De topper in de Hoofdklasse tussen Van den Brink Schilders en Hofland Architecten eindigde onbeslist: 4-4. De nog net zichtbare Alex Davelaar is hier trefzeker namens Hofland.

13-12-2017 Remise bij zaalvoetbaltopper
06-12-2017 Nauta produceert dozijn treffers
29-11-2017 Van den Brink blijft foutloos
27-11-2017 Vrijdag 23 maart 2018 naar De Oosterboshal
22-11-2017 Sennema nieuwe koploper

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
14-12-1987 Niels Amoraal (30) - De Hebberd
14-12-1985 Roald Luchtenberg (32) - Autobedrijf M. van Hunnik
Ontbrekende pasfoto's (0)
geen
Uitslagen 08-12-2017
18:25(H) Van den Brink Schilders - Hofland Architecten 4 - 4
18:25(3) Boerderij 't Paradijs - Faam Werkt B.V. 2 - 9
18:59(H) Easytape - Van Dijk Papier & Metalen 2 - 4
18:59(3) B.A.S. Beers and Steaks - Nummer 12 1 - 3
19:33(H) Centrum Evers (h) - Café The Barn 2 - 5
19:33(2) Covebo Uitzendgroep - Van Ginkel Schilder 2 - 3
20:07(H) Crew Licht & Geluid - Wouter Bouw II 3 - 3
20:07(2) Tandprotheticus Herbert - Polyesterbedrijf De Valk 2 - 2
20:41(1) De Hebberd - L. vd Kamp / Qualifix 4 - 1
20:41(2) Concreet Hygiene B.V. - De Tegelzetters/Avel 6 - 3
21:15(1) Henk Sennema/Di Emmarosi - G. Fieret stukadoorsbedr. 5 - 3
21:15(3) Dirk van de Kuilen - Palfinger Marine 2 - 4
21:49(1) Dijkman Tuinen - Garantie-Auto.nu 4 - 3
21:49(D) De Voetbalvrouwen - Verhoeks/De Rotterdammer 5 - 4
22:23(2) Jacobus Hoeve - Netbasics 1 - 1
22:23(3) Autobedrijf M. van Hunnik - Bloemenhal Chloris 4 - 4
Programma 15-12-2017
Veld A
18:25 Centrum Evers (d) - U-niq (D)
18:59 Wijnwinkel Barneveld - Van den Brink Schilders (H)
19:33 Wouter Bouw II - Medifit (H)
20:07 Zeker Zichtbaar - Crew Licht & Geluid (H)
20:41 5 Sterren Team - Maluku Muda/Van Dijk (1e)
21:15 Scania Barneveld - Dijkman Tuinen (1e)
21:49 Nauta - G. Fieret stukadoorsbedr. (1e)
22:23 EeStairs - L. vd Kamp / Qualifix (1e)
Veld B
18:25 Autobedrijf Arissen - Covebo Uitzendgroep (2e)
18:59 Faam Werkt B.V. - Toro Junior (3e)
19:33 Van den Burg Autoservice - Jacobus Hoeve (2e)
20:07 Dick Pol Tandtechniek - Pater Zonweringen (D)
20:41 Onderweegs & de Groot - Boerderij 't Paradijs (3e)
21:15 Van de Vis Eierspecialist - B.A.S. Beers and Steaks (3e)
21:49 Netbasics - De Tegelzetters/Avel (2e)
22:23 RSP Recreatiebouw - Polyesterbedrijf De Valk (2e)
Geschorsten 15-12-2017
Philip Latumahina (Wouter Bouw II)
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 9 25
2 Hofland Architecten 9 21
3 Van Dijk Papier & Metalen 9 18
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Nauta 9 21
2 EeStairs 9 21
3 Henk Sennema/Di Emmarosi 9 19
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 Concreet Hygiene B.V. 9 24
2 RSP Recreatiebouw 9 21
3 Autobedrijf Arissen 9 19
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Faam Werkt B.V. 10 25
2 Toro Junior 9 22
3 Boerderij 't Paradijs 10 16
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 5 15
2 De Voetbalvrouwen 6 12
3 Dick Pol Tandtechniek 5 10
>> volledige stand
Seizoen: 1998/1999



Topscorers
Hoofdklasse
1. Koen Faber 19 (+2)
(Van den Brink Schilders)
2. Jeffrey Brandt 15 (+3)
(Van Dijk Papier & Metalen)
3. Jordi Duits 14 (+3)
(Crew Licht & Geluid)
4. Maarten Hofland 12 (+1)
(Hofland Architecten)
5. Wilfred Top 11 (+2)
(Café The Barn)
Tweede Klasse
1. Johannes Fieret 16
(Autobedrijf Arissen)
2. Gerben Bos 14
(RSP Recreatiebouw)
3. Najim Bourass 12
(Concreet Hygiene B.V.)
4. Remco Hooijer 11 (+1)
(Jacobus Hoeve)
5. Martin Boon 10 (+2)
(Van Ginkel Schilder)
Eerste Klasse
1. Arno v.d. Brink 13
(Scania Barneveld)
2. Gijs Engelbrecht 13
(Nauta)
3. Stefan Heimgartner 11 (+1)
(De Hebberd)
4. Benjamin Labobar 11
(EeStairs)
5. Mauro Aalders 10
(Nauta)
Derde Klasse
1. Bob v.d. Hudding 27 (+3)
(Bloemenhal Chloris)
2. Bart van den Brink 18 (+4)
(Faam Werkt B.V.)
3. Arvin Leeuwis 13
(Toro Junior)
4. Jan Snoeij 13 (+1)
(Boerderij 't Paradijs)
5. Dirk Fraanje 10 (+1)
(Nummer 12)
Dames
1. Ilse van Walsem 11 (+4)
(De Voetbalvrouwen)
2. Erika Roseboom 10
(Aluzon Ede)
3. Sara Groters 8 (+1)
(De Voetbalvrouwen)
4. Kirsten Knot 8
(Pater Zonweringen )
5. Marina Bij de Vaate 8
(Centrum Evers (d))
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal:
Laatste speelronde: 4
Bart van den Brink
(Faam Werkt B.V.)

Totaal:
Laatste speelronde: 4
Ilse van Walsem
(De Voetbalvrouwen)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Mohammed Boukattan
(Concreet Hygiene B.V.)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Jeffrey Brandt
(Van Dijk Papier & Metalen)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Jordi Duits
(Crew Licht & Geluid)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Bob v.d. Hudding
(Bloemenhal Chloris)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Pascal Lether
(Henk Sennema/Di Emmarosi)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Henri Rietman
(Autobedrijf M. van Hunnik)



Scheidsrechters gezocht