Topscorers

De topscorers worden gesponsord door


2 spelers hebben in alle duels gescoord.
1 speler heeft in op één na alle duels heeft gescoord.
8 spelers hebben in op twee na alle duels gescoord.
14 spelers hebben in op drie na alle duels gescoord.
20 spelers hebben in op vier na alle duels gescoord.
35 spelers hebben in op vijf na alle duels gescoord.

Hoofdklasse
1 A. Davelaar 17 (+1)
(Hofland Architecten)
2 D. Heimgartner 14
(Van Dijk Papier & Metalen)
3 T. v.d. Brink 12
(Van den Brink Schilders)
4 J. Brandt 10
 (Van Dijk Papier & Metalen)
5 J. Duits 10 (+2)
 (Crew Licht & Geluid)
6 G. Engelbrecht 9
 (Nauta)
7 K. Faber 9
 (Van den Brink Schilders)
8 L. van Dijk 7 (+1)
 (Campus)
9 E. de Kruyff 7
 (Hofland Houtbewerking)
10 D. Stomphorst 7
 (Medifit)
11 R. Bronkhorst 6
 (Campus)
12 B. Fattouchi 6
 (Nauta)
13 D. Fluit 6
 (Hofland Architecten)
14 J. van Middendorp 6
 (Café The Barn)
15 R. van Beek 5 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
16 P. van Dijk 5
 (Van Dijk Papier & Metalen)
17 G. Habermehl 5
 (Café The Barn)
18 S. Mulder 5
 (Hofland Architecten)
19 S. v.d. Pol 5 (+1)
 (Medifit)
20 W. Top 5
 (Café The Barn)
21 R. Uyterwaal 5
 (Medifit)
22 F. van Amerongen 4 (+1)
 (Hofland Architecten)
23 H. Buijs 4 (+1)
 (Café The Barn)
24 M. Buurman 4
 (Nauta)
25 R. Coenen 4
 (Hofland Houtbewerking)
26 E. Duits 4
 (Centrum Evers)
27 B. van Ginkel 4 (+2)
 (Crew Licht & Geluid)
28 M. Hofland 4 (+1)
 (Hofland Architecten)
29 D. Kas 4
 (Hofland Architecten)
30 G. van Manen 4
 (Van den Brink Schilders)
31 T. Rijnders 4
 (EeStairs)
32 C. Roeleveld 4
 (Café The Barn)
33 C. Uyterwaal 4 (+4)
 (Medifit)
34 B. Verbeek 4 (+1)
 (Medifit)
35 L. de Vette 4
 (Van den Brink Schilders)
36 G. van Voorthuizen 4
 (Hofland Architecten)
37 M. Aalders 3
 (Nauta)
38 T. Blaauwendraat 3
 (Centrum Evers)
39 G. Heiwegen 3
 (Nauta)
40 L. Jansen 3
 (Nauta)
41 Afgeschermd 3
 (EeStairs)
42 B. Labobar 3
 (EeStairs)
43 M. van Meeteren 3
 (EeStairs)
44 F. Oztürk 3
 (Medifit)
45 J. van Roekel 3
 (Crew Licht & Geluid)
46 R. Schellekens 3
 (Centrum Evers)
47 R. van Sligtenhorst 3
 (Van Dijk Papier & Metalen)
48 S. de Vries 3
 (Campus)
49 N. van den Bosch 2
 (Centrum Evers)
50 R. Bosma 2
 (Centrum Evers)
51 J. Buitenhuis 2
 (Nauta)
52 S. van de Heg 2
 (Centrum Evers)
53 J. Hoolwerf 2
 (Centrum Evers)
54 R. Kuijt 2
 (Campus)
55 J. van Veldhuizen 2
 (Hofland Houtbewerking)
56 Afgeschermd 2 (+2)
 (Hofland Houtbewerking)
57 M. Aalders 1
 (Van den Brink Schilders)
58 N. Baauw 1
 (Medifit)
59 A. van den Brink 1
 (Van den Brink Schilders)
60 Afgeschermd 1 (+1)
 (Café The Barn)
61 G. van Dijk 1
 (EeStairs)
62 B. van Dijk 1
 (Crew Licht & Geluid)
63 J. Doornbos 1 (+1)
 (Van den Brink Schilders)
64 W. Everhardus 1
 (Hofland Houtbewerking)
65 Afgeschermd 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
66 M. van Ginkel 1
 (Van den Brink Schilders)
67 P. Hazeleger 1
 (Crew Licht & Geluid)
68 D. van de Heg 1
 (Medifit)
69 P. van den Hoorn 1 (+1)
 (EeStairs)
70 Y. Jansen 1
 (Campus)
71 R. Lam 1
 (Medifit)
72 M. Morren 1 (+1)
 (Medifit)
73 J. Mugge 1
 (EeStairs)
74 R. Overeem 1
 (Nauta)
