Seizoen: 2018/2019
Na een kleine 20 minuten opende Michiel Ophoff de score. Qualifix Schilders won uiteindelijk met 4-0 van Polyesterbedrijf De Valk.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

17-12-2018 Belangrijke mededeling: Dagelijks bestuur stopt na dit seizoen
12-12-2018 Puntenverlies Van den Brink
05-12-2018 Uitspraak strafcommissie
05-12-2018 Koploper Sennema ten onder
28-11-2018 Fieret wint topduel in 2e klasse

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
18-12-1992 Eliza Abraham (26) - Crew Licht & Geluid
Uitslagen 14-12-2018
18:25(1) Garantie-Auto.nu - Easytape 5 - 2
18:25(3) Rijschool Saglam - B.A.S. Beers and Steaks 9 - 2
18:59(1) De Hebberd - Maluku Muda/Van Dijk 2 - 3
18:59(3) Boerderij 't Paradijs - Van de Vis Eierspecialist 4 - 6
19:33(1) Polyesterbedrijf De Valk - Qualifix Schilders 0 - 4
19:33(3) Jacobus Hoeve - De Tegelzetters/Avel 1 - 3
20:07(1) Henk Sennema/Di Emmarosi - ADVIOM FC 3 - 4
20:07(2) Tandprotheticus Herbert - Palfinger Marine 1 - 5
20:41(H) EeStairs - Café The Barn 1 - 3
20:41(2) G. Fieret stukadoorsbedr. - Toro Junior 8 - 1
21:15(H) Crew Licht & Geluid - Campus 5 - 1
21:15(D) Dick Pol Tandtechniek - Pater Zonweringen 1 - 7
21:49(H) Van den Brink Schilders - Hofland Architecten 1 - 3
21:49(2) Van den Burg Autoservice - Faam Werkt B.V. 1 - 6
22:23(H) Medifit - Hofland Houtbewerking 7 - 3
22:23(2) GERO Machinehandel - Covebo Uitzendgroep 1 - 7
Programma 04-01-2019
Veld A
18:25 Van Dijk Papier & Metalen - Nauta (H)
18:59 Campus - Centrum Evers (H)
19:33 Aluzon Ede - Verhoeks/De Rotterdammer (D)
20:07 Scania Barneveld - Dijkman Tuinen (1e)
Veld B
18:25 Boerderij 't Paradijs - Dirk van de Kuilen (3e)
18:59 Autobedrijf M. van Hunnik - Onderweegs & de Groot (3e)
19:33 ERBA Plaatbewerking - Van den Burg Autoservice (2e)
20:07 Netbasics - Toro Junior (2e)
Geschorsten 04-01-2019
Standen
Hoofdklasse
1 Hofland Architecten 10 25
2 Van den Brink Schilders 10 20
3 Medifit 10 19
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Garantie-Auto.nu 10 22
2 Henk Sennema/Di Emmarosi 10 20
3 Qualifix Schilders 10 18
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 G. Fieret stukadoorsbedr. 10 24
2 ERBA Plaatbewerking 10 22
3 Faam Werkt B.V. 10 20
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Chloris/DPF printing 10 27
2 Jacobus Hoeve 10 23
3 Van de Vis Eierspecialist 10 19
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 8 21
2 Verhoeks/De Rotterdammer 7 18
3 De Voetbalvrouwen 7 12
>> volledige stand
Seizoen: 1976
F.C. B.D.U. kampioen 4e klasse.



Topscorers
Hoofdklasse
1. Alex Davelaar 17 (+1)
(Hofland Architecten)
2. Dennis Heimgartner 14
(Van Dijk Papier & Metalen)
3. Theo v.d. Brink 12
(Van den Brink Schilders)
4. Jeffrey Brandt 10
(Van Dijk Papier & Metalen)
5. Jordi Duits 10 (+2)
(Crew Licht & Geluid)
Tweede Klasse
1. Johannes Fieret 24 (+3)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
2. Anne ten Hove 16 (+2)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
3. Rik Huijser 16 (+4)
(Covebo Uitzendgroep)
4. Marc Vermeulen 16
(Toro Junior)
5. Menno Tuhusula 15 (+1)
(Van den Burg Autoservice)
Eerste Klasse
1. Bart Poot 18 (+4)
(Garantie-Auto.nu)
2. Tim Wingelaar 14
(Autobedrijf Arissen)
3. Gianni Loppies 11
(Maluku Muda/Van Dijk)
4. Arno v.d. Brink 10
(Scania Barneveld)
5. Mohammed Boukattan 9 (+2)
(ADVIOM FC)
Derde Klasse
1. Bob v.d. Hudding 38
(Chloris/DPF printing)
2. Leon Hooijer 18
(Jacobus Hoeve)
3. Richard Zweers 14 (+1)
(De Tegelzetters/Avel)
4. Rudy v.d. Munt 12
(Nummer 12)
5. Murat Ozkaya 12 (+2)
(Rijschool Saglam)
Dames
1. Kirsten Knot 18 (+3)
(Pater Zonweringen )
2. Ilse van Walsem 18
(De Voetbalvrouwen)
3. Yvonne Veldhuizen 12 (+2)
(Pater Zonweringen )
4. Tanja v.d. Braak 9
(Verhoeks/De Rotterdammer)
5. Margriet Jansen 9
(Verhoeks/De Rotterdammer)
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 11
Laatste speelronde: 5
Ensar Gunaydin
(Rijschool Saglam)

Totaal: 16
Laatste speelronde: 4
Rik Huijser
(Covebo Uitzendgroep)

Totaal: 18
Laatste speelronde: 4
Bart Poot
(Garantie-Auto.nu)

Totaal: 4
Laatste speelronde: 4
Coen Uyterwaal
(Medifit)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Martijn van den Brink
(Faam Werkt B.V.)

Totaal: 24
Laatste speelronde: 3
Johannes Fieret
(G. Fieret stukadoorsbedr.)

Totaal: 18
Laatste speelronde: 3
Kirsten Knot
(Pater Zonweringen )



Scheidsrechters gezocht