Topscorers

De topscorers worden gesponsord door


6 spelers hebben in alle duels gescoord.
47 spelers hebben in op één na alle duels gescoord.
79 spelers hebben in op twee na alle duels gescoord.
129 spelers hebben in op drie na alle duels gescoord.

Hoofdklasse
1 A. Davelaar 7
(Hofland Architecten)
2 K. Faber 7 (+1)
(Van den Brink Schilders)
3 T. v.d. Brink 5 (+2)
(Van den Brink Schilders)
4 J. Duits 5 (+2)
 (Crew Licht & Geluid)
5 S. Mulder 5
 (Hofland Architecten)
6 J. Brandt 4 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
7 R. Bronkhorst 4
 (Campus)
8 L. van Dijk 4
 (Campus)
9 D. Heimgartner 4 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
10 E. de Kruyff 4 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
11 M. van Meeteren 3
 (EeStairs)
12 J. van Middendorp 3 (+2)
 (Café The Barn)
13 R. Uyterwaal 3
 (Medifit)
14 B. Verbeek 3 (+1)
 (Medifit)
15 L. de Vette 3 (+2)
 (Van den Brink Schilders)
16 G. van Voorthuizen 3
 (Hofland Architecten)
17 F. van Amerongen 2
 (Hofland Architecten)
18 T. Blaauwendraat 2
 (Centrum Evers)
19 R. Bosma 2
 (Centrum Evers)
20 E. Duits 2
 (Centrum Evers)
21 G. Engelbrecht 2
 (Nauta)
22 B. Fattouchi 2
 (Nauta)
23 B. van Ginkel 2
 (Crew Licht & Geluid)
24 G. Habermehl 2 (+1)
 (Café The Barn)
25 G. Heiwegen 2
 (Nauta)
26 R. Kuijt 2
 (Campus)
27 S. v.d. Pol 2
 (Medifit)
28 Afgeschermd 2
 (Café The Barn)
29 R. Schellekens 2
 (Centrum Evers)
30 W. Top 2 (+2)
 (Café The Barn)
31 S. de Vries 2
 (Campus)
32 N. Baauw 1
 (Medifit)
33 R. van Beek 1
 (Crew Licht & Geluid)
34 H. Buijs 1
 (Café The Barn)
35 M. Buurman 1
 (Nauta)
36 R. Coenen 1
 (Hofland Houtbewerking)
37 P. Hazeleger 1
 (Crew Licht & Geluid)
38 D. van de Heg 1
 (Medifit)
39 S. van de Heg 1
 (Centrum Evers)
40 M. Hofland 1
 (Hofland Architecten)
41 Y. Jansen 1 (+1)
 (Campus)
42 D. Kas 1
 (Hofland Architecten)
43 B. Labobar 1
 (EeStairs)
44 R. Lam 1 (+1)
 (Medifit)
45 G. van Manen 1
 (Van den Brink Schilders)
46 J. Mugge 1
 (EeStairs)
47 R. Overeem 1
 (Nauta)
48 Afgeschermd 1 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
49 R. van Sligtenhorst 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
50 Afgeschermd 1
 (Café The Barn)
51 Afgeschermd 1
 (Hofland Architecten)
52 E. Tegenstander 1
 (Medifit)
53 E. Tegenstander 1
 (EeStairs)
54 E. Tegenstander 1
 (Nauta)
55 E. Tegenstander 1
 (Café The Barn)
56 S. Tieman 1
 (EeStairs)
4 J. Duits 5 (+2)
 (Crew Licht & Geluid)
5 S. Mulder 5
 (Hofland Architecten)
6 J. Brandt 4 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
7 R. Bronkhorst 4
 (Campus)
8 L. van Dijk 4
 (Campus)
9 D. Heimgartner 4 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
10 E. de Kruyff 4 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
11 M. van Meeteren 3
 (EeStairs)
12 J. van Middendorp 3 (+2)
 (Café The Barn)
13 R. Uyterwaal 3
 (Medifit)
14 B. Verbeek 3 (+1)
 (Medifit)
15 L. de Vette 3 (+2)
 (Van den Brink Schilders)
16 G. van Voorthuizen 3
 (Hofland Architecten)
17 F. van Amerongen 2
 (Hofland Architecten)
18 T. Blaauwendraat 2
 (Centrum Evers)
19 R. Bosma 2
 (Centrum Evers)
20 E. Duits 2
 (Centrum Evers)
21 G. Engelbrecht 2
 (Nauta)
22 B. Fattouchi 2
 (Nauta)
23 B. van Ginkel 2
 (Crew Licht & Geluid)
24 G. Habermehl 2 (+1)
 (Café The Barn)
25 G. Heiwegen 2
 (Nauta)
Eerste klasse
1 P. Lether 6
(Henk Sennema/Di Emmarosi)
2 M. v.d. Berg 5 (+2)
(Polyesterbedrijf De Valk)
3 B. Poot 5
(Garantie-Auto.nu)
4 Afgeschermd 4
 (Garantie-Auto.nu)
5 R. van Uffelen 4 (+2)
 (Scania Barneveld)
