Schorsingen/Kaarten

Openstaande schorsingen
-

Kaarten
Hoofdklasse
1 Jeffrey Brandt 5
 (Van Dijk Papier & Metalen)
2 Danny Fluit 5
 (Hofland Architecten)
3 Brian Bakkenes 3
 (Wouter Bouw II)
4 Michel v.d. Brink 3
 (Wouter Bouw II)
5 Dennis Heimgartner 3
 (Van Dijk Papier & Metalen)
6 Sjoerd v.d. Pol 3
 (Medifit)
7 Eliza Abraham 2
 (Crew Licht & Geluid)
8 Ivar Bralts 2
 (Crew Licht & Geluid)
9 Jan Doornbos 2
 (Van den Brink Schilders)
10 Jordi Duits 2
 (Crew Licht & Geluid)
11 Sven van de Heg 2
 (Centrum Evers (h))
12 Ramon Houtveen 2
 (Zeker Zichtbaar)
13 Jorino Kleijn 2 1
 (Wouter Bouw II)
14 Jos van Leeuwen 2
 (Wouter Bouw II)
15 Gijs van Manen 2
 (Van den Brink Schilders)
16 Rick Uyterwaal 2
 (Medifit)
17 Bart Verbeek 2
 (Medifit)
18 Hugo v.d. Beek 1
 (Centrum Evers (h))
19 Henk Buijs 1
 (Café The Barn)
20 Gerben Burgers 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
21 Bart Coenen 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
22 Tino van Dam 1
 (Easytape)
23 Enrico Duits 1
 (Centrum Evers (h))
24 Wilger Everhardus 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
25 Koen Faber 1
 (Van den Brink Schilders)
26 Marcel van Ginkel 1
 (Van den Brink Schilders)
27 Barrie van Ginkel 1
 (Crew Licht & Geluid)
28 Gerwin Habermehl 1
 (Café The Barn)
29 Janco Heimgatner 1
 (Van den Brink Schilders)
30 Jan Hendriks 1
 (Easytape)
31 Jordy Hoolwerf 1
 (Centrum Evers (h))
32 David Kas 1
 (Hofland Architecten)
33 Gerben Keuning 1
 (Easytape)
34 Erik de Kruyff 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
35 Philip Latumahina 1 1
 (Wouter Bouw II)
36 Frenky Latupeirissa 1
 (Wouter Bouw II)
37 Robin Mastenbroek 1
 (Wouter Bouw II)
38 Sven Mulder 1
 (Hofland Architecten)
39 Michiel Ophoff 1
 (Easytape)
40 Raymond Pattiasina 1
 (Wouter Bouw II)
41 Yannick Pattiasina 1
 (Wouter Bouw II)
42 Rachid Rahmouni 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
43 Harm Reemst 1
 (Easytape)
44 Johan Schuit 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
45 Theo Schuit 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
46 Berendjan Sok 1
 (Café The Barn)
47 Tim Suik 1
 (Medifit)
48 Zeth Suripatty 1
 (Wouter Bouw II)
49 Wilfred Top 1
 (Café The Barn)
50 Coen Uyterwaal 1
 (Medifit)
51 Kevin van Veldhuizen 1
 (Medifit)
52 Allan van de Visch 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
53 Gerjan van Voorthuizen 1
 (Hofland Architecten)
54 Sjoerd de Vries 1
 (Zeker Zichtbaar)
55 Joshua Akerina 1
 (Wouter Bouw II)
56 Alex Davelaar 1
 (Hofland Architecten)
Eerste klasse
1 Stefan Heimgartner 5
 (De Hebberd)
2 Arjan Morren 5
 (EeStairs)
3 Rens Boelsma 3
 (Garantie-Auto.nu)
4 Gianni Loppies 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
5 Melvin Ploeg 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
6 Boaz Schermers 3
 (EeStairs)
7 Gideon Taberima 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
8 Martijn van Voorthuizen 3
 (L. vd Kamp / Qualifix)
9 Reza Azadi 2
 (L. vd Kamp / Qualifix)
10 Wiebe v.d. Brink 2
 (De Hebberd)
