Programma Zaalvoetbal Barneveld

Programma

Het programma wordt gesponsord door

07-09-2018
Veld A
(1e) 18:25 Polyesterbedrijf De Valk Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Jan Los

(1e) 18:59 Dijkman Tuinen Easytape
Scheidsrechters Jan Los Jan v.d. Heetkamp

(1e) 19:33 Scania Barneveld Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Jan Los

(D) 20:07 Verhoeks/De Rotterdammer U-niq
Scheidsrechters Jan Los Jan v.d. Heetkamp

(H) 20:41 Centrum Evers Campus
Scheidsrechters John van Maanen Heino van Veluw

(H) 21:15 Medifit Nauta
Scheidsrechters Heino van Veluw John van Maanen

(H) 21:49 EeStairs Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters John van Maanen Heino van Veluw

(H) 22:23 Hofland Architecten Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters Heino van Veluw John van Maanen

Veld B
(3e) 18:25 De Tegelzetters/Avel Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters René van Veluw Bertus Groeneveld

(3e) 18:59 Autobedrijf M. van Hunnik Jacobus Hoeve
Scheidsrechters Bertus Groeneveld René van Veluw

(3e) 19:33 Dirk van de Kuilen Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters René van Veluw Bertus Groeneveld

(3e) 20:07 Bloemenhal Chloris B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters Bertus Groeneveld René van Veluw

(2e) 20:41 G. Fieret stukadoorsbedr. Wesotronic
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Wiebrand Dalemans

(2e) 21:15 Van den Burg Autoservice ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Bert Wiesenekker

(2e) 21:49 Tandprotheticus Herbert Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Wiebrand Dalemans

(2e) 22:23 GERO Machinehandel Palfinger Marine
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Bert Wiesenekker

14-09-2018
Veld A
(H) 18:25 Crew Licht & Geluid Medifit
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bertus Groeneveld

(H) 18:59 Van Dijk Papier & Metalen Van den Brink Schilders
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Marcel Hendriksen

(H) 19:33 Café The Barn Campus
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bertus Groeneveld

(D) 20:07 Pater Zonweringen De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Marcel Hendriksen

(1e) 20:41 Easytape Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters Jan Los Ferry Leatemia

(1e) 21:15 Maluku Muda/Van Dijk L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan Los

(1e) 21:49 Autobedrijf Arissen Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters Jan Los Ferry Leatemia

(1e) 22:23 De Hebberd ADVIOM FC
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan Los

Veld B
(2e) 18:25 Faam Werkt B.V. GERO Machinehandel
Scheidsrechters René van Veluw Jan v.d. Heetkamp

(2e) 18:59 Palfinger Marine Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp René van Veluw

(2e) 19:33 Toro Junior Netbasics
Scheidsrechters René van Veluw Jan v.d. Heetkamp

(2e) 20:07 ERBA Plaatbewerking Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp René van Veluw

(D) 20:41 Dick Pol Tandtechniek Aluzon Ede
Scheidsrechters John van Maanen Wiebrand Dalemans

(3e) 21:15 Rijschool Saglam Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans John van Maanen

(3e) 21:49 De Tegelzetters/Avel Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters John van Maanen Wiebrand Dalemans

(3e) 22:23 Nummer 12 Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans John van Maanen

21-09-2018
Veld A
(1e) 18:25 Scania Barneveld Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Marcel Hendriksen

(1e) 18:59 Garantie-Auto.nu De Hebberd
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bert Wiesenekker

(1e) 19:33 Dijkman Tuinen Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Marcel Hendriksen

(1e) 20:07 L. vd Kamp / Qualifix ADVIOM FC
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bert Wiesenekker

(H) 20:41 Hofland Houtbewerking Van den Brink Schilders
Scheidsrechters Heino van Veluw Ferry Leatemia

(H) 21:15 Centrum Evers EeStairs
Scheidsrechters Ferry Leatemia Heino van Veluw

(H) 21:49 Nauta Hofland Architecten
Scheidsrechters Heino van Veluw Ferry Leatemia

(H) 22:23 Café The Barn Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters Ferry Leatemia Heino van Veluw

Veld B
(D) 18:25 U-niq Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters John van Maanen René van Veluw

(3e) 18:59 Onderweegs & de Groot B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters René van Veluw John van Maanen

(3e) 19:33 Rijschool Saglam Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters John van Maanen René van Veluw

