Seizoen: 2018/2019
15-02: Rianne Schimmel (geheel rechts) scoort hier één van haar twee treffers tegen Dick Pol Tandtechniek. Aluzon Ede won met 6-1.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

15-02-2019 Uitspraak bestuur en strafcommissie
13-02-2019 Solide winst voor Hofland
10-02-2019 Uitspraken strafcommissie
09-02-2019 Uitspraak bestuur en strafcommissie
06-02-2019 Nipte winst 'Brink-schilders'

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
19-02-1988 John van Maanen (31) - Nauta
19-02-1986 Gianni Loppies (33) - Maluku Muda/Van Dijk
19-02-1998 Jesse Koudijs (21) - Toro Junior
Uitslagen 15-02-2019
18:25(H) Nauta - Medifit 2 - 3
18:25(2) Toro Junior - Palfinger Marine 8 - 4
18:59(H) Van den Brink Schilders - Crew Licht & Geluid 3 - 1
18:59(2) Covebo Uitzendgroep - G. Fieret stukadoorsbedr. 4 - 4
19:33(H) Campus - Café The Barn 1 - 6
19:33(2) Faam Werkt B.V. - Wesotronic 4 - 2
20:07(D) Dick Pol Tandtechniek - Aluzon Ede 1 - 6
20:07(2) Van den Burg Autoservice - Tandprotheticus Herbert 1 - 3
20:41(1) Autobedrijf Arissen - Dijkman Tuinen 1 - 3
20:41(3) B.A.S. Beers and Steaks - Dirk van de Kuilen 3 - 1
21:15(1) Qualifix Schilders - Henk Sennema/Di Emmarosi 2 - 3
21:15(3) Jacobus Hoeve - Chloris/DPF printing 1 - 9
21:49(1) Garantie-Auto.nu - Maluku Muda/Van Dijk 3 - 4
21:49(3) Boerderij 't Paradijs - Rijschool Saglam 4 - 3
22:23(1) ADVIOM FC - Easytape 5 - 0
22:23(D) Verhoeks/De Rotterdammer - U-niq 5 - 0
Programma 22-02-2019
Veld A
18:25 Maluku Muda/Van Dijk - Scania Barneveld (1e)
18:59 ADVIOM FC - Qualifix Schilders (1e)
19:33 Autobedrijf Arissen - De Hebberd (1e)
20:07 Polyesterbedrijf De Valk - Dijkman Tuinen (1e)
20:41 EeStairs - Hofland Houtbewerking (H)
21:15 Nauta - Van den Brink Schilders (H)
21:49 Centrum Evers - Van Dijk Papier & Metalen (H)
22:23 Campus - Hofland Architecten (H)
Veld B
18:25 Van de Vis Eierspecialist - Onderweegs & de Groot (3e)
18:59 De Tegelzetters/Avel - B.A.S. Beers and Steaks (3e)
19:33 Boerderij 't Paradijs - Nummer 12 (3e)
20:07 Dirk van de Kuilen - Autobedrijf M. van Hunnik (3e)
20:41 Wesotronic - GERO Machinehandel (2e)
21:15 Netbasics - Covebo Uitzendgroep (2e)
21:49 VDB Dienstverlening B.V. - Verhoeks/De Rotterdammer (D)
22:23 ERBA Plaatbewerking - Palfinger Marine (2e)
Geschorsten 22-02-2019
Theo v.d. Brink (Van den Brink Schilders)
Marco van Meeteren (EeStairs)
Erdal Topal (Netbasics)
Tim van Vulpen (GERO Machinehandel)
Standen
Hoofdklasse
1 Hofland Architecten 14 34
2 Van den Brink Schilders 14 30
3 Medifit 14 29
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Garantie-Auto.nu 15 32
2 Henk Sennema/Di Emmarosi 14 30
3 ADVIOM FC 14 26
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 G. Fieret stukadoorsbedr. 15 37
2 Faam Werkt B.V. 15 25
3 GERO Machinehandel 14 23
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Chloris/DPF printing 14 36
2 De Tegelzetters/Avel 14 26
3 Jacobus Hoeve 14 26
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 10 27
2 Verhoeks/De Rotterdammer 11 27
3 VDB Dienstverlening B.V. 10 19
>> volledige stand
Seizoen: 2006/2007
Alle prijswinnaars van dit seizoen bij elkaar.



Topscorers
Hoofdklasse
1. Alex Davelaar 21
(Hofland Architecten)
2. Dennis Heimgartner 18
(Van Dijk Papier & Metalen)
3. Koen Faber 15 (+1)
(Van den Brink Schilders)
4. Theo v.d. Brink 13
(Van den Brink Schilders)
5. Jordi Duits 13
(Crew Licht & Geluid)
Tweede Klasse
1. Johannes Fieret 29
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
2. Afgeschermd 28 (+6)
(Toro Junior)
3. Anne ten Hove 23 (+4)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
4. Rik Huijser 18
(Covebo Uitzendgroep)
5. Menno Tuhusula 18
(Van den Burg Autoservice)
Eerste Klasse
1. Bart Poot 26 (+2)
(Garantie-Auto.nu)
2. Tim Wingelaar 21 (+1)
(Autobedrijf Arissen)
3. Jarno Mulder 16 (+1)
(Dijkman Tuinen)
4. Arno v.d. Brink 15
(Scania Barneveld)
5. Marcel v.d. Berg 13
(Polyesterbedrijf De Valk)
Derde Klasse
1. Bob v.d. Hudding 49 (+3)
(Chloris/DPF printing)
2. Richard Zweers 24
(De Tegelzetters/Avel)
3. Rudy v.d. Munt 21
(Nummer 12)
4. Ensar Gunaydin 20 (+2)
(Rijschool Saglam)
5. Leon Hooijer 20
(Jacobus Hoeve)
Dames
1. Kirsten Knot 24
(Pater Zonweringen )
2. Ilse van Walsem 24
(VDB Dienstverlening B.V.)
3. Yvonne Veldhuizen 15
(Pater Zonweringen )
4. Margriet Jansen 14 (+1)
(Verhoeks/De Rotterdammer)
5. Tanja v.d. Braak 11 (+1)
(Verhoeks/De Rotterdammer)
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 28
Laatste speelronde: 6
Afgeschermd
(Toro Junior)

Totaal: 23
Laatste speelronde: 4
Anne ten Hove
(G. Fieret stukadoorsbedr.)

Totaal: 5
Laatste speelronde: 3
Mark Abrahams
(Palfinger Marine)

Totaal: 10
Laatste speelronde: 3
Dennis v.d. Bunt
(Maluku Muda/Van Dijk)

Totaal: 7
Laatste speelronde: 3
Demi van Dijk
(Verhoeks/De Rotterdammer)

Totaal: 49
Laatste speelronde: 3
Bob v.d. Hudding
(Chloris/DPF printing)



Scheidsrechters gezocht