75 M. Pater 1 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
76 Afgeschermd 1
 (Hofland Houtbewerking)
77 L. Smit 1
 (Campus)
78 Afgeschermd 1
 (Café The Barn)
79 Afgeschermd 1
 (Hofland Architecten)
80 E. Tegenstander 1
 (Medifit)
81 E. Tegenstander 1
 (EeStairs)
82 E. Tegenstander 1
 (Nauta)
83 E. Tegenstander 1
 (Café The Barn)
84 E. Tegenstander 1
 (Crew Licht & Geluid)
85 E. Tegenstander 1
 (Centrum Evers)
86 S. Tieman 1
 (EeStairs)
87 G. v.d. Veen 1
 (Hofland Architecten)
88 L. van der Velde 1 (+1)
 (Café The Barn)
89 Afgeschermd 1
 (Nauta)
4 J. Brandt 10
 (Van Dijk Papier & Metalen)
5 J. Duits 10 (+2)
 (Crew Licht & Geluid)
6 G. Engelbrecht 9
 (Nauta)
7 K. Faber 9
 (Van den Brink Schilders)
8 L. van Dijk 7 (+1)
 (Campus)
9 E. de Kruyff 7
 (Hofland Houtbewerking)
10 D. Stomphorst 7
 (Medifit)
11 R. Bronkhorst 6
 (Campus)
12 B. Fattouchi 6
 (Nauta)
13 D. Fluit 6
 (Hofland Architecten)
14 J. van Middendorp 6
 (Café The Barn)
15 R. van Beek 5 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
16 P. van Dijk 5
 (Van Dijk Papier & Metalen)
17 G. Habermehl 5
 (Café The Barn)
18 S. Mulder 5
 (Hofland Architecten)
19 S. v.d. Pol 5 (+1)
 (Medifit)
20 W. Top 5
 (Café The Barn)
21 R. Uyterwaal 5
 (Medifit)
22 F. van Amerongen 4 (+1)
 (Hofland Architecten)
23 H. Buijs 4 (+1)
 (Café The Barn)
24 M. Buurman 4
 (Nauta)
25 R. Coenen 4
 (Hofland Houtbewerking)
Eerste klasse
1 B. Poot 18 (+4)
(Garantie-Auto.nu)
2 T. Wingelaar 14
(Autobedrijf Arissen)
3 G. Loppies 11
(Maluku Muda/Van Dijk)
4 A. v.d. Brink 10
 (Scania Barneveld)
5 M. Boukattan 9 (+2)
 (ADVIOM FC)
6 Afgeschermd 9
 (Garantie-Auto.nu)
7 M. v.d. Berg 8
 (Polyesterbedrijf De Valk)
8 P. Lether 8 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
9 J. Mulder 8
 (Dijkman Tuinen)
10 J. Heijkoop 7
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
11 S. Heimgartner 7 (+2)
 (De Hebberd)
12 R. van Uffelen 7
 (Scania Barneveld)
13 B. Buitenhuis 6 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
14 D. v.d. Bunt 6
 (Maluku Muda/Van Dijk)
15 M. Ophoff 6 (+1)
 (Qualifix Schilders)
16 M. Ploeg 6 (+1)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
17 R. Schut 6
 (Polyesterbedrijf De Valk)
18 M. v.d. Brink 5
 (Scania Barneveld)
19 D. van Geresteyn 5
 (Qualifix Schilders)
20 M. Heimgartner 5
 (De Hebberd)
21 F. van Roekel 5
 (Autobedrijf Arissen)
22 Afgeschermd 5 (+1)
 (ADVIOM FC)
23 R. Zuiddam 5
 (Autobedrijf Arissen)
24 I. van Beek 4
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
25 T. van Dam 4
 (Easytape)
26 J. van Galen 4
 (Qualifix Schilders)
27 Afgeschermd 4
 (Polyesterbedrijf De Valk)
28 D. Mulder 4
 (Dijkman Tuinen)
29 S. Ploeg 4
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
30 E. van Veldhuizen 4
 (Polyesterbedrijf De Valk)
31 M. van Voorthuizen 4 (+1)
 (Qualifix Schilders)
32 B. Boukattan 3
 (ADVIOM FC)
33 W. v.d. Brink 3
 (De Hebberd)
34 M. de Bruijne 3
 (De Hebberd)
35 H. Danhof 3
 (Dijkman Tuinen)
36 W. Dijkman 3
 (Dijkman Tuinen)
37 H. Groenevelt 3
 (Scania Barneveld)
38 R. Hoekendijk 3
 (De Hebberd)
39 H. Kooy 3
 (Easytape)
40 I. Laghmouchi 3
 (ADVIOM FC)
41 M. Leene 3 (+1)