11 Martijn v.d. Brink 2
 (Scania Barneveld)
12 Jan van den Broek 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
13 Jeffrey Buitenhuis 2
 (Nauta)
14 Dennis v.d. Bunt 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
15 Michael van Dommelen 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
16 Gijs Engelbrecht 2
 (Nauta)
17 Bilal Fattouchi 2
 (Nauta)
18 Janos van Galen 2
 (L. vd Kamp / Qualifix)
19 Henri Groenevelt 2
 (Scania Barneveld)
20 Guido Heiwegen 2
 (Nauta)
21 Tashungko Ipsen 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
22 Jelle Kamstra 2
 (L. vd Kamp / Qualifix)
23 Benjamin Labobar 2
 (EeStairs)
24 Jeroen van Luttikhuizen 2 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
25 Matthias Mulder 2
 (5 Sterren Team)
26 Jarno Mulder 2
 (Dijkman Tuinen)
27 Mark v.d. Pol 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
28 Tim Schaddelee 2
 (Dijkman Tuinen)
29 Ronald van Uffelen 2
 (Scania Barneveld)
30 Mauro Aalders 1
 (Nauta)
31 Robin Adams 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
32 Bart de Bont 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
33 Dennis v.d. Broek 1
 (Garantie-Auto.nu)
34 Roy Brouwer 1
 (De Hebberd)
35 Marc de Bruijne 1
 (De Hebberd)
36 Luca de Bruin 1
 (5 Sterren Team)
37 Hans Danhof 1
 (Dijkman Tuinen)
38 Wilco van Dijk 1
 (Garantie-Auto.nu)
39 Giovanny van Dijk 1
 (EeStairs)
40 Wouter Dijkman 1
 (Dijkman Tuinen)
41 Stan te Grotenhuis 1
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
42 Kristiaan Heimgartner 1
 (De Hebberd)
43 Lennart v.d. Kamp 1
 (L. vd Kamp / Qualifix)
44 Patsia Latuny 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
45 Maarten Leene 1
 (Garantie-Auto.nu)
46 Aart Mulder 1
 (5 Sterren Team)
47 Martijn Mulder 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
48 Arjan Nagtegaal 1
 (L. vd Kamp / Qualifix)
49 Tristan Nahumury 1
 (De Hebberd)
50 Tim Oorsprong 1
 (L. vd Kamp / Qualifix)
51 Mark van Rijn 1
 (5 Sterren Team)
52 Wilbert Rutten 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
53 Giomaro Saija 1
 (EeStairs)
54 Robert Uleman 1
 (Nauta)
55 Rinse Verweij 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
56 Martijn Wallet 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
57 Omar Yama 1
 (EeStairs)
Tweede klasse
1 Aurelio Matulessy 5
 (Van den Burg Autoservice)
2 Jermaine Twiss 4
 (Van den Burg Autoservice)
3 Jeroen Boekhout 3 1
 (De Tegelzetters/Avel)
4 Brahim Boukattan 3 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
5 Mohammed Boukattan 3 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
6 Mark Hooijer 3
 (Jacobus Hoeve)
7 Iliass Laghmouchi 3
 (Concreet Hygiene B.V.)
8 Menno Tuhusula 3
 (Van den Burg Autoservice)
9 Aron van Woerkom 3
 (Netbasics)
10 Robin Arissen 2
 (Autobedrijf Arissen)
11 Jochem Bakker 2
 (Tandprotheticus Herbert)
12 Ali Fadel 2
 (Autobedrijf Arissen)
13 Remco Hooijer 2
 (Jacobus Hoeve)
14 Leon Hooijer 2
 (Jacobus Hoeve)
15 Raymond Schut 2
 (Polyesterbedrijf De Valk)
16 Adem Uzun 2
 (Concreet Hygiene B.V.)