(3e) 20:07 Jacobus Hoeve Nummer 12
Scheidsrechters René van Veluw John van Maanen

(3e) 20:41 Boerderij 't Paradijs Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters Wim van Ginkel Bertus Groeneveld

(2e) 21:15 G. Fieret stukadoorsbedr. Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Wim van Ginkel

(2e) 21:49 Covebo Uitzendgroep Toro Junior
Scheidsrechters Wim van Ginkel Bertus Groeneveld

(2e) 22:23 Netbasics Wesotronic
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Wim van Ginkel

28-09-2018
Veld A
(D) 18:25 De Voetbalvrouwen Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Wim van Ginkel

(1e) 18:59 Henk Sennema/Di Emmarosi Dijkman Tuinen
Scheidsrechters Wim van Ginkel Jan v.d. Heetkamp

(1e) 19:33 ADVIOM FC Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Wim van Ginkel

(1e) 20:07 Autobedrijf Arissen Easytape
Scheidsrechters Wim van Ginkel Jan v.d. Heetkamp

(H) 20:41 Medifit Centrum Evers
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Marcel Hendriksen

(H) 21:15 Hofland Architecten Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bert Wiesenekker

(H) 21:49 Campus EeStairs
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Marcel Hendriksen

(H) 22:23 Van den Brink Schilders Nauta
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bert Wiesenekker

Veld B
(3e) 18:25 Nummer 12 Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(3e) 18:59 Van de Vis Eierspecialist Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(3e) 19:33 Autobedrijf M. van Hunnik De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(3e) 20:07 Bloemenhal Chloris Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(2e) 20:41 Van den Burg Autoservice Netbasics
Scheidsrechters René van Veluw Erik Schut

(2e) 21:15 Tandprotheticus Herbert G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Erik Schut René van Veluw

(2e) 21:49 GERO Machinehandel ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters René van Veluw Erik Schut

(2e) 22:23 Faam Werkt B.V. Palfinger Marine
Scheidsrechters Erik Schut René van Veluw

05-10-2018
Veld A
(D) 18:25 Aluzon Ede Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Nauta Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Van Dijk Papier & Metalen Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Centrum Evers Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Scania Barneveld L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Dijkman Tuinen Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Easytape De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Polyesterbedrijf De Valk Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Wesotronic Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Covebo Uitzendgroep Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Netbasics Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 G. Fieret stukadoorsbedr. GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 B.A.S. Beers and Steaks Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Autobedrijf M. van Hunnik Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:49 De Voetbalvrouwen U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Rijschool Saglam Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

12-10-2018
Veld A
(H) 18:25 Campus Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Medifit EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Crew Licht & Geluid Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Hofland Houtbewerking Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Scania Barneveld Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 ADVIOM FC Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:49 Pater Zonweringen Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Henk Sennema/Di Emmarosi De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Palfinger Marine ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Toro Junior Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Wesotronic Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Onderweegs & de Groot Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Nummer 12 De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:15 Verhoeks/De Rotterdammer Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Dirk van de Kuilen B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Bloemenhal Chloris Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

19-10-2018
Veld A
(1e) 18:25 Dijkman Tuinen De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 Polyesterbedrijf De Valk Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Autobedrijf Arissen Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Garantie-Auto.nu L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Nauta Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Van den Brink Schilders Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Café The Barn Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 EeStairs Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Autobedrijf M. van Hunnik Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 Aluzon Ede De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Nummer 12 Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Boerderij 't Paradijs B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Tandprotheticus Herbert Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Van den Burg Autoservice Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 GERO Machinehandel Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 Faam Werkt B.V. G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

26-10-2018
Veld A
(1e) 18:25 L. vd Kamp / Qualifix Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 Maluku Muda/Van Dijk Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Scania Barneveld Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 Dick Pol Tandtechniek Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Garantie-Auto.nu ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Campus Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Hofland Houtbewerking Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Crew Licht & Geluid Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Jacobus Hoeve Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Boerderij 't Paradijs Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Van de Vis Eierspecialist B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Rijschool Saglam De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Van den Burg Autoservice Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 ERBA Plaatbewerking Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Toro Junior GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 Wesotronic Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

02-11-2018
Veld A
(H) 18:25 Centrum Evers Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 EeStairs Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 19:33 De Voetbalvrouwen Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Hofland Architecten Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Maluku Muda/Van Dijk Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Autobedrijf Arissen ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 De Hebberd Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 L. vd Kamp / Qualifix Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Covebo Uitzendgroep Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 Pater Zonweringen U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 G. Fieret stukadoorsbedr. Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 ERBA Plaatbewerking Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Onderweegs & de Groot Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 De Tegelzetters/Avel Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Jacobus Hoeve Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Nummer 12 Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

