Programma

Het programma wordt gesponsord door

22-02-2019
Veld A
(1e) 18:25 Maluku Muda/Van Dijk Scania Barneveld
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Jan Los

(1e) 18:59 ADVIOM FC Qualifix Schilders
Scheidsrechters Jan Los Jan v.d. Heetkamp

(1e) 19:33 Autobedrijf Arissen De Hebberd
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Jan Los

(1e) 20:07 Polyesterbedrijf De Valk Dijkman Tuinen
Scheidsrechters Jan Los Jan v.d. Heetkamp

(H) 20:41 EeStairs Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters Erik Schut Ferry Leatemia

(H) 21:15 Nauta Van den Brink Schilders
Scheidsrechters Ferry Leatemia Erik Schut

(H) 21:49 Centrum Evers Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters Erik Schut Ferry Leatemia

(H) 22:23 Campus Hofland Architecten
Scheidsrechters Ferry Leatemia Erik Schut

Veld B
(3e) 18:25 Van de Vis Eierspecialist Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Bert Wiesenekker

(3e) 18:59 De Tegelzetters/Avel B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Wiebrand Dalemans

(3e) 19:33 Boerderij 't Paradijs Nummer 12
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Bert Wiesenekker

(3e) 20:07 Dirk van de Kuilen Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Wiebrand Dalemans

(2e) 20:41 Wesotronic GERO Machinehandel
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(2e) 21:15 Netbasics Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

(D) 21:49 VDB Dienstverlening B.V. Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(2e) 22:23 ERBA Plaatbewerking Palfinger Marine
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

01-03-2019
Veld A
(1e) 18:25 ADVIOM FC Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters John van Maanen Bertus Groeneveld

(D) 18:59 Aluzon Ede Pater Zonweringen
Scheidsrechters Bertus Groeneveld John van Maanen

(1e) 19:33 Easytape Qualifix Schilders
Scheidsrechters John van Maanen Bertus Groeneveld

(1e) 20:07 Henk Sennema/Di Emmarosi Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters Bertus Groeneveld John van Maanen

(H) 20:41 Nauta Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Jan v.d. Heetkamp

(H) 21:15 Medifit Hofland Architecten
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Marcel Hendriksen

(H) 21:49 Café The Barn Centrum Evers
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Jan v.d. Heetkamp

(H) 22:23 Van Dijk Papier & Metalen Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Marcel Hendriksen

Veld B
(3e) 18:25 Jacobus Hoeve B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters Ferry Leatemia Philip Ploeg

(3e) 18:59 De Tegelzetters/Avel Rijschool Saglam
Scheidsrechters Philip Ploeg Ferry Leatemia

(3e) 19:33 Chloris/DPF printing Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters Ferry Leatemia Philip Ploeg

(3e) 20:07 Nummer 12 Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters Philip Ploeg Ferry Leatemia

(2e) 20:41 Faam Werkt B.V. ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters Heino van Veluw René van Veluw

(2e) 21:15 Palfinger Marine G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters René van Veluw Heino van Veluw

(2e) 21:49 Van den Burg Autoservice Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters Heino van Veluw René van Veluw

(2e) 22:23 Toro Junior Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters René van Veluw Heino van Veluw

08-03-2019
Veld A
(H) 18:25 Van den Brink Schilders EeStairs
Scheidsrechters Ferry Leatemia John van Maanen

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters John van Maanen Ferry Leatemia

(H) 19:33 Medifit Café The Barn
Scheidsrechters Ferry Leatemia John van Maanen

(H) 20:07 Van Dijk Papier & Metalen Campus
Scheidsrechters John van Maanen Ferry Leatemia

(D) 20:41 Verhoeks/De Rotterdammer Aluzon Ede
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Jan Los

(1e) 21:15 De Hebberd Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters Jan Los Bert Wiesenekker

(1e) 21:49 Dijkman Tuinen Scania Barneveld
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Jan Los

(1e) 22:23 Maluku Muda/Van Dijk Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Jan Los Bert Wiesenekker

Veld B
(2e) 18:25 ERBA Plaatbewerking G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Heino van Veluw Erik Schut