6 I. van Beek 3 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
7 M. Boukattan 3 (+2)
 (ADVIOM FC)
8 A. v.d. Brink 3 (+1)
 (Scania Barneveld)
9 W. v.d. Brink 3
 (De Hebberd)
10 D. v.d. Bunt 3 (+2)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
11 H. Danhof 3
 (Dijkman Tuinen)
12 W. Dijkman 3
 (Dijkman Tuinen)
13 S. Heimgartner 3 (+1)
 (De Hebberd)
14 G. Loppies 3 (+3)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
15 J. Mulder 3
 (Dijkman Tuinen)
16 M. Ophoff 3
 (Qualifix Schilders)
17 R. Ophoff 3 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
18 S. Ploeg 3 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
19 F. van Roekel 3
 (Autobedrijf Arissen)
20 E. van Veldhuizen 3
 (Polyesterbedrijf De Valk)
21 E. Arissen 2
 (Autobedrijf Arissen)
22 B. Boukattan 2
 (ADVIOM FC)
23 M. v.d. Brink 2 (+2)
 (Scania Barneveld)
24 Afgeschermd 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
25 M. de Bruijne 2
 (De Hebberd)
26 B. Buitenhuis 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
27 T. van Dam 2
 (Easytape)
28 R. Hoekendijk 2
 (De Hebberd)
29 H. Kooy 2
 (Easytape)
30 J. Koudijs 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
31 M. Ploeg 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
32 M. van Voorthuizen 2
 (Qualifix Schilders)
33 T. Wingelaar 2
 (Autobedrijf Arissen)
34 R. Zuiddam 2
 (Autobedrijf Arissen)
35 J. Ansink 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
36 Afgeschermd 1
 (Dijkman Tuinen)
37 R. van den Dungen Gronovius 1
 (Easytape)
38 J. van Galen 1
 (Qualifix Schilders)
39 D. van Geresteyn 1
 (Qualifix Schilders)
40 E. Gorissen 1
 (Easytape)
41 H. Groenevelt 1
 (Scania Barneveld)
42 J. Heijkoop 1
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
43 M. Heimgartner 1
 (De Hebberd)
44 Afgeschermd 1
 (Qualifix Schilders)
45 G. Keuning 1
 (Easytape)
46 I. Laghmouchi 1 (+1)
 (ADVIOM FC)
47 D. Mulder 1
 (Dijkman Tuinen)
48 Afgeschermd 1 (+1)
 (ADVIOM FC)
49 Y. Pattiasina 1
 (Garantie-Auto.nu)
50 R. Schut 1 (+1)
 (Polyesterbedrijf De Valk)
51 Afgeschermd 1 (+1)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
52 E. Tegenstander 1
 (De Hebberd)
53 J. Tummers 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
54 R. Wingelaar 1
 (Autobedrijf Arissen)
4 Afgeschermd 4
 (Garantie-Auto.nu)
5 R. van Uffelen 4 (+2)
 (Scania Barneveld)
6 I. van Beek 3 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
7 M. Boukattan 3 (+2)
 (ADVIOM FC)
8 W. v.d. Brink 3
 (De Hebberd)
9 A. v.d. Brink 3 (+1)
 (Scania Barneveld)
10 D. v.d. Bunt 3 (+2)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
11 H. Danhof 3
 (Dijkman Tuinen)
12 W. Dijkman 3
 (Dijkman Tuinen)
13 S. Heimgartner 3 (+1)
 (De Hebberd)
14 G. Loppies 3 (+3)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
15 J. Mulder 3
 (Dijkman Tuinen)
16 M. Ophoff 3
 (Qualifix Schilders)
17 R. Ophoff 3 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
18 S. Ploeg 3 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
19 F. van Roekel 3
 (Autobedrijf Arissen)
20 E. van Veldhuizen 3
 (Polyesterbedrijf De Valk)
21 E. Arissen 2
 (Autobedrijf Arissen)
22 B. Boukattan 2
 (ADVIOM FC)
23 M. v.d. Brink 2 (+2)
 (Scania Barneveld)
24 Afgeschermd 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
25 M. de Bruijne 2
 (De Hebberd)
Tweede klasse
1 J. Fieret 11
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
2 M. Tuhusula 9
(Van den Burg Autoservice)
3 M. Vermeulen 9
(Toro Junior)
4 R. Huijser 8
 (Covebo Uitzendgroep)
5 B. van den Brink 6
 (Faam Werkt B.V.)