 (Garantie-Auto.nu)
42 Afgeschermd 3
 (ADVIOM FC)
43 R. Ophoff 3
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
44 H. Schreuder 3
 (Easytape)
45 Afgeschermd 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
46 I. Stremming 3
 (ADVIOM FC)
47 E. Arissen 2
 (Autobedrijf Arissen)
48 R. Arissen 2
 (Autobedrijf Arissen)
49 Afgeschermd 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
50 Afgeschermd 2
 (Autobedrijf Arissen)
51 M. van Dommelen 2 (+2)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
52 E. Gorissen 2 (+1)
 (Easytape)
53 J. Hendriks 2 (+1)
 (Easytape)
54 J. Kamstra 2 (+1)
 (Qualifix Schilders)
55 J. Koudijs 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
56 A. Nagtegaal 2
 (Qualifix Schilders)
57 T. Oorsprong 2 (+1)
 (Qualifix Schilders)
58 Y. Pattiasina 2
 (Garantie-Auto.nu)
59 Afgeschermd 2
 (Dijkman Tuinen)
60 J. Ansink 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
61 M. Besselsen 1
 (Scania Barneveld)
62 Afgeschermd 1
 (Dijkman Tuinen)
63 P. Burgering 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
64 R. van den Dungen Gronovius 1
 (Easytape)
65 Afgeschermd 1
 (De Hebberd)
66 I. van den Hudding 1
 (Garantie-Auto.nu)
67 Afgeschermd 1
 (ADVIOM FC)
68 Afgeschermd 1
 (Garantie-Auto.nu)
69 Afgeschermd 1
 (Qualifix Schilders)
70 G. Keuning 1
 (Easytape)
71 D. van Middendorp 1
 (Scania Barneveld)
72 M. Omar 1 (+1)
 (ADVIOM FC)
73 Afgeschermd 1
 (Easytape)
74 Afgeschermd 1
 (Dijkman Tuinen)
75 E. Tegenstander 1
 (De Hebberd)
76 M. Titaley 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
77 J. Tummers 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
78 R. Wingelaar 1
 (Autobedrijf Arissen)
4 A. v.d. Brink 10
 (Scania Barneveld)
5 M. Boukattan 9 (+2)
 (ADVIOM FC)
6 Afgeschermd 9
 (Garantie-Auto.nu)
7 M. v.d. Berg 8
 (Polyesterbedrijf De Valk)
8 P. Lether 8 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
9 J. Mulder 8
 (Dijkman Tuinen)
10 J. Heijkoop 7
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
11 S. Heimgartner 7 (+2)
 (De Hebberd)
12 R. van Uffelen 7
 (Scania Barneveld)
13 B. Buitenhuis 6 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
14 D. v.d. Bunt 6
 (Maluku Muda/Van Dijk)
15 M. Ophoff 6 (+1)
 (Qualifix Schilders)
16 M. Ploeg 6 (+1)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
17 R. Schut 6
 (Polyesterbedrijf De Valk)
18 M. v.d. Brink 5
 (Scania Barneveld)
19 D. van Geresteyn 5
 (Qualifix Schilders)
20 M. Heimgartner 5
 (De Hebberd)
21 F. van Roekel 5
 (Autobedrijf Arissen)
22 Afgeschermd 5 (+1)
 (ADVIOM FC)
23 R. Zuiddam 5
 (Autobedrijf Arissen)
24 I. van Beek 4
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
25 T. van Dam 4
 (Easytape)
Tweede klasse
1 J. Fieret 24 (+3)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
2 A. ten Hove 16 (+2)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
3 R. Huijser 16 (+4)
(Covebo Uitzendgroep)
4 M. Vermeulen 16
 (Toro Junior)
5 M. Tuhusula 15 (+1)
 (Van den Burg Autoservice)
6 D. van 't Hul 13
 (ERBA Plaatbewerking)
7 Afgeschermd 12
 (Toro Junior)
8 A. Fadel 12
 (GERO Machinehandel)
9 B. van den Brink 11
 (Faam Werkt B.V.)