09-11-2018
Veld A
(H) 18:25 Hofland Architecten Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Hofland Houtbewerking Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Van Dijk Papier & Metalen Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:41 U-niq Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Henk Sennema/Di Emmarosi L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Autobedrijf Arissen Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Easytape Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Tandprotheticus Herbert Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Palfinger Marine Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Netbasics Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 GERO Machinehandel Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Boerderij 't Paradijs Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:15 Verhoeks/De Rotterdammer Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Van de Vis Eierspecialist Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 B.A.S. Beers and Steaks De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

16-11-2018
Veld A
(1e) 18:25 De Hebberd Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 Maluku Muda/Van Dijk Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Easytape ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Scania Barneveld Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Van Dijk Papier & Metalen EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Centrum Evers Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Hofland Architecten Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Van den Brink Schilders Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Bloemenhal Chloris Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 De Tegelzetters/Avel Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Dirk van de Kuilen Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 B.A.S. Beers and Steaks Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 ERBA Plaatbewerking Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Netbasics Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 G. Fieret stukadoorsbedr. Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 22:23 Aluzon Ede Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

23-11-2018
Veld A
(1e) 18:25 Polyesterbedrijf De Valk Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 De Hebberd L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 ADVIOM FC Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Hofland Houtbewerking Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Campus Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Café The Barn Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Nauta EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 22:23 De Voetbalvrouwen Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Onderweegs & de Groot Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Rijschool Saglam Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Dirk van de Kuilen Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Van de Vis Eierspecialist Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 GERO Machinehandel Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 G. Fieret stukadoorsbedr. ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Faam Werkt B.V. Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 Covebo Uitzendgroep Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

30-11-2018
Veld A
(H) 18:25 Campus Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Van Dijk Papier & Metalen Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Centrum Evers Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Autobedrijf Arissen Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Garantie-Auto.nu Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Easytape Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Polyesterbedrijf De Valk De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 22:23 U-niq Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Palfinger Marine Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Netbasics G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Van den Burg Autoservice GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Toro Junior ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 De Tegelzetters/Avel Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 B.A.S. Beers and Steaks Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:49 Pater Zonweringen Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Bloemenhal Chloris Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

07-12-2018
Veld A
(H) 18:25 Hofland Houtbewerking EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 Dick Pol Tandtechniek U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Nauta Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Medifit Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Café The Barn Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Dijkman Tuinen Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 L. vd Kamp / Qualifix Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 ADVIOM FC Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 ERBA Plaatbewerking Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Tandprotheticus Herbert Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 19:33 Verhoeks/De Rotterdammer De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Wesotronic Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Nummer 12 Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Jacobus Hoeve Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Autobedrijf M. van Hunnik Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Onderweegs & de Groot Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

14-12-2018
Veld A
(1e) 18:25 Garantie-Auto.nu Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 De Hebberd Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Polyesterbedrijf De Valk L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Henk Sennema/Di Emmarosi ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 EeStairs Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Crew Licht & Geluid Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Van den Brink Schilders Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Medifit Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Rijschool Saglam B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Boerderij 't Paradijs Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Jacobus Hoeve De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Tandprotheticus Herbert Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 G. Fieret stukadoorsbedr. Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:15 Dick Pol Tandtechniek Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Van den Burg Autoservice Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 GERO Machinehandel Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

04-01-2019
Veld A
(H) 18:25 Van Dijk Papier & Metalen Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Campus Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 19:33 Aluzon Ede Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Scania Barneveld Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Boerderij 't Paradijs Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Autobedrijf M. van Hunnik Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 ERBA Plaatbewerking Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Netbasics Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

11-01-2019
Veld A
(H) 18:25 Crew Licht & Geluid Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 EeStairs Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Café The Barn Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Garantie-Auto.nu Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 ADVIOM FC De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Maluku Muda/Van Dijk Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:49 U-niq De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Henk Sennema/Di Emmarosi Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Wesotronic G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Faam Werkt B.V. Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Palfinger Marine GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Van de Vis Eierspecialist De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 B.A.S. Beers and Steaks Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:15 Verhoeks/De Rotterdammer Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Nummer 12 Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Rijschool Saglam Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