6 S. Elzinga 6 (+5)
 (ERBA Plaatbewerking)
7 G. Heij 6
 (Faam Werkt B.V.)
8 A. ten Hove 6
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
9 B. de Bont 5
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
10 A. Fadel 5
 (GERO Machinehandel)
11 D. van 't Hul 5 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
12 J. Jochemsen 5 (+4)
 (ERBA Plaatbewerking)
13 M. Nieuwenhuis 5
 (Netbasics)
14 R. de Vries 5
 (Netbasics)
15 R. Weijland 5 (+3)
 (ERBA Plaatbewerking)
16 E. Bleijenberg 4
 (Faam Werkt B.V.)
17 N. Blokland 4
 (Netbasics)
18 G. Bos 4
 (GERO Machinehandel)
19 A. Leeuwis 4 (+1)
 (Toro Junior)
20 N. Bourass 3 (+2)
 (ERBA Plaatbewerking)
21 L. de Bruin 3 (+2)
 (Wesotronic)
22 W. van de Kolk 3
 (Wesotronic)
23 D. Langius 3
 (Netbasics)
24 H. Sahetapy 3 (+1)
 (Van den Burg Autoservice)
25 Afgeschermd 3
 (Netbasics)
26 S. van Steensel 3 (+1)
 (Covebo Uitzendgroep)
27 Z. Suripatty 3 (+1)
 (Van den Burg Autoservice)
28 M. Abrahams 2 (+1)
 (Palfinger Marine)
29 R. Bloemendaal 2
 (Tandprotheticus Herbert)
30 W. Bronkhorst 2
 (Wesotronic)
31 Afgeschermd 2
 (Toro Junior)
32 J. Davelaar 2 (+1)
 (Wesotronic)
33 G. Davelaar 2
 (Tandprotheticus Herbert)
34 A. Matulessy 2 (+1)
 (Van den Burg Autoservice)
35 M. v.d. Pol 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
36 R. Schaap 2
 (Tandprotheticus Herbert)
37 S. Taberima 2
 (Van den Burg Autoservice)
38 M. v.d. Weert 2
 (Tandprotheticus Herbert)
39 B. Wiesenekker 2
 (Covebo Uitzendgroep)
40 E. Bakker 1
 (Tandprotheticus Herbert)
41 Afgeschermd 1
 (Toro Junior)
42 R. de Bruin 1 (+1)
 (Toro Junior)
43 S. Cicek 1
 (Palfinger Marine)
44 J. Davelaar 1
 (Tandprotheticus Herbert)
45 G. Dekker 1
 (Wesotronic)
46 S. Dekker 1
 (Wesotronic)
47 Afgeschermd 1
 (Palfinger Marine)
48 C. Fieret 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
49 J. Heij 1
 (Faam Werkt B.V.)
50 S. den Hertog 1
 (Faam Werkt B.V.)
51 M. Hofland 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
52 M. van Houwelingen 1
 (Netbasics)
53 H. Janse 1
 (Palfinger Marine)
54 R. Krikke 1
 (ERBA Plaatbewerking)
55 G. Lodder 1
 (Faam Werkt B.V.)
56 Afgeschermd 1
 (Toro Junior)
57 R. Schakel 1
 (ERBA Plaatbewerking)
58 E. Tegenstander 1
 (ERBA Plaatbewerking)
59 E. Tegenstander 1
 (Toro Junior)
60 E. Tegenstander 1
 (Faam Werkt B.V.)
61 T. van den Top 1 (+1)
 (Toro Junior)
62 T. van Vulpen 1
 (GERO Machinehandel)
63 Afgeschermd 1
 (Tandprotheticus Herbert)
64 A. van Woerkom 1
 (Netbasics)
65 T. Zoutendijk 1 (+1)
 (Covebo Uitzendgroep)
4 R. Huijser 8
 (Covebo Uitzendgroep)
5 B. van den Brink 6
 (Faam Werkt B.V.)