10 J. Jochemsen 10
 (ERBA Plaatbewerking)
11 N. Bourass 9
 (ERBA Plaatbewerking)
12 S. Elzinga 9
 (ERBA Plaatbewerking)
13 G. Bos 8
 (GERO Machinehandel)
14 G. Heij 8
 (Faam Werkt B.V.)
15 D. Langius 8
 (Netbasics)
16 M. Nieuwenhuis 8
 (Netbasics)
17 E. Bleijenberg 7
 (Faam Werkt B.V.)
18 J. Davelaar 7
 (Wesotronic)
19 G. Lodder 7 (+2)
 (Faam Werkt B.V.)
20 B. de Bont 6 (+1)
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
21 M. Boon 6
 (ERBA Plaatbewerking)
22 L. de Bruin 6
 (Wesotronic)
23 C. Fieret 6 (+1)
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
24 M. Hofland 6
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
25 R. Schaap 6
 (Tandprotheticus Herbert)
26 R. de Vries 6
 (Netbasics)
27 N. Blokland 5
 (Netbasics)
28 M. van Houwelingen 5
 (Netbasics)
29 H. Janse 5 (+1)
 (Palfinger Marine)
30 A. Leeuwis 5
 (Toro Junior)
31 H. Sahetapy 5
 (Van den Burg Autoservice)
32 R. Weijland 5
 (ERBA Plaatbewerking)
33 R. Bloemendaal 4 (+1)
 (Tandprotheticus Herbert)
34 W. van de Kolk 4
 (Wesotronic)
35 D. Kroeze 4 (+1)
 (GERO Machinehandel)
36 J. van Luttikhuizen 4 (+1)
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
37 Afgeschermd 4
 (Netbasics)
38 S. van Steensel 4
 (Covebo Uitzendgroep)
39 Z. Suripatty 4
 (Van den Burg Autoservice)
40 S. Taberima 4
 (Van den Burg Autoservice)
41 B. v.d. Top 4 (+2)
 (Palfinger Marine)
42 M. v.d. Weert 4
 (Tandprotheticus Herbert)
43 T. Zoutendijk 4 (+2)
 (Covebo Uitzendgroep)
44 M. Bloemendal 3
 (Tandprotheticus Herbert)
45 M. van den Brink 3 (+3)
 (Faam Werkt B.V.)
46 E. Eksteen 3 (+2)
 (Palfinger Marine)
47 T. Nahumury 3
 (Palfinger Marine)
48 T. van Rootselaar 3 (+1)
 (Toro Junior)
49 M. Abrahams 2
 (Palfinger Marine)
50 M. Algadoeka 2
 (GERO Machinehandel)
51 E. Bakker 2
 (Tandprotheticus Herbert)
52 A. van der Bas 2
 (Wesotronic)
53 W. Bronkhorst 2
 (Wesotronic)
54 G. Bronkhorst 2
 (Wesotronic)
55 R. de Bruin 2
 (Toro Junior)
56 G. Davelaar 2
 (Tandprotheticus Herbert)
57 S. Dekker 2
 (Wesotronic)
58 Afgeschermd 2
 (Wesotronic)
59 B. van Leeuwen 2
 (Faam Werkt B.V.)
60 M. Marsman 2
 (ERBA Plaatbewerking)
61 A. Matulessy 2
 (Van den Burg Autoservice)
62 M. v.d. Pol 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
63 R. Schakel 2
 (ERBA Plaatbewerking)
64 E. Topal 2
 (Netbasics)
65 Afgeschermd 2
 (Tandprotheticus Herbert)
66 B. Wiesenekker 2
 (Covebo Uitzendgroep)
67 H. Wiesenekker 2 (+1)
 (Covebo Uitzendgroep)
68 Afgeschermd 1
 (Van den Burg Autoservice)
69 D. van den Berg 1
 (Toro Junior)
70 Afgeschermd 1
 (Toro Junior)
71 S. Cicek 1
 (Palfinger Marine)
72 J. Davelaar 1
 (Tandprotheticus Herbert)
73 G. Dekker 1
 (Wesotronic)
74 D. van Deutekom 1
 (Palfinger Marine)
75 C. Donkersteeg 1
 (GERO Machinehandel)
76 J. Eksteen 1
 (Palfinger Marine)
77 J. Geerenstein 1
 (GERO Machinehandel)
78 J. Heij 1
 (Faam Werkt B.V.)