(2e) 18:59 GERO Machinehandel Toro Junior
Scheidsrechters Erik Schut Heino van Veluw

(2e) 19:33 Tandprotheticus Herbert Wesotronic
Scheidsrechters Heino van Veluw Erik Schut

(3e) 20:07 Chloris/DPF printing Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters Erik Schut Heino van Veluw

(2e) 20:41 Palfinger Marine Netbasics
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Wim van Ginkel

(D) 21:15 U-niq Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

(3e) 21:49 Onderweegs & de Groot Jacobus Hoeve
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Wim van Ginkel

(3e) 22:23 Van de Vis Eierspecialist Rijschool Saglam
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

15-03-2019
Veld A
(D) 18:25 Pater Zonweringen Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters Jan Los Erik Schut

(H) 18:59 Café The Barn Hofland Architecten
Scheidsrechters Erik Schut Jan Los

(H) 19:33 Centrum Evers Medifit
Scheidsrechters Jan Los Erik Schut

(H) 20:07 Nauta Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters Erik Schut Jan Los

(1e) 20:41 Autobedrijf Arissen Qualifix Schilders
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(1e) 21:15 Easytape Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

(1e) 21:49 Scania Barneveld ADVIOM FC
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(1e) 22:23 Garantie-Auto.nu Dijkman Tuinen
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

Veld B
(2e) 18:25 GERO Machinehandel Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters René van Veluw Bertus Groeneveld

(D) 18:59 VDB Dienstverlening B.V. U-niq
Scheidsrechters Bertus Groeneveld René van Veluw

(2e) 19:33 Toro Junior Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters René van Veluw Bertus Groeneveld

(2e) 20:07 Faam Werkt B.V. Netbasics
Scheidsrechters Bertus Groeneveld René van Veluw

(3e) 20:41 B.A.S. Beers and Steaks Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Jan v.d. Heetkamp

(3e) 21:15 Dirk van de Kuilen Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bert Wiesenekker

(3e) 21:49 Autobedrijf M. van Hunnik Nummer 12
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Jan v.d. Heetkamp

(3e) 22:23 Boerderij 't Paradijs De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bert Wiesenekker

20-03-2019
Veld A
(2e) 21:29 Van den Burg Autoservice Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

29-03-2019
(1e) 18:25 Henk Sennema/Di Emmarosi Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Jan Los Wim van Ginkel

(1e) 18:59 Qualifix Schilders Scania Barneveld
Scheidsrechters Wim van Ginkel Jan Los

(1e) 19:33 De Hebberd Dijkman Tuinen
Scheidsrechters Jan Los Wim van Ginkel

(1e) 20:07 Maluku Muda/Van Dijk Easytape
Scheidsrechters Wim van Ginkel Jan Los

(H) 20:41 Centrum Evers Nauta
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bertus Groeneveld

(H) 21:15 EeStairs Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan v.d. Heetkamp

(H) 21:49 Medifit Van den Brink Schilders
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bertus Groeneveld

(H) 22:23 Campus Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan v.d. Heetkamp

Veld B
(3e) 18:25 Chloris/DPF printing Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters Ferry Leatemia René van Veluw

(3e) 18:59 Rijschool Saglam Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters René van Veluw Ferry Leatemia

(3e) 19:33 De Tegelzetters/Avel Jacobus Hoeve
Scheidsrechters Ferry Leatemia René van Veluw

(2e) 20:07 G. Fieret stukadoorsbedr. Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters René van Veluw Ferry Leatemia

(2e) 20:41 ERBA Plaatbewerking Toro Junior
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Marcel Hendriksen

(2e) 21:15 Covebo Uitzendgroep Wesotronic
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Wiebrand Dalemans

(2e) 21:49 Palfinger Marine Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Marcel Hendriksen

(D) 22:23 Aluzon Ede VDB Dienstverlening B.V.
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Wiebrand Dalemans

