Programma

Het programma wordt gesponsord door

02-03-2018
Veld A
(1e) 18:25 Garantie-Auto.nu EeStairs
Scheidsrechters Jan Los Marcel Hendriksen

(1e) 18:59 G. Fieret stukadoorsbedr. Nauta
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Jan Los

(1e) 19:33 De Hebberd Dijkman Tuinen
Scheidsrechters Jan Los Marcel Hendriksen

(H) 20:07 Van den Brink Schilders Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Jan Los

(1e) 20:41 5 Sterren Team L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters John van Maanen Erik Schut

(H) 21:15 Centrum Evers (h) Hofland Architecten
Scheidsrechters Erik Schut John van Maanen

(D) 21:49 Aluzon Ede Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters John van Maanen Erik Schut

(H) 22:23 Medifit Café The Barn
Scheidsrechters Erik Schut John van Maanen

Veld B
(3e) 18:25 B.A.S. Beers and Steaks Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters Richard Teunissen René van Veluw

(2e) 18:59 De Tegelzetters/Avel Netbasics
Scheidsrechters René van Veluw Richard Teunissen

(2e) 19:33 Van den Burg Autoservice Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters Richard Teunissen René van Veluw

(3e) 20:07 Autobedrijf M. van Hunnik Nummer 12
Scheidsrechters René van Veluw Richard Teunissen

(D) 20:41 De Voetbalvrouwen Centrum Evers (d)
Scheidsrechters Ferry Leatemia Bertus Groeneveld

(3e) 21:15 Bloemenhal Chloris Toro Junior
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Ferry Leatemia

(2e) 21:49 Covebo Uitzendgroep Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters Ferry Leatemia Bertus Groeneveld

(2e) 22:23 Van Ginkel Schilder RSP Recreatiebouw
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Ferry Leatemia

09-03-2018
Veld A
(1e) 18:25 De Hebberd Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters Jan Los John van Maanen

(1e) 18:59 Dijkman Tuinen Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters John van Maanen Jan Los

(H) 19:33 Van den Brink Schilders Wijnwinkel Barneveld
Scheidsrechters Jan Los John van Maanen

(1e) 20:07 L. vd Kamp / Qualifix Scania Barneveld
Scheidsrechters John van Maanen Jan Los

(H) 20:41 Hofland Architecten Easytape
Scheidsrechters René van Veluw Ferry Leatemia

(D) 21:15 Dick Pol Tandtechniek Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters Ferry Leatemia René van Veluw

(H) 21:49 Van Dijk Papier & Metalen Medifit
Scheidsrechters René van Veluw Ferry Leatemia

Veld B
(2e) 18:25 Covebo Uitzendgroep Jacobus Hoeve
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Marcel Hendriksen

(2e) 18:59 Polyesterbedrijf De Valk Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bertus Groeneveld

(3e) 19:33 Onderweegs & de Groot Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Marcel Hendriksen

(3e) 20:07 Nummer 12 Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bertus Groeneveld

(D) 20:41 Centrum Evers (d) Aluzon Ede
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

(2e) 21:15 Tandprotheticus Herbert Concreet Hygiene B.V.
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Wim van Ginkel

(3e) 21:49 Toro Junior Palfinger Marine
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

(3e) 22:23 B.A.S. Beers and Steaks Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Wim van Ginkel

16-03-2018
Veld A
(H) 18:25 Wijnwinkel Barneveld Hofland Architecten
Scheidsrechters Erik Schut Jan Los

(H) 18:59 Café The Barn Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters Jan Los Erik Schut

(1e) 19:33 Nauta EeStairs
Scheidsrechters Erik Schut Jan Los

(D) 20:07 U-niq Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters Jan Los Erik Schut

(H) 20:41 Centrum Evers (h) Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(1e) 21:15 Garantie-Auto.nu Scania Barneveld
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

(1e) 21:49 5 Sterren Team De Hebberd
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(1e) 22:23 G. Fieret stukadoorsbedr. Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

Veld B
(3e) 18:25 Van de Vis Eierspecialist Nummer 12
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Wiebrand Dalemans

(2e) 18:59 Van den Burg Autoservice Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Bert Wiesenekker

(3e) 19:33 Autobedrijf M. van Hunnik Palfinger Marine
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Wiebrand Dalemans

(2e) 20:07 Van Ginkel Schilder Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Bert Wiesenekker

(D) 20:41 Verhoeks/De Rotterdammer Pater Zonweringen
Scheidsrechters René van Veluw Wim van Ginkel

(2e) 21:15 Netbasics RSP Recreatiebouw
Scheidsrechters Wim van Ginkel René van Veluw

(3e) 21:49 Bloemenhal Chloris Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters René van Veluw Wim van Ginkel

(2e) 22:23 De Tegelzetters/Avel Concreet Hygiene B.V.
Scheidsrechters Wim van Ginkel René van Veluw

23-03-2018 De Oosterboshal
Veld A
(1e) 18:25 Maluku Muda/Van Dijk Nauta
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Bertus Groeneveld

