Seizoen: 2017/2018
23-02: Het is Dirk van de Kuilen niet gelukt om de laatste plaats over te doen aan B.A.S. Beers and Steaks. Laatstgenoemde won met 6-2. Folkert van Amerongen, links op de achtergrond, scoorde drie keer.

21-02-2018 Boetegeld zaalvoetbal naar Joshua
21-02-2018 Simpele zege voor Nauta
18-02-2018 Uitspraak strafcommissie
16-02-2018 Uitspraak bestuur en strafcommissie
14-02-2018 Topploegen laten zich gelden

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
Geen jarigen vandaag.
Ontbrekende pasfoto's (0)
geen
Uitslagen 23-02-2018
18:25(1) Maluku Muda/Van Dijk - Scania Barneveld 1 - 2
18:25(2) Concreet Hygiene B.V. - RSP Recreatiebouw 5 - 4
18:59(1) Henk Sennema/Di Emmarosi - EeStairs 5 - 1
18:59(2) Jacobus Hoeve - Autobedrijf Arissen 2 - 11
19:33(1) G. Fieret stukadoorsbedr. - Garantie-Auto.nu 0 - 4
19:33(2) De Tegelzetters/Avel - Van Ginkel Schilder 2 - 4
20:07(H) Van den Brink Schilders - Easytape 10 - 2
20:07(3) Van de Vis Eierspecialist - Palfinger Marine 2 - 6
20:41(H) Crew Licht & Geluid - Zeker Zichtbaar 1 - 4
20:41(3) B.A.S. Beers and Steaks - Dirk van de Kuilen 6 - 2
21:15(D) Pater Zonweringen - U-niq 11 - 1
21:15(3) Boerderij 't Paradijs - Onderweegs & de Groot 2 - 4
21:49(H) Wijnwinkel Barneveld - Van Dijk Papier & Metalen 2 - 3
22:23(H) Café The Barn - Wouter Bouw II 5 - 0
22:23(3) Faam Werkt B.V. - Bloemenhal Chloris 10 - 4
Programma 02-03-2018
Veld A
18:25 Garantie-Auto.nu - EeStairs (1e)
18:59 G. Fieret stukadoorsbedr. - Nauta (1e)
19:33 De Hebberd - Dijkman Tuinen (1e)
20:07 Van den Brink Schilders - Crew Licht & Geluid (H)
20:41 5 Sterren Team - L. vd Kamp / Qualifix (1e)
21:15 Centrum Evers (h) - Hofland Architecten (H)
21:49 Aluzon Ede - Verhoeks/De Rotterdammer (D)
22:23 Medifit - Café The Barn (H)
Veld B
18:25 B.A.S. Beers and Steaks - Boerderij 't Paradijs (3e)
18:59 De Tegelzetters/Avel - Netbasics (2e)
19:33 Van den Burg Autoservice - Polyesterbedrijf De Valk (2e)
20:07 Autobedrijf M. van Hunnik - Nummer 12 (3e)
20:41 De Voetbalvrouwen - Centrum Evers (d) (D)
21:15 Bloemenhal Chloris - Toro Junior (3e)
21:49 Covebo Uitzendgroep - Tandprotheticus Herbert (2e)
22:23 Van Ginkel Schilder - RSP Recreatiebouw (2e)
Geschorsten 02-03-2018
Jeroen Boekhout (De Tegelzetters/Avel)
John van Ginkel (De Tegelzetters/Avel)
Stefan Heimgartner (De Hebberd)
Arjan Morren (EeStairs)
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 15 41
2 Hofland Architecten 14 34
3 Van Dijk Papier & Metalen 16 33
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Nauta 15 34
2 Dijkman Tuinen 14 32
3 Henk Sennema/Di Emmarosi 15 30
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 Concreet Hygiene B.V. 15 38
2 Autobedrijf Arissen 15 34
3 Van Ginkel Schilder 15 28
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Toro Junior 15 37
2 Faam Werkt B.V. 16 37
3 Palfinger Marine 15 27
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 9 27
2 Dick Pol Tandtechniek 9 16
3 De Voetbalvrouwen 9 15
>> volledige stand
Seizoen: 2008/2009
Dijkman Tuinen was de vierde nieuwkomer op rij die de titel opeiste.



Topscorers
Hoofdklasse
1. Koen Faber 29 (+6)
(Van den Brink Schilders)
2. Jeffrey Brandt 18 (+1)
(Van Dijk Papier & Metalen)
3. Jordi Duits 18 (+1)
(Crew Licht & Geluid)
4. Wilfred Top 16
(Café The Barn)
5. Maarten Hofland 15
(Hofland Architecten)
Tweede Klasse
1. Johannes Fieret 24 (+4)
(Autobedrijf Arissen)
2. Gerben Bos 22 (+3)
(RSP Recreatiebouw)
3. Marcel v.d. Berg 16
(Polyesterbedrijf De Valk)
4. Najim Bourass 14 (+1)
(Concreet Hygiene B.V.)
5. Remco Hooijer 14
(Jacobus Hoeve)
Eerste Klasse
1. Gijs Engelbrecht 22
(Nauta)
2. Arno v.d. Brink 19 (+1)
(Scania Barneveld)
3. Benjamin Labobar 17
(EeStairs)
4. Dibran Mulder 17
(Dijkman Tuinen)
5. Mauro Aalders 15
(Nauta)
Derde Klasse
1. Bob v.d. Hudding 39 (+1)
(Bloemenhal Chloris)
2. Bart van den Brink 29 (+4)
(Faam Werkt B.V.)
3. Gerbert Heij 19 (+2)
(Faam Werkt B.V.)
4. Arvin Leeuwis 19
(Toro Junior)
5. Jan Snoeij 17 (+1)
(Boerderij 't Paradijs)
Dames
1. Kirsten Knot 22 (+3)
(Pater Zonweringen )
2. Ilse van Walsem 19
(De Voetbalvrouwen)
3. Janneke Waaijenberg 14
(Dick Pol Tandtechniek)
4. Sara Groters 13
(De Voetbalvrouwen)
5. Linda Helbling 13 (+1)
(Pater Zonweringen )
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal:
Laatste speelronde: 6
Koen Faber
(Van den Brink Schilders)

Totaal:
Laatste speelronde: 4
Bart van den Brink
(Faam Werkt B.V.)

Totaal:
Laatste speelronde: 4
Johannes Fieret
(Autobedrijf Arissen)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Folkert van Amerongen
(B.A.S. Beers and Steaks)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Gerben Bos
(RSP Recreatiebouw)

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Merlin Bos-te Wilt
(Pater Zonweringen )

Totaal:
Laatste speelronde: 3
Kirsten Knot
(Pater Zonweringen )



Scheidsrechters gezocht