Deelnemende Teams

Kl. Teamnaam Website Sponsor
(1e) 5 Sterren Team http://www.vssmeat.nl/
 
(D) Aluzon Ede http://www.aluzon.nl/index.htm
 
(2e) Autobedrijf Arissen http://www.autobedrijfarissen.nl/
 
(3e) Autobedrijf M. van Hunnik info@mvanhunnik-auto.nl
 
(3e) B.A.S. Beers and Steaks http://www.babbelbarneveld.nl/
 
(3e) Bloemenhal Chloris
 
(3e) Boerderij 't Paradijs http://www.boerderijparadijs.nl/
 
(H) Café The Barn https://www.facebook.com/cafethebarn/
 
(D) Centrum Evers http://www.centrumevers.nl/
 
(H) Centrum Evers http://www.centrumevers.nl/
 
(2e) Concreet Hygiene B.V. https://concreet.eu/contact/
 
(2e) Covebo Uitzendgroep https://www.covebo.nl/vestiging/barneveld
 
(H) Crew Licht & Geluid http://www.crewonline.nl/
 
(1e) De Hebberd http://barneveld.dehebberd.nl/
 
(2e) De Tegelzetters/Avel Stucwerken
 
(D) De Voetbalvrouwen
 
(D) Dick Pol Tandtechniek http://www.dickpoltandtechniek.nl/
 
(1e) Dijkman Tuinen http://www.dijkmantuinen.nl/
 
(3e) Dirk v.d. Kuilen Behang en Schilderwerk
 
(H) Easytape http://www.msys.eu/
 
(1e) EeStairs http://www.eestairs.com/
 
(3e) Faam Werkt B.V. http://www.faamwerkt.nl/
 
(1e) G. Fieret Stukadoorsbedrijf
 
(1e) Garantie-Auto.nu http://www.garantie-auto.nu/
 
(1e) Henk Sennema/Di Emmarosi
 
(H) Hofland Architecten http://www.hofland-architecten.nl/
 
(2e) Jacobus Hoeve
 
(1e) Lennart vd Kamp Dakbedekking / Qualifix Schilders
 
(1e) Maluku Muda/Van Dijk http://www.lvandijk.com/
 
(H) Medifit http://www.medifit-barneveld.nl/
 
(1e) Nauta https://www.nauta.com/
 
(2e) Netbasics http://www.netbasics.nl/
 
(D) Nieuw Damesteam
 
(3e) Nummer 12
 
(3e) Onderweegs & de Groot http://www.onderweegsdegroot.nl/
 
(3e) Palfinger Marine http://www.palfingermarine.com
 
(D) Pater Zonweringen http://www.paterzonweringen.com/
 
(2e) Polyesterbedrijf De Valk B.V. https://www.de-valk.nl/
 
(2e) RSP Recreatiebouw http://www.rsp-recreatiebouw.nl/
 
(1e) Scania Barneveld http://www.scania.nl/_inc/showdealer.aspx?CountryDealerID=NL0000313
 
(2e) Tandprotheticus N. Herbert
 
(3e) Toro Advies B.V. http://www.toroadvies.nl/
 
(D) U-niq
 
(3e) Van de Vis Eierspecialist http://www.verseeieren.nl/
 
(H) Van den Brink Schilders http://www.brinkschilders.nl/
 
(2e) Van den Burg Autoservice https://www.vandenburgautoservice.nl/
 
(H) Van Dijk Papier & Metalen http://www.lvandijk.com/
 
(2e) Van Ginkel Schilder en Wandafwerking
 
(D) Verhoeks Auto's/Café Restuarant De Rotterdammer http://www.verhoeksautos.nl/
 
(H) Wijnwinkel Barneveld http://www.wijnwinkelbarneveld.nl
 
(H) Wouter Bouw Interieursystemen.nl II http://www.wouterbouwinterieursystemen.nl/
 
(H) Zeker Zichtbaar http://www.zekerzichtbaar.nl/