Seizoen: 2017/2018
De Voetbalvrouwen zijn tweede geworden na het gelijke spel tegen Verhoeks/De Rotterdammer die met een derde plaats genoegen moeten nemen. Margriet Jansen (Verhoeks) scoort hier één van haar drie treffers.

23-04-2018 Uitspraak strafcommissie
18-04-2018 Een zeer glansrijk debuut
11-04-2018 Drie op een rij voor 'Brink'
04-04-2018 Ben Verbaarschott overleden
28-03-2018 Zeker Zichtbaar ijzersterk

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
25-04-1972 Erik van Veldhuizen (46) - Polyesterbedrijf De Valk
Ontbrekende pasfoto's (0)
geen
Uitslagen 20-04-2018
18:25(H) Zeker Zichtbaar - Centrum Evers (h) 2 - 3
18:25(D) Aluzon Ede - Pater Zonweringen 1 - 7
18:59(D) Verhoeks/De Rotterdammer - De Voetbalvrouwen 4 - 4
18:59(2) Concreet Hygiene B.V. - Jacobus Hoeve 5 - 2
19:33(H) Easytape - Café The Barn 2 - 23
19:33(2) Covebo Uitzendgroep - De Tegelzetters/Avel 3 - 4
20:07(H) Hofland Architecten - Van den Brink Schilders 0 - 4
20:07(2) Tandprotheticus Herbert - RSP Recreatiebouw 2 - 1
20:41(1) Dijkman Tuinen - G. Fieret stukadoorsbedr. 1 - 2
20:41(3) Toro Junior - Faam Werkt B.V. 4 - 3
21:15(1) Nauta - Garantie-Auto.nu 6 - 1
21:15(2) Netbasics - Van Ginkel Schilder 5 - 7
21:49(1) De Hebberd - EeStairs 2 - 3
21:49(3) Nummer 12 - B.A.S. Beers and Steaks 4 - 3
22:23(1) Henk Sennema/Di Emmarosi - Maluku Muda/Van Dijk 4 - 5
22:23(3) Dirk van de Kuilen - Bloemenhal Chloris 8 - 4
Programma 04-05-2018
Veld A
18:25 Dijkman Tuinen - Scania Barneveld (1e)
18:59 Maluku Muda/Van Dijk - 5 Sterren Team (1e)
20:07 Henk Sennema/Di Emmarosi - Garantie-Auto.nu (1e)
20:41 Van de Vis Eierspecialist - Boerderij 't Paradijs (3e)
21:15 L. vd Kamp / Qualifix - EeStairs (1e)
21:49 Wijnwinkel Barneveld - Crew Licht & Geluid (H)
22:23 Van Dijk Papier & Metalen - Hofland Architecten (H)
Veld B
18:25 Onderweegs & de Groot - Autobedrijf M. van Hunnik (3e)
18:59 Palfinger Marine - Nummer 12 (3e)
20:07 Dirk van de Kuilen - Faam Werkt B.V. (3e)
20:41 Jacobus Hoeve - Van den Burg Autoservice (2e)
21:15 Concreet Hygiene B.V. - Van Ginkel Schilder (2e)
21:49 Polyesterbedrijf De Valk - RSP Recreatiebouw (2e)
22:23 Covebo Uitzendgroep - Autobedrijf Arissen (2e)
Geschorsten 04-05-2018
Alex Davelaar (Hofland Architecten)
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 20 56
2 Café The Barn 20 46
3 Hofland Architecten 19 43
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Nauta 20 47
2 Henk Sennema/Di Emmarosi 19 39
3 EeStairs 19 38
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 Concreet Hygiene B.V. 19 50
2 Autobedrijf Arissen 19 44
3 Polyesterbedrijf De Valk 19 37
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Toro Junior 20 52
2 Faam Werkt B.V. 19 41
3 Palfinger Marine 19 33
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 12 36
2 De Voetbalvrouwen 12 19
3 Verhoeks/De Rotterdammer 12 18
>> volledige stand
Seizoen: 1988/1989
Studio Alfa beste in de vierde klasse.



Topscorers
Hoofdklasse
1. Koen Faber 44 (+4)
(Van den Brink Schilders)
2. Wilfred Top 43 (+16)
(Café The Barn)
3. Jeffrey Brandt 21
(Van Dijk Papier & Metalen)
4. Jordi Duits 21
(Crew Licht & Geluid)
5. Maarten Hofland 18
(Hofland Architecten)
Tweede Klasse
1. Johannes Fieret 24
(Autobedrijf Arissen)
2. Gerben Bos 23
(RSP Recreatiebouw)
3. Najim Bourass 21
(Concreet Hygiene B.V.)
4. Marcel v.d. Berg 18
(Polyesterbedrijf De Valk)
5. Levi Smit 18
(Autobedrijf Arissen)
Eerste Klasse
1. Gijs Engelbrecht 29 (+3)
(Nauta)
2. Arno v.d. Brink 25
(Scania Barneveld)
3. Dennis v.d. Bunt 21 (+2)
(Maluku Muda/Van Dijk)
4. Benjamin Labobar 21
(EeStairs)
5. Mauro Aalders 19
(Nauta)
Derde Klasse
1. Bob v.d. Hudding 60 (+3)
(Bloemenhal Chloris)
2. Bart van den Brink 35 (+1)
(Faam Werkt B.V.)
3. Arvin Leeuwis 27 (+1)
(Toro Junior)
4. Gerbert Heij 23 (+1)
(Faam Werkt B.V.)
5. Rico van de Craats 22 (+1)
(Toro Junior)
Dames
1. Kirsten Knot 37 (+3)
(Pater Zonweringen )
2. Ilse van Walsem 29 (+2)
(De Voetbalvrouwen)
3. Mirjam Roorda 22
(U-niq)
4. Linda Helbling 17
(Pater Zonweringen )
5. Marina Bij de Vaate 17
(Centrum Evers (d))
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal:
Laatste speelronde: 16
Wilfred Top
(Café The Barn)

Totaal:
Laatste speelronde: 5
Jeffrey van Middendorp
(Café The Barn)

Totaal:
Laatste speelronde: 4
Koen Faber
(Van den Brink Schilders)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Bas Buitenhuis
(Henk Sennema/Di Emmarosi)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Steven Elzinga
(Van Ginkel Schilder)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Gijs Engelbrecht
(Nauta)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Bilal Fattouchi
(Nauta)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Bob v.d. Hudding
(Bloemenhal Chloris)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Margriet Jansen
(Verhoeks/De Rotterdammer)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Kirsten Knot
(Pater Zonweringen )

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Jan Roozendaal
(Dirk van de Kuilen)



Scheidsrechters gezocht