Play-offs
11-05-2018
(wedstrijdduur 20 minuten)

Poule 1
(A) 18:30 Kampioen Hoofdklasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 18:30 2e Periode winnaar 2e klasse Hoogst geklasseerde 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 19:14 2e Periode winnaar 2e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 19:14 Hoogst geklasseerde 3e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 19:58 2e Periode winnaar 2e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 19:58 Hoogst geklasseerde 3e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Poule 2
(A) 18:52 Kampioen 1e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 18:52 2e Periode winnaar 3e klasse Hoogst geklasseerde 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 19:36 2e Periode winnaar 3e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 19:36 Hoogst geklasseerde 2e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 20:20 2e Periode winnaar 3e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 20:20 Hoogst geklasseerde 2e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Poule 3
(A) 20:45 Kampioen 2e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 20:45 2e Periode winnaar Hoofdklasse Hoogst geklasseerde 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 21:29 2e Periode winnaar Hoofdklasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 21:29 Hoogst geklasseerde 1e klasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 22:13 2e Periode winnaar Hoofdklasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 22:13 Hoogst geklasseerde 1e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Poule 4
(A) 21:07 Kampioen 3e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 21:07 2e Periode winnaar 1e klasse Hoogst geklasseerde Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 21:51 2e Periode winnaar 1e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 21:51 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 22:35 2e Periode winnaar 1e klasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 22:35 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.


De eerste twee uit iedere poule gaan door naar de slotavond van het seizoen.

18-05-2018
(wedstrijdduur 20 minuten)
Poule A
(A) 18:30 Nr. 1 Poule 1 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 18:30 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 19:14 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 19:14 Nr. 2 Poule 4 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 19:58 Nr. 1 Poule 3 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 19:58 Nr. 2 Poule 4 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Poule B
(A) 18:52 Nr. 1 Poule 2 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 18:52 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 19:36 Nr. 2 Poule 3 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 19:36 Nr. 1 Poule 4 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(A) 20:20 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 20:20 Nr. 1 Poule 4 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

1/2 Finale (D)
(A) 20:45 1e Periode winnaar Dames Op één na hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 20:45 2e Periode winnaar Dames Hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

1/2 Finale (H)
(A) 21:10 Winnaar Poule A Nummer 2 Poule B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(B) 21:10 Winnaar Poule B Nummer 2 Poule A
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Finale (D)
(A) 21:35 Winnaar 1/2 finale (D) Veld A Winnaar 1/2 finale (D) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Finale (H)
(A) 22:00 Winnaar 1/2 finale (H) Veld A Winnaar 1/2 finale (H) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.