18-01-2019
Veld A
(H) 18:25 Centrum Evers Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Van Dijk Papier & Metalen Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Hofland Architecten Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 EeStairs Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Autobedrijf Arissen Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:15 De Voetbalvrouwen Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Easytape Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 L. vd Kamp / Qualifix Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Faam Werkt B.V. Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Wesotronic Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Tandprotheticus Herbert ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Van den Burg Autoservice Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:41 U-niq Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Dirk van de Kuilen De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 B.A.S. Beers and Steaks Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Autobedrijf M. van Hunnik Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

25-01-2019
Veld A
(1e) 18:25 Henk Sennema/Di Emmarosi Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 Polyesterbedrijf De Valk ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 De Hebberd Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Dijkman Tuinen L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Medifit Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Hofland Houtbewerking Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Van den Brink Schilders Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 EeStairs Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Bloemenhal Chloris Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 Pater Zonweringen Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Jacobus Hoeve Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Van de Vis Eierspecialist Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 G. Fieret stukadoorsbedr. Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 GERO Machinehandel Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Covebo Uitzendgroep Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 Netbasics Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

01-02-2019
Veld A
(1e) 18:25 Garantie-Auto.nu Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 Easytape Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Maluku Muda/Van Dijk ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Scania Barneveld De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:41 Dick Pol Tandtechniek De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Van den Brink Schilders Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Medifit Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Café The Barn Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 De Tegelzetters/Avel Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Dirk van de Kuilen Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 B.A.S. Beers and Steaks Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Onderweegs & de Groot Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Palfinger Marine Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Toro Junior Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Covebo Uitzendgroep ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 GERO Machinehandel G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

08-02-2019
Veld A
(H) 18:25 Hofland Houtbewerking Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Hofland Architecten Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Crew Licht & Geluid EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 Aluzon Ede U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Polyesterbedrijf De Valk Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 De Hebberd Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 L. vd Kamp / Qualifix Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Dijkman Tuinen Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Van den Burg Autoservice G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 ERBA Plaatbewerking GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 19:33 Pater Zonweringen De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Tandprotheticus Herbert Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Onderweegs & de Groot Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Rijschool Saglam Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Van de Vis Eierspecialist Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 De Tegelzetters/Avel Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

15-02-2019
Veld A
(H) 18:25 Nauta Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Van den Brink Schilders Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Campus Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 Dick Pol Tandtechniek Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Autobedrijf Arissen Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 L. vd Kamp / Qualifix Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Garantie-Auto.nu Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 ADVIOM FC Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Toro Junior Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Covebo Uitzendgroep G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Faam Werkt B.V. Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Van den Burg Autoservice Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 B.A.S. Beers and Steaks Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Jacobus Hoeve Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Boerderij 't Paradijs Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 22:23 Verhoeks/De Rotterdammer U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

22-02-2019
Veld A
(1e) 18:25 Maluku Muda/Van Dijk Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 ADVIOM FC L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Autobedrijf Arissen De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Polyesterbedrijf De Valk Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 EeStairs Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Nauta Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Centrum Evers Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Campus Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Van de Vis Eierspecialist Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 De Tegelzetters/Avel B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Boerderij 't Paradijs Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Dirk van de Kuilen Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Wesotronic GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Netbasics Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:49 De Voetbalvrouwen Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 ERBA Plaatbewerking Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

01-03-2019
Veld A
(1e) 18:25 ADVIOM FC Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 Aluzon Ede Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Easytape L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Henk Sennema/Di Emmarosi Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Nauta Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Medifit Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Café The Barn Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Van Dijk Papier & Metalen Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Jacobus Hoeve B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 De Tegelzetters/Avel Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Bloemenhal Chloris Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Nummer 12 Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Faam Werkt B.V. ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Palfinger Marine G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Van den Burg Autoservice Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 Toro Junior Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

08-03-2019
Veld A
(H) 18:25 Van den Brink Schilders EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Medifit Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Van Dijk Papier & Metalen Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:41 Verhoeks/De Rotterdammer Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 De Hebberd Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Dijkman Tuinen Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Maluku Muda/Van Dijk Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 ERBA Plaatbewerking G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 GERO Machinehandel Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Tandprotheticus Herbert Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Bloemenhal Chloris Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Palfinger Marine Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:15 U-niq Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Onderweegs & de Groot Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Van de Vis Eierspecialist Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

15-03-2019
Veld A
(D) 18:25 Pater Zonweringen Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Café The Barn Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Centrum Evers Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Nauta Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Autobedrijf Arissen L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Easytape Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Scania Barneveld ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Garantie-Auto.nu Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 GERO Machinehandel Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 De Voetbalvrouwen U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Toro Junior Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Faam Werkt B.V. Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 B.A.S. Beers and Steaks Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Dirk van de Kuilen Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Autobedrijf M. van Hunnik Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Boerderij 't Paradijs De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