6 S. Elzinga 6 (+5)
 (ERBA Plaatbewerking)
7 G. Heij 6
 (Faam Werkt B.V.)
8 A. ten Hove 6
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
9 B. de Bont 5
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
10 A. Fadel 5
 (GERO Machinehandel)
11 D. van 't Hul 5 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
12 J. Jochemsen 5 (+4)
 (ERBA Plaatbewerking)
13 M. Nieuwenhuis 5
 (Netbasics)
14 R. de Vries 5
 (Netbasics)
15 R. Weijland 5 (+3)
 (ERBA Plaatbewerking)
16 E. Bleijenberg 4
 (Faam Werkt B.V.)
17 N. Blokland 4
 (Netbasics)
18 G. Bos 4
 (GERO Machinehandel)
19 A. Leeuwis 4 (+1)
 (Toro Junior)
20 N. Bourass 3 (+2)
 (ERBA Plaatbewerking)
21 L. de Bruin 3 (+2)
 (Wesotronic)
22 W. van de Kolk 3
 (Wesotronic)
23 D. Langius 3
 (Netbasics)
24 H. Sahetapy 3 (+1)
 (Van den Burg Autoservice)
25 Afgeschermd 3
 (Netbasics)
Derde Klasse
1 B. v.d. Hudding 16 (+4)
(Chloris/DPF printing)
2 L. Hooijer 12 (+5)
(Jacobus Hoeve)
3 Y. van Delen 9
(Chloris/DPF printing)
4 M. Ozkaya 7 (+2)
 (Rijschool Saglam)
5 J. Snoeij 6
 (Boerderij 't Paradijs)
6 A. Kok 5
 (Van de Vis Eierspecialist)
7 R. v.d. Munt 5 (+1)
 (Nummer 12)
8 J. Roozendaal 5
 (Dirk van de Kuilen)
9 K. Saglam 5 (+2)
 (Rijschool Saglam)
10 V. Simon 5
 (Boerderij 't Paradijs)
11 M. van den Berg 4
 (Boerderij 't Paradijs)
12 D. Fraanje 4 (+1)
 (Nummer 12)
13 R. Schellekens 4 (+2)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
14 R. Woudenberg 4
 (Van de Vis Eierspecialist)
15 N. Zandsteeg 4
 (Onderweegs & de Groot)
16 M. Beker 3 (+1)
 (Onderweegs & de Groot)
17 M. Brunekreef 3 (+3)
 (Onderweegs & de Groot)
18 E. van Ee 3 (+1)
 (Nummer 12)
19 T. van Meerveld 3 (+1)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
20 G. Noppers 3 (+1)
 (Dirk van de Kuilen)
21 U. Saglam 3
 (Rijschool Saglam)
22 M. Uzun 3
 (Rijschool Saglam)
23 H. van Veluw 3
 (De Tegelzetters/Avel)
24 Afgeschermd 2
 (Jacobus Hoeve)
25 J. Boekhout 2
 (De Tegelzetters/Avel)
26 Afgeschermd 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
27 A. Dekker 2
 (Nummer 12)
28 J. van Ginkel 2
 (De Tegelzetters/Avel)
29 M. Hooijer 2
 (Jacobus Hoeve)
30 R. Luchtenberg 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
31 J. van Maanen 2
 (Boerderij 't Paradijs)
32 Afgeschermd 2 (+2)
 (Onderweegs & de Groot)
33 G. v.d. Munt 2
 (Nummer 12)
34 H. Rietman 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
35 M. Schoute 2
 (Chloris/DPF printing)
36 E. Schouten 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
37 S. Staal 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
38 R. Zweers 2
 (De Tegelzetters/Avel)
39 M. van Asselt 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
40 F. van den Berg 1
 (Boerderij 't Paradijs)
41 R. v.d. Brink 1
 (Nummer 12)
42 M. v.d. Bunt 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
43 S. van de Bunt 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
44 T. van Dijk 1
 (Dirk van de Kuilen)
45 K. Ernsten 1 (+1)
 (Dirk van de Kuilen)
46 J. de Heij 1
 (De Tegelzetters/Avel)
47 R. v.d. Hoef 1
 (Chloris/DPF printing)
48 Afgeschermd 1
 (Jacobus Hoeve)
49 T. Hooijer 1
 (Jacobus Hoeve)
50 K. Jansen 1
 (De Tegelzetters/Avel)
51 D. Kersbergen 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
52 Afgeschermd 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
53 D. v.d. Kuilen 1
 (Dirk van de Kuilen)
54 Afgeschermd 1