79 S. den Hertog 1
 (Faam Werkt B.V.)
80 R. Kleijer 1
 (Covebo Uitzendgroep)
81 Afgeschermd 1 (+1)
 (Faam Werkt B.V.)
82 R. Krikke 1
 (ERBA Plaatbewerking)
83 E. van Manen 1
 (Netbasics)
84 A. Mulder 1
 (Wesotronic)
85 E. Mulder 1
 (Wesotronic)
86 Afgeschermd 1
 (Toro Junior)
87 D. Pansier 1
 (Netbasics)
88 E. Tegenstander 1
 (ERBA Plaatbewerking)
89 E. Tegenstander 1
 (Toro Junior)
90 E. Tegenstander 1
 (Faam Werkt B.V.)
91 T. van den Top 1
 (Toro Junior)
92 T. Tulen 1
 (GERO Machinehandel)
93 W. Vermeulen 1
 (Covebo Uitzendgroep)
94 T. van Vulpen 1
 (GERO Machinehandel)
95 Afgeschermd 1
 (Tandprotheticus Herbert)
96 A. van Woerkom 1
 (Netbasics)
4 M. Vermeulen 16
 (Toro Junior)
5 M. Tuhusula 15 (+1)
 (Van den Burg Autoservice)
6 D. van 't Hul 13
 (ERBA Plaatbewerking)
7 Afgeschermd 12
 (Toro Junior)
8 A. Fadel 12
 (GERO Machinehandel)
9 B. van den Brink 11
 (Faam Werkt B.V.)
10 J. Jochemsen 10
 (ERBA Plaatbewerking)
11 N. Bourass 9
 (ERBA Plaatbewerking)
12 S. Elzinga 9
 (ERBA Plaatbewerking)
13 G. Bos 8
 (GERO Machinehandel)
14 G. Heij 8
 (Faam Werkt B.V.)
15 D. Langius 8
 (Netbasics)
16 M. Nieuwenhuis 8
 (Netbasics)
17 E. Bleijenberg 7
 (Faam Werkt B.V.)
18 J. Davelaar 7
 (Wesotronic)
19 G. Lodder 7 (+2)
 (Faam Werkt B.V.)
20 B. de Bont 6 (+1)
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
21 M. Boon 6
 (ERBA Plaatbewerking)
22 L. de Bruin 6
 (Wesotronic)
23 C. Fieret 6 (+1)
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
24 M. Hofland 6
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
25 R. Schaap 6
 (Tandprotheticus Herbert)
Derde Klasse
1 B. v.d. Hudding 38
(Chloris/DPF printing)
2 L. Hooijer 18
(Jacobus Hoeve)
3 R. Zweers 14 (+1)
(De Tegelzetters/Avel)
4 R. v.d. Munt 12
 (Nummer 12)
5 M. Ozkaya 12 (+2)
 (Rijschool Saglam)
6 J. Roozendaal 12
 (Dirk van de Kuilen)
7 E. Gunaydin 11 (+5)
 (Rijschool Saglam)
8 J. Snoeij 11
 (Boerderij 't Paradijs)
9 Y. van Delen 10
 (Chloris/DPF printing)
10 R. Woudenberg 9 (+2)
 (Van de Vis Eierspecialist)
11 D. Fraanje 8
 (Nummer 12)
12 A. Kok 8 (+2)
 (Van de Vis Eierspecialist)
13 K. Saglam 8 (+2)
 (Rijschool Saglam)
14 R. Schellekens 8
 (B.A.S. Beers and Steaks)
15 V. Simon 8 (+1)
 (Boerderij 't Paradijs)
16 N. Zandsteeg 8
 (Onderweegs & de Groot)
17 Afgeschermd 7
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
18 M. Hooijer 7
 (Jacobus Hoeve)
19 Afgeschermd 7
 (Jacobus Hoeve)
20 T. van Meerveld 7 (+1)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
21 R. Blotenburg 6 (+1)
 (Jacobus Hoeve)
22 E. van Ee 6
 (Nummer 12)
23 J. van Ginkel 6 (+1)
 (De Tegelzetters/Avel)
24 T. van Harten 6
 (Chloris/DPF printing)
25 U. Saglam 6
 (Rijschool Saglam)
26 H. van Veluw 6
 (De Tegelzetters/Avel)
27 M. van den Berg 5
 (Boerderij 't Paradijs)
28 M. v.d. Hof 5
 (Dirk van de Kuilen)
29 M. Willigenburg 5
 (Chloris/DPF printing)
30 J. Boekhout 4
 (De Tegelzetters/Avel)
31 A. Dekker 4
 (Nummer 12)
32 R. Luchtenberg 4
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
33 G. v.d. Munt 4
 (Nummer 12)
34 G. Noppers 4
 (Dirk van de Kuilen)
35 M. Schoute 4
 (Chloris/DPF printing)
36 M. Uzun 4
 (Rijschool Saglam)