29-03-2019
Veld A
(1e) 18:25 Henk Sennema/Di Emmarosi Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 L. vd Kamp / Qualifix Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 De Hebberd Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Maluku Muda/Van Dijk Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Centrum Evers Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 EeStairs Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Medifit Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Campus Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Bloemenhal Chloris Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Rijschool Saglam Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 De Tegelzetters/Avel Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 G. Fieret stukadoorsbedr. Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 ERBA Plaatbewerking Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Covebo Uitzendgroep Wesotronic
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Palfinger Marine Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 22:23 Aluzon Ede De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

05-04-2019
Veld A
(1e) 18:25 Dijkman Tuinen ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 Dick Pol Tandtechniek Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Easytape Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Henk Sennema/Di Emmarosi Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 De Hebberd Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Hofland Architecten Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Campus Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Café The Barn EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 B.A.S. Beers and Steaks Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Nummer 12 Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Onderweegs & de Groot Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Jacobus Hoeve Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Palfinger Marine Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Tandprotheticus Herbert GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Wesotronic ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 G. Fieret stukadoorsbedr. Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

12-04-2019
Veld A
(H) 18:25 Hofland Houtbewerking Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Nauta Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Van Dijk Papier & Metalen Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Crew Licht & Geluid Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:41 Pater Zonweringen U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 ADVIOM FC Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 L. vd Kamp / Qualifix De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Garantie-Auto.nu Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Toro Junior Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Wesotronic Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Covebo Uitzendgroep GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 De Voetbalvrouwen Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Jacobus Hoeve Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Rijschool Saglam Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Onderweegs & de Groot De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Dirk van de Kuilen Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

03-05-2019
Veld A
(H) 18:25 Hofland Architecten EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Van den Brink Schilders Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 Verhoeks/De Rotterdammer Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Dijkman Tuinen Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Scania Barneveld Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 ADVIOM FC Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 L. vd Kamp / Qualifix Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Covebo Uitzendgroep Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Netbasics ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 19:33 U-niq Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Wesotronic Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Toro Junior G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Van de Vis Eierspecialist Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Bloemenhal Chloris De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Autobedrijf M. van Hunnik B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

10-05-2019
Veld A
(1e) 18:25 Maluku Muda/Van Dijk De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 Polyesterbedrijf De Valk Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Henk Sennema/Di Emmarosi Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Van den Brink Schilders Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Hofland Architecten Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 EeStairs Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Hofland Houtbewerking Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Dirk van de Kuilen Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Nummer 12 B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Autobedrijf M. van Hunnik Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Boerderij 't Paradijs Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Faam Werkt B.V. Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Netbasics GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

24-05-2019
Veld A
(po) 18:30 Kampioen Hoofdklasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Kampioen 1e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 2e Periode winnaar 2e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 2e Periode winnaar 3e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 2e Periode winnaar 2e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 2e Periode winnaar 3e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 Kampioen 2e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:07 Kampioen 3e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:29 2e Periode winnaar Hoofdklasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:51 2e Periode winnaar 1e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:13 2e Periode winnaar Hoofdklasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:35 2e Periode winnaar 1e klasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(po) 18:30 2e Periode winnaar 2e klasse Hoogst geklasseerde 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 2e Periode winnaar 3e klasse Hoogst geklasseerde 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Hoogst geklasseerde 3e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Hoogst geklasseerde 2e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Hoogst geklasseerde 3e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Hoogst geklasseerde 2e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 2e Periode winnaar Hoofdklasse Hoogst geklasseerde 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:07 2e Periode winnaar 1e klasse Hoogst geklasseerde Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:29 Hoogst geklasseerde 1e klasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:51 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:13 Hoogst geklasseerde 1e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:35 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

31-05-2019
Veld A
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 1 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Nr. 1 Poule 2 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Nr. 2 Poule 3 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Nr. 1 Poule 3 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 1e Periode winnaar Dames Op één na hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:10 Winnaar Poule A Nummer 2 Poule B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:35 Winnaar 1/2 finale (D) Veld A Winnaar 1/2 finale (D) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:00 Winnaar 1/2 finale (H) Veld A Winnaar 1/2 finale (H) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Nr. 2 Poule 4 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Nr. 1 Poule 4 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Nr. 2 Poule 4 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Nr. 1 Poule 4 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 2e Periode winnaar Dames Hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:10 Winnaar Poule B Nummer 2 Poule A
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.