 (Onderweegs & de Groot)
55 B. Saglam 1 (+1)
 (Rijschool Saglam)
56 J. van der Singel 1
 (Boerderij 't Paradijs)
57 I. Snoeij 1
 (Boerderij 't Paradijs)
58 R. Uineken 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
59 Afgeschermd 1 (+1)
 (Rijschool Saglam)
60 K. van Veldhuizen 1
 (Boerderij 't Paradijs)
61 A. van Veluw 1
 (De Tegelzetters/Avel)
62 E. v.d. Vis 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
63 J. v.d. Water 1 (+1)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
64 Afgeschermd 1
 (Dirk van de Kuilen)
65 M. Willigenburg 1
 (Chloris/DPF printing)
4 M. Ozkaya 7 (+2)
 (Rijschool Saglam)
5 J. Snoeij 6
 (Boerderij 't Paradijs)
6 A. Kok 5
 (Van de Vis Eierspecialist)
7 R. v.d. Munt 5 (+1)
 (Nummer 12)
8 J. Roozendaal 5
 (Dirk van de Kuilen)
9 K. Saglam 5 (+2)
 (Rijschool Saglam)
10 V. Simon 5
 (Boerderij 't Paradijs)
11 M. van den Berg 4
 (Boerderij 't Paradijs)
12 D. Fraanje 4 (+1)
 (Nummer 12)
13 R. Schellekens 4 (+2)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
14 R. Woudenberg 4
 (Van de Vis Eierspecialist)
15 N. Zandsteeg 4
 (Onderweegs & de Groot)
16 M. Beker 3 (+1)
 (Onderweegs & de Groot)
17 M. Brunekreef 3 (+3)
 (Onderweegs & de Groot)
18 E. van Ee 3 (+1)
 (Nummer 12)
19 T. van Meerveld 3 (+1)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
20 G. Noppers 3 (+1)
 (Dirk van de Kuilen)
21 U. Saglam 3
 (Rijschool Saglam)
22 M. Uzun 3
 (Rijschool Saglam)
23 H. van Veluw 3
 (De Tegelzetters/Avel)
24 Afgeschermd 2
 (Jacobus Hoeve)
25 J. Boekhout 2
 (De Tegelzetters/Avel)
Dames
1 I. van Walsem 9
(De Voetbalvrouwen)
2 K. Knot 6 (+3)
(Pater Zonweringen )
3 M. Roorda 6
(U-niq)
4 C. van Essen 5 (+2)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 Y. Veldhuizen 5 (+4)
 (Pater Zonweringen )
6 T. v.d. Braak 4 (+3)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
7 C. de Geus 4 (+1)
 (Pater Zonweringen )
8 M. Jansen 3
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
9 E. Prinsen 3
 (Pater Zonweringen )
10 P. Boersma 2
 (Pater Zonweringen )
11 M. Bos-te Wilt 2
 (Pater Zonweringen )
12 S. Degen 2
 (Aluzon Ede)
13 A. v.d. Fange 2 (+1)
 (Aluzon Ede)
14 S. Groters 2
 (De Voetbalvrouwen)
15 Afgeschermd 2
 (U-niq)
16 L. van Dam 1
 (Aluzon Ede)
17 L. van de Grootevheen 1
 (De Voetbalvrouwen)
18 J. van Heerd 1
 (De Voetbalvrouwen)
19 A. v.d. Kuilen 1
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
20 Afgeschermd 1
 (De Voetbalvrouwen)
21 M. Roubos 1 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
4 C. van Essen 5 (+2)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 Y. Veldhuizen 5 (+4)
 (Pater Zonweringen )
6 T. v.d. Braak 4 (+3)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
7 C. de Geus 4 (+1)
 (Pater Zonweringen )
8 M. Jansen 3
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
9 E. Prinsen 3
 (Pater Zonweringen )
10 P. Boersma 2
 (Pater Zonweringen )
11 M. Bos-te Wilt 2
 (Pater Zonweringen )
12 S. Degen 2
 (Aluzon Ede)
13 A. v.d. Fange 2 (+1)
 (Aluzon Ede)
14 S. Groters 2
 (De Voetbalvrouwen)
15 Afgeschermd 2
 (U-niq)
16 L. van Dam 1
 (Aluzon Ede)
17 L. van de Grootevheen 1
 (De Voetbalvrouwen)
18 J. van Heerd 1
 (De Voetbalvrouwen)
19 A. v.d. Kuilen 1
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
20 Afgeschermd 1
 (De Voetbalvrouwen)
21 M. Roubos 1 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)