Play-offs
11-05-2018
(wedstrijdduur 20 minuten)

Poule 1
18:30 Van den Brink Schilders - Dijkman Tuinen 2 - 0
18:30 Polyesterbedrijf De Valk - Nummer 12 1 - 1
19:14 Polyesterbedrijf De Valk - Dijkman Tuinen 1 - 4
19:14 Nummer 12 - Van den Brink Schilders 2 - 7
19:58 Polyesterbedrijf De Valk - Van den Brink Schilders 0 - 4
19:58 Nummer 12 - Dijkman Tuinen 1 - 3
Poule 2
18:52 Nauta - Hofland Architecten 1 - 1
18:52 Palfinger Marine - Van Ginkel Schilder 2 - 2
19:36 Palfinger Marine - Hofland Architecten 2 - 1
19:36 Van Ginkel Schilder - Nauta 0 - 7
20:20 Palfinger Marine - Nauta 1 - 3
20:20 Van Ginkel Schilder - Hofland Architecten 3 - 5
Poule 3
20:45 Concreet Hygiene B.V. - Faam Werkt B.V. 1 - 2
20:45 Café The Barn - EeStairs 5 - 2
21:29 Café The Barn - Faam Werkt B.V. 1 - 0
21:29 EeStairs - Concreet Hygiene B.V. 2 - 5
22:13 Café The Barn - Concreet Hygiene B.V. 2 - 5
22:13 EeStairs - Faam Werkt B.V. 3 - 1
Poule 4
21:07 Toro Junior - Autobedrijf Arissen 2 - 2
21:07 Maluku Muda/Van Dijk - Van Dijk Papier & Metalen 1 - 4
21:51 Maluku Muda/Van Dijk - Autobedrijf Arissen 1 - 0
21:51 Van Dijk Papier & Metalen - Toro Junior 3 - 1
22:35 Maluku Muda/Van Dijk - Toro Junior 2 - 1
22:35 Van Dijk Papier & Metalen - Autobedrijf Arissen 5 - 1


Stand Poule 1ges gew gel ver pnt voo teg dlg
1 Van den Brink Schilders 3 3 0 0 9 13 2 11
2 Dijkman Tuinen 3 2 0 1 6 7 4 3
3 Nummer 12 3 0 1 2 1 4 11 -7
4 Polyesterbedrijf De Valk 3 0 1 2 1 2 9 -7
Stand Poule 2ges gew gel ver pnt voo teg dlg
1 Nauta 3 2 1 0 7 11 2 9
2 Hofland Architecten 3 1 1 1 4 7 6 1
3 Palfinger Marine 3 1 1 1 4 5 6 -1
4 Van Ginkel Schilder 3 0 1 2 1 5 14 -9
Stand Poule 3ges gew gel ver pnt voo teg dlg
1 Concreet Hygiene B.V. 3 2 0 1 6 11 6 5
2 Café The Barn 3 2 0 1 6 8 7 1
3 Faam Werkt B.V. 3 1 0 2 3 3 5 -2
4 EeStairs 3 1 0 2 3 7 11 -4
Stand Poule 4ges gew gel ver pnt voo teg dlg
1 Van Dijk Papier & Metalen 3 3 0 0 9 12 3 9
2 Maluku Muda/Van Dijk 3 2 0 1 6 4 5 -1
3 Toro Junior 3 0 1 2 1 4 7 -3
4 Autobedrijf Arissen 3 0 1 2 1 3 8 -5



De eerste twee uit iedere poule gaan door naar de slotavond van het seizoen.

18-05-2018
(wedstrijdduur 20 minuten)

 Poule A
18:30 Van den Brink Schilders - Hofland Architecten 9 - 0
18:30 Concreet Hygiene B.V. - Maluku Muda/Van Dijk 3 - 1
19:14 Concreet Hygiene B.V. - Hofland Architecten 3 - 0
19:14 Maluku Muda/Van Dijk - Van den Brink Schilders 0 - 4
19:58 Concreet Hygiene B.V. - Van den Brink Schilders 0 - 1
19:58 Maluku Muda/Van Dijk - Hofland Architecten 1 - 3
 Poule B
18:52 Nauta - Dijkman Tuinen 3 - 3
18:52 Café The Barn - Van Dijk Papier & Metalen 4 - 1
19:36 Café The Barn - Dijkman Tuinen 3 - 0
19:36 Van Dijk Papier & Metalen - Nauta 4 - 4
20:20 Café The Barn - Nauta 1 - 2
20:20 Van Dijk Papier & Metalen - Dijkman Tuinen 1 - 0


Stand Poule Ages gew gel ver pnt voo teg dlg
1 Van den Brink Schilders 3 3 0 0 9 14 0 14
2 Concreet Hygiene B.V. 3 2 0 1 6 6 2 4
3 Hofland Architecten 3 1 0 2 3 3 13 -10
4 Maluku Muda/Van Dijk 3 0 0 3 0 2 10 -8
Stand Poule Bges gew gel ver pnt voo teg dlg
1 Café The Barn 3 2 0 1 6 8 3 5
2 Nauta 3 1 2 0 5 9 8 1
3 Van Dijk Papier & Metalen 3 1 1 1 4 6 8 -2
4 Dijkman Tuinen 3 0 1 2 1 3 7 -4


 Halve finale
20:45 Pater Zonweringen - Dick Pol Tandtechniek 5 - 0
20:45 Verhoeks/De Rotterdammer - De Voetbalvrouwen 2 - 1
21:10 Van den Brink Schilders - Nauta 3 - 2
21:10 Café The Barn - Concreet Hygiene B.V. 5 - 1
 Finale
21:35 Pater Zonweringen - Verhoeks/De Rotterdammer 5 - 2
22:00 Van den Brink Schilders - Café The Barn 2 - 3