(3e) 18:59 Onderweegs & de Groot Toro Junior
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Bert Wiesenekker

(1e) 19:33 Dijkman Tuinen L. vd Kamp / Qualifix
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Bertus Groeneveld

(1e) 20:07 Scania Barneveld G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Bert Wiesenekker

(3e) 20:41 Palfinger Marine Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters Heino van Veluw Klaas Kleijer

(2e) 21:15 Autobedrijf Arissen De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters Klaas Kleijer Heino van Veluw

(2e) 21:49 Covebo Uitzendgroep Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters Heino van Veluw Klaas Kleijer

(H) 22:23 Zeker Zichtbaar Medifit
Scheidsrechters Klaas Kleijer Heino van Veluw

06-04-2018
(1e) 18:25 EeStairs 5 Sterren Team
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Centrum Evers (h) Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 L. vd Kamp / Qualifix Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Maluku Muda/Van Dijk De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Garantie-Auto.nu Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Hofland Architecten Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Easytape Zeker Zichtbaar
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(D) 18:25 De Voetbalvrouwen U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Faam Werkt B.V. Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Jacobus Hoeve Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Dirk van de Kuilen Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Polyesterbedrijf De Valk Concreet Hygiene B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Nummer 12 Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 RSP Recreatiebouw Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 Van Ginkel Schilder Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

13-04-2018
Veld A
(H) 18:25 Van den Brink Schilders Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Café The Barn Centrum Evers (h)
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Wijnwinkel Barneveld Zeker Zichtbaar
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 G. Fieret stukadoorsbedr. 5 Sterren Team
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 L. vd Kamp / Qualifix De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 21:49 Pater Zonweringen Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Scania Barneveld Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 De Tegelzetters/Avel Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Autobedrijf Arissen Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Van de Vis Eierspecialist Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Boerderij 't Paradijs Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 B.A.S. Beers and Steaks Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Polyesterbedrijf De Valk Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Bloemenhal Chloris Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 22:23 U-niq Centrum Evers (d)
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

20-04-2018
Veld A
(D) 18:59 Verhoeks/De Rotterdammer De Voetbalvrouwen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Easytape Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Hofland Architecten Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Dijkman Tuinen G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Nauta Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 De Hebberd EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Henk Sennema/Di Emmarosi Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(D) 18:25 Aluzon Ede Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Concreet Hygiene B.V. Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Covebo Uitzendgroep De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Tandprotheticus Herbert RSP Recreatiebouw
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Toro Junior Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Netbasics Van Ginkel Schilder
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Nummer 12 B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Dirk van de Kuilen Bloemenhal Chloris
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

04-05-2018
Veld A
(1e) 18:25 Dijkman Tuinen Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Zeker Zichtbaar Centrum Evers (h)
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Maluku Muda/Van Dijk 5 Sterren Team
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Henk Sennema/Di Emmarosi Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 L. vd Kamp / Qualifix EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Wijnwinkel Barneveld Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Van Dijk Papier & Metalen Hofland Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Onderweegs & de Groot Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Palfinger Marine Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Van de Vis Eierspecialist Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Dirk van de Kuilen Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Jacobus Hoeve Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Concreet Hygiene B.V. Van Ginkel Schilder
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Polyesterbedrijf De Valk RSP Recreatiebouw
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 Covebo Uitzendgroep Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

11-05-2018
Veld A
(po) 18:30 Kampioen Hoofdklasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Kampioen 1e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 2e Periode winnaar 2e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 2e Periode winnaar 3e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 2e Periode winnaar 2e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 2e Periode winnaar 3e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 Kampioen 2e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:07 Kampioen 3e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:29 2e Periode winnaar Hoofdklasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:51 2e Periode winnaar 1e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:13 2e Periode winnaar Hoofdklasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:35 2e Periode winnaar 1e klasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(po) 18:30 2e Periode winnaar 2e klasse Hoogst geklasseerde 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 2e Periode winnaar 3e klasse Hoogst geklasseerde 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Hoogst geklasseerde 3e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Hoogst geklasseerde 2e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Hoogst geklasseerde 3e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Hoogst geklasseerde 2e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 2e Periode winnaar Hoofdklasse Hoogst geklasseerde 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:07 2e Periode winnaar 1e klasse Hoogst geklasseerde Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:29 Hoogst geklasseerde 1e klasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:51 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:13 Hoogst geklasseerde 1e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:35 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

18-05-2018
Veld A
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 1 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Nr. 1 Poule 2 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Nr. 2 Poule 3 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Nr. 1 Poule 3 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 1e Periode winnaar Dames Op één na hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:10 Winnaar Poule A Nummer 2 Poule B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:35 Winnaar 1/2 finale (D) Veld A Winnaar 1/2 finale (D) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:00 Winnaar 1/2 finale (H) Veld A Winnaar 1/2 finale (H) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Nr. 2 Poule 4 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Nr. 1 Poule 4 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Nr. 2 Poule 4 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Nr. 1 Poule 4 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 2e Periode winnaar Dames Hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:10 Winnaar Poule B Nummer 2 Poule A
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.