17 Tim van Vulpen 2
 (RSP Recreatiebouw)
18 Rick Weijland 2
 (Van Ginkel Schilder)
19 Tim Wingelaar 2
 (Autobedrijf Arissen)
20 Richard Zweers 2
 (De Tegelzetters/Avel)
21 Marcel v.d. Berg 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
22 Rik Bloemendaal 1
 (Tandprotheticus Herbert)
23 Martin Boon 1
 (Van Ginkel Schilder)
24 Gerben Bos 1
 (RSP Recreatiebouw)
25 Najim Bourass 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
26 Evertjan v.d. Bunt 1
 (Van Ginkel Schilder)
27 Peter Burgering 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
28 Gerran Davelaar 1
 (Tandprotheticus Herbert)
29 Jaron Davelaar 1
 (Tandprotheticus Herbert)
30 Steven Elzinga 1
 (Van Ginkel Schilder)
31 Johannes Fieret 1
 (Autobedrijf Arissen)
32 Coen Fieret 1
 (Autobedrijf Arissen)
33 John van Ginkel 1 1
 (De Tegelzetters/Avel)
34 Lars Gundelach 1
 (Covebo Uitzendgroep)
35 Housni Houllich 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
36 Rik Huijser 1
 (Covebo Uitzendgroep)
37 Kay Jansen 1
 (De Tegelzetters/Avel)
38 Dennis Langius 1
 (Netbasics)
39 Nus Latupeirissa 1
 (Van den Burg Autoservice)
40 Erwin van Manen 1
 (Netbasics)
41 Maurice Marsman 1
 (Van Ginkel Schilder)
42 Timo Meij 1 1
 (Covebo Uitzendgroep)
43 Bart Molenaar 1
 (Tandprotheticus Herbert)
44 Walid Omar 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
45 Garnik Petrosyan 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
46 Rob Regeer 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
47 Hosea Sahetapy 1
 (Van den Burg Autoservice)
48 Peter Schut 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
49 Wilco Steenkamer 1
 (Jacobus Hoeve)
50 Sander van Steensel 1
 (Covebo Uitzendgroep)
51 Furkan Tirgil 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
52 Albert van Veluw 1
 (De Tegelzetters/Avel)
53 Timon Verstoep 1
 (Tandprotheticus Herbert)
54 Robert de Vries 1
 (Netbasics)
55 Henk Wiesenekker 1
 (Covebo Uitzendgroep)
56 Tom Zoutendijk 1
 (Covebo Uitzendgroep)
57 Rutger Schaap 1
 (Tandprotheticus Herbert)
58 Stefan Taberima 1
 (Van den Burg Autoservice)
Derde Klasse
1 Tony van Dijk 6
 (Dirk van de Kuilen)
2 Jan Roozendaal 6
 (Dirk van de Kuilen)
3 Edward van Dijk 5
 (Van de Vis Eierspecialist)
4 Ard Heek 4
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
5 Mark Abrahams 3
 (Palfinger Marine)
6 Dennis van den Berg 3 1
 (Toro Junior)
7 Stefan Kamphorst 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
8 Marc van den Berg 2
 (Boerderij 't Paradijs)
9 Stephan Bot 2
 (Onderweegs & de Groot)
10 Rico van de Craats 2
 (Toro Junior)
11 Marnick v.d. Hof 2
 (Dirk van de Kuilen)
12 Dirk Kersbergen 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
13 Dirk v.d. Kuilen 2
 (Dirk van de Kuilen)
14 Tim van Rootselaar 2
 (Toro Junior)
15 Marc Vermeulen 2
 (Toro Junior)
16 Evert-Jan v.d. Vis 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
17 Marcel van Voorst 2
 (Palfinger Marine)
18 Marcel van Asselt 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
19 Frank van den Berg 1
 (Boerderij 't Paradijs)
20 Joshua van den Berkt 1
 (Toro Junior)
21 Martijn de Bruijn 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
22 Mike Brunekreef 1
 (Onderweegs & de Groot)
23 Wim van Cappellen 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
24 Arie van de Craats 1
 (Toro Junior)
25 Arjan Dekker 1
 (Nummer 12)
26 Wim Donkersteeg 1
 (Bloemenhal Chloris)
27 Kevin Ernsten 1
 (Dirk van de Kuilen)
28 Johan Haverkamp 1
 (Palfinger Marine)
29 Sander den Hertog 1
 (Faam Werkt B.V.)
30 Max Hoek 1
 (Boerderij 't Paradijs)
31 Bob v.d. Hudding 1
 (Bloemenhal Chloris)
32 Hans Janse 1
 (Palfinger Marine)
33 Jesse Koudijs 1
 (Toro Junior)
34 Gerben van Kruistum 1
 (Onderweegs & de Groot)
35 Bas van Leeuwen 1
 (Faam Werkt B.V.)
36 Arvin Leeuwis 1
 (Toro Junior)
37 Camiel Machielse 1
 (Bloemenhal Chloris)
38 Janko van Middendorp 1
 (Bloemenhal Chloris)
39 Rudy v.d. Munt 1
 (Nummer 12)
40 Brian Pietersma 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
41 IJsbrand Snoeij 1
 (Boerderij 't Paradijs)
42 Sander Staal 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
43 Bart v.d. Top 1
 (Palfinger Marine)
44 Ronald Uineken 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
45 Manuel Wernsen 1
 (Dirk van de Kuilen)
46 Daan Wilden 1
 (Palfinger Marine)
47 Marco Willigenburg 1
 (Bloemenhal Chloris)
48 Robert Woudenberg 1
 (Van de Vis Eierspecialist)