05-04-2019
Veld A
(1e) 18:25 Dijkman Tuinen ADVIOM FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 18:59 Dick Pol Tandtechniek Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Easytape Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:07 Henk Sennema/Di Emmarosi Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 De Hebberd Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Hofland Architecten Van den Brink Schilders
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Campus Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 22:23 Café The Barn EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 B.A.S. Beers and Steaks Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Nummer 12 Chloris/DPF printing
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Onderweegs & de Groot Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Jacobus Hoeve Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Palfinger Marine Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Tandprotheticus Herbert GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:49 Wesotronic ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 22:23 G. Fieret stukadoorsbedr. Netbasics
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

12-04-2019
Veld A
(H) 18:25 Hofland Houtbewerking Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Nauta Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Van Dijk Papier & Metalen Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Crew Licht & Geluid Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:41 Pater Zonweringen U-niq
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 ADVIOM FC Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Qualifix Schilders De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Garantie-Auto.nu Scania Barneveld
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Toro Junior Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Wesotronic Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 19:33 Covebo Uitzendgroep GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 VDB Dienstverlening B.V. Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:41 Jacobus Hoeve Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Rijschool Saglam Nummer 12
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Onderweegs & de Groot De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Dirk van de Kuilen Chloris/DPF printing
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

03-05-2019
Veld A
(H) 18:25 Hofland Architecten EeStairs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Centrum Evers
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Van den Brink Schilders Campus
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 Verhoeks/De Rotterdammer Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 Dijkman Tuinen Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Scania Barneveld Easytape
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 ADVIOM FC Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Qualifix Schilders Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 Covebo Uitzendgroep Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Netbasics ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 19:33 U-niq Aluzon Ede
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Wesotronic Palfinger Marine
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Toro Junior G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Van de Vis Eierspecialist Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Chloris/DPF printing De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 Autobedrijf M. van Hunnik B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

10-05-2019
Veld A
(1e) 18:25 Maluku Muda/Van Dijk De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 Polyesterbedrijf De Valk Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Henk Sennema/Di Emmarosi Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Van den Brink Schilders Café The Barn
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Hofland Architecten Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 EeStairs Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Hofland Houtbewerking Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Dirk van de Kuilen Jacobus Hoeve
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Nummer 12 B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 Autobedrijf M. van Hunnik Rijschool Saglam
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Boerderij 't Paradijs Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Faam Werkt B.V. Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Netbasics GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

24-05-2019
Veld A
(po) 18:30 Kampioen Hoofdklasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Kampioen 1e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 2e Periode winnaar 2e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 2e Periode winnaar 3e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 2e Periode winnaar 2e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 2e Periode winnaar 3e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 Kampioen 2e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:07 Kampioen 3e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:29 2e Periode winnaar Hoofdklasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:51 2e Periode winnaar 1e klasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:13 2e Periode winnaar Hoofdklasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:35 2e Periode winnaar 1e klasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(po) 18:30 2e Periode winnaar 2e klasse Hoogst geklasseerde 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 2e Periode winnaar 3e klasse Hoogst geklasseerde 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Hoogst geklasseerde 3e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Hoogst geklasseerde 2e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Hoogst geklasseerde 3e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Hoogst geklasseerde 2e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 2e Periode winnaar Hoofdklasse Hoogst geklasseerde 1e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:07 2e Periode winnaar 1e klasse Hoogst geklasseerde Hoofdklasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:29 Hoogst geklasseerde 1e klasse Kampioen 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:51 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:13 Hoogst geklasseerde 1e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:35 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse 1e Periode winnaar 2e klasse
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

31-05-2019
Veld A
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 1 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Nr. 1 Poule 2 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Nr. 2 Poule 3 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Nr. 1 Poule 3 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 1e Periode winnaar Dames Op één na hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:10 Winnaar Poule A Nummer 2 Poule B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:35 Winnaar 1/2 finale (D) Veld A Winnaar 1/2 finale (D) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 22:00 Winnaar 1/2 finale (H) Veld A Winnaar 1/2 finale (H) Veld B
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 18:52 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 4
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:14 Nr. 2 Poule 4 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:36 Nr. 1 Poule 4 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 19:58 Nr. 2 Poule 4 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:20 Nr. 1 Poule 4 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 20:45 2e Periode winnaar Dames Hoogst geklasseerde Dames
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(po) 21:10 Winnaar Poule B Nummer 2 Poule A
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.