 (+3)
(Wouter Bouw I)
5. Najim Bourass 20 (+1)
(Concreet Hygiene B.V.)
Dames
1. Kirsten Knot 30
(Pater Zonweringen )
2. Yvonne Veldhuizen 30
(Pater Zonweringen )
3. Marina Bij de Vaate 26
(Centrum Evers )
4. Tanja v.d. Braak 21
(Verhoeks/De Rotterdammer)
5. Aniek v.d. Kuilen 19 (+4)
(Verhoeks/De Rotterdammer)
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal:
Laatste speelronde: 4
Aniek v.d. Kuilen
(Verhoeks/De Rotterdammer)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Menne Bomhof
(Easytape)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Bart van den Brink
(Faam Werkt B.V.)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Jeroen Gravekamp
(Wouter Bouw I)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Leon Hooijer
(Jacobus Hoeve)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Joost van Veldhuizen
(Wijnwinkel Barneveld)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Tim Witte
(De Hebberd)



Scheidsrechters gezocht