37 M. Beker 3
 (Onderweegs & de Groot)
38 M. Brunekreef 3
 (Onderweegs & de Groot)
39 T. van Dijk 3
 (Dirk van de Kuilen)
40 M. van den Essenburg 3 (+1)
 (De Tegelzetters/Avel)
41 M. Hoek 3 (+1)
 (Boerderij 't Paradijs)
42 D. Kersbergen 3
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
43 H. Rietman 3
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
44 E. Schouten 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
45 S. Staal 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
46 K. van Veldhuizen 3
 (Boerderij 't Paradijs)
47 E. v.d. Vis 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
48 M. van Asselt 2 (+1)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
49 F. van den Berg 2
 (Boerderij 't Paradijs)
50 M. v.d. Bunt 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
51 N. de Heus 2
 (Onderweegs & de Groot)
52 J. de Heus 2
 (Onderweegs & de Groot)
53 F. Hoogeveen 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
54 J. van Maanen 2
 (Boerderij 't Paradijs)
55 Afgeschermd 2
 (Onderweegs & de Groot)
56 T. van Rootselaar 2
 (Onderweegs & de Groot)
57 B. Saglam 2
 (Rijschool Saglam)
58 A. Schoute 2
 (Chloris/DPF printing)
59 Afgeschermd 2 (+2)
 (Boerderij 't Paradijs)
60 I. Atalar 1
 (Rijschool Saglam)
61 R. v.d. Brink 1
 (Nummer 12)
62 S. van de Bunt 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
63 M. v.d. Burgt 1
 (Dirk van de Kuilen)
64 E. van Dijk 1 (+1)
 (Van de Vis Eierspecialist)
65 A. van Donkelaar 1
 (Onderweegs & de Groot)
66 K. Ernsten 1
 (Dirk van de Kuilen)
67 A. Heek 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
68 J. de Heij 1
 (De Tegelzetters/Avel)
69 R. v.d. Hoef 1
 (Chloris/DPF printing)
70 T. Hooijer 1
 (Jacobus Hoeve)
71 G. Hulzebosch 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
72 K. Jansen 1
 (De Tegelzetters/Avel)
73 Afgeschermd 1
 (Chloris/DPF printing)
74 Afgeschermd 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
75 J. Kruit 1
 (Nummer 12)
76 D. v.d. Kuilen 1
 (Dirk van de Kuilen)
77 Afgeschermd 1
 (Onderweegs & de Groot)
78 Afgeschermd 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
79 Afgeschermd 1 (+1)
 (Van de Vis Eierspecialist)
80 Afgeschermd 1
 (De Tegelzetters/Avel)
81 S. Saglam 1
 (Rijschool Saglam)
82 J. van der Singel 1
 (Boerderij 't Paradijs)
83 I. Snoeij 1
 (Boerderij 't Paradijs)
84 R. Uineken 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
85 Afgeschermd 1
 (Rijschool Saglam)
86 A. van Veluw 1
 (De Tegelzetters/Avel)
87 J. v.d. Water 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
88 R. Wekking 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
89 Afgeschermd 1
 (Dirk van de Kuilen)
4 R. v.d. Munt 12
 (Nummer 12)
5 M. Ozkaya 12 (+2)
 (Rijschool Saglam)
6 J. Roozendaal 12
 (Dirk van de Kuilen)
7 E. Gunaydin 11 (+5)
 (Rijschool Saglam)
8 J. Snoeij 11
 (Boerderij 't Paradijs)
9 Y. van Delen 10
 (Chloris/DPF printing)
10 R. Woudenberg 9 (+2)
 (Van de Vis Eierspecialist)
11 D. Fraanje 8
 (Nummer 12)
12 A. Kok 8 (+2)
 (Van de Vis Eierspecialist)
13 K. Saglam 8 (+2)
 (Rijschool Saglam)
14 R. Schellekens 8
 (B.A.S. Beers and Steaks)
15 V. Simon 8 (+1)
 (Boerderij 't Paradijs)
16 N. Zandsteeg 8
 (Onderweegs & de Groot)
17 Afgeschermd 7
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
18 M. Hooijer 7
 (Jacobus Hoeve)
19 Afgeschermd 7
 (Jacobus Hoeve)
20 T. van Meerveld 7 (+1)
 (B.A.S. Beers and Steaks)
21 R. Blotenburg 6 (+1)
 (Jacobus Hoeve)
22 E. van Ee 6
 (Nummer 12)
23 J. van Ginkel 6 (+1)
 (De Tegelzetters/Avel)
24 T. van Harten 6
 (Chloris/DPF printing)
25 U. Saglam 6
 (Rijschool Saglam)
Dames
1 K. Knot 18 (+3)
(Pater Zonweringen )
2 I. van Walsem 18
(De Voetbalvrouwen)
3 Y. Veldhuizen 12 (+2)
(Pater Zonweringen )
4 T. v.d. Braak 9
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 M. Jansen 9
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
6 L. van Dam 7
 (Aluzon Ede)
7 C. de Geus 7 (+1)
 (Pater Zonweringen )
8 M. Roorda 7
 (U-niq)
9 C. van Essen 5
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
10 S. Groters 5
 (De Voetbalvrouwen)
11 D. van Dijk 4
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
12 A. v.d. Fange 4
 (Aluzon Ede)
13 L. Helbling 4
 (Pater Zonweringen )
14 E. Prinsen 4 (+1)
 (Pater Zonweringen )
15 A. Schimmel-Fraanje 4
 (Aluzon Ede)
16 M. Bos-te Wilt 3
 (Pater Zonweringen )
17 Afgeschermd 3
 (U-niq)
18 E. Tegenstander 3
 (De Voetbalvrouwen)
19 Afgeschermd 3
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
20 P. Boersma 2
 (Pater Zonweringen )
21 S. Degen 2
 (Aluzon Ede)
22 J. van Heerd 2
 (De Voetbalvrouwen)
23 M. Komdeur 2
 (Aluzon Ede)
24 Afgeschermd 2
 (De Voetbalvrouwen)
25 M. Roubos 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
26 C. Capiteijns 1
 (Aluzon Ede)
27 N. van Dijk 1
 (U-niq)
28 R. van Essen 1
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
29 S. van Geerenstein 1
 (Pater Zonweringen )
30 L. van de Grootevheen 1
 (De Voetbalvrouwen)
31 Afgeschermd 1
 (Pater Zonweringen )
32 A. v.d. Kuilen 1
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
33 T. Meijer 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
34 A. Pol-Riezebos 1 (+1)
 (Dick Pol Tandtechniek)
35 E. Tegenstander 1
 (Aluzon Ede)
36 R. Veldhuizen 1
 (Pater Zonweringen )
4 T. v.d. Braak 9
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 M. Jansen 9
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
6 L. van Dam 7
 (Aluzon Ede)
7 C. de Geus 7 (+1)
 (Pater Zonweringen )
8 M. Roorda 7
 (U-niq)
9 C. van Essen 5
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
10 S. Groters 5
 (De Voetbalvrouwen)
11 D. van Dijk 4
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
12 A. v.d. Fange 4
 (Aluzon Ede)
13 L. Helbling 4
 (Pater Zonweringen )
14 E. Prinsen 4 (+1)
 (Pater Zonweringen )
15 A. Schimmel-Fraanje 4
 (Aluzon Ede)
16 M. Bos-te Wilt 3
 (Pater Zonweringen )
17 Afgeschermd 3
 (U-niq)
18 E. Tegenstander 3
 (De Voetbalvrouwen)
19 Afgeschermd 3
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
20 P. Boersma 2
 (Pater Zonweringen )
21 S. Degen 2
 (Aluzon Ede)
22 J. van Heerd 2
 (De Voetbalvrouwen)
23 M. Komdeur 2
 (Aluzon Ede)
24 Afgeschermd 2
 (De Voetbalvrouwen)
25 M. Roubos 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)