Topscorers

De topscorers worden gesponsord door

3 spelers hebben in op één na alle duels gescoord.
2 spelers hebben in op twee na alle duels gescoord.
4 spelers hebben in op drie na alle duels gescoord.
8 spelers hebben in op vier na alle duels gescoord.
9 spelers hebben in op vijf na alle duels gescoord.

Hoofdklasse
1 K. Faber 29
(Van den Brink Schilders)
2 J. Brandt 18
(Van Dijk Papier & Metalen)
3 J. Duits 18
(Crew Licht & Geluid)
4 W. Top 16
 (CafĂ© The Barn)
5 M. Hofland 15
 (Hofland Architecten)
6 J. Kleijn 14
 (Wouter Bouw II)
7 D. Heimgartner 13
 (Van Dijk Papier & Metalen)
8 G. Habermehl 12
 (CafĂ© The Barn)
9 S. van de Heg 12
 (Centrum Evers (h))
10 M. Ophoff 12
 (Easytape)
11 T. v.d. Brink 11
 (Van den Brink Schilders)
12 R. Kuijt 11
 (Zeker Zichtbaar)
13 R. Coenen 9
 (Wijnwinkel Barneveld)
14 A. Davelaar 9
 (Hofland Architecten)
15 D. Kas 9
 (Hofland Architecten)
16 J. van Leeuwen 9
 (Wouter Bouw II)
17 S. Asseper 8
 (Wijnwinkel Barneveld)
18 L. van Dijk 8
 (Zeker Zichtbaar)
19 D. Fluit 8
 (Hofland Architecten)
20 B. Coenen 7
 (Wijnwinkel Barneveld)
21 J. Doornbos 7
 (Van den Brink Schilders)
22 T. Suik 7
 (Medifit)
23 E. Abraham 6
 (Crew Licht & Geluid)
24 T. Blaauwendraat 6
 (Centrum Evers (h))
25 M. v.d. Brink 6
 (Wouter Bouw II)
26 B. van Ginkel 6
 (Crew Licht & Geluid)
27 J. Hoolwerf 6
 (Centrum Evers (h))
28 G. van Manen 6
 (Van den Brink Schilders)
29 J. van Middendorp 6
 (CafĂ© The Barn)
30 R. van Sligtenhorst 6
 (Van Dijk Papier & Metalen)
31 R. Uyterwaal 6
 (Medifit)
32 B. Verbeek 6
 (Medifit)
33 H. Buijs 5
 (CafĂ© The Barn)
34 J. Hendriks 5
 (Easytape)
35 G. Keuning 5
 (Easytape)
36 S. v.d. Pol 5
 (Medifit)
37 N. van den Bosch 4
 (Centrum Evers (h))
38 R. Bronkhorst 4
 (Zeker Zichtbaar)
39 P. van Dijk 4
 (Van Dijk Papier & Metalen)
40 M. van Ginkel 4
 (Van den Brink Schilders)
41 H. Hazeleger 4
 (CafĂ© The Barn)
42 S. Mulder 4
 (Hofland Architecten)
43 E. Stolten 4
 (Crew Licht & Geluid)
44 B. Bakkenes 3
 (Wouter Bouw II)
45 R. van Beek 3
 (Crew Licht & Geluid)
46 A. v.d. Brink 3
 (Van den Brink Schilders)
47 E. Duits 3
 (Centrum Evers (h))
48 E. Gorissen 3
 (Easytape)
49 R. Houtveen 3
 (Zeker Zichtbaar)
50 E. de Kruyff 3
 (Wijnwinkel Barneveld)
51 H. Niemeijer 3
 (Easytape)
52 E. Tegenstander 3
 (Van den Brink Schilders)
53 K. van Veldhuizen 3
 (Medifit)
54 M. Bomhof 2
 (Easytape)
55 B. van 't Foort 2
 (Zeker Zichtbaar)
56 P. Hazeleger 2
 (Crew Licht & Geluid)
57 R. Kuijpers 2
 (Van den Brink Schilders)
58 P. Latumahina 2
 (Wouter Bouw II)
59 M. van Mourik 2
 (Zeker Zichtbaar)
60 R. Schellekens 2
 (Centrum Evers (h))
61 B. Sok 2
 (CafĂ© The Barn)
62 J. van Veldhuizen 2
 (Wijnwinkel Barneveld)
63 L. de Vette 2
 (Van den Brink Schilders)
64 G. Weijland 2
 (Easytape)
65 M. Aalders 1
 (Van den Brink Schilders)
66 J. Akerina 1
 (Wouter Bouw II)
67 N. Baauw 1
 (Medifit)
68 J. Bendadi 1
 (Wouter Bouw II)
69 L. Bosma 1
 (Centrum Evers (h))
70 E. v.d. Brink 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
71 J. van Deuveren 1
 (Medifit)
72 W. Gorissen 1
 (Easytape)
73 S. van den Heuvel 1
 (Medifit)
74 T. Houweling 1
 (Zeker Zichtbaar)
75 W. van de Kamp 1
 (CafĂ© The Barn)
76 M. van Kempen 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
77 W. Koolhof 1
 (Centrum Evers (h))
78 M. Krikke 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
79 I. Lahrech 1
 (Wouter Bouw II)
80 M. Liklikwatil 1
 (Crew Licht & Geluid)
81 R. Mastenbroek 1
 (Wouter Bouw II)
82 J. Pater 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
83 M. Pater 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
84 L. van Plaggenhoef 1
 (Easytape)
85 R. Porte 1
 (Hofland Architecten)
86 R. Rahmouni 1
 (Wijnwinkel Barneveld)
87 C. Roeleveld 1
 (CafĂ© The Barn)
88 S. Ruijgrok 1
 (Van den Brink Schilders)
89 C. Russcher 1
 (Centrum Evers (h))
90 T. Schuit 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
91 J. Tamaela 1
 (Crew Licht & Geluid)
92 E. Tegenstander 1
 (Wouter Bouw II)
93 E. Tegenstander 1
 (Medifit)
94 E. Tegenstander 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
95 C. Uyterwaal 1
 (Medifit)
96 G. v.d. Veen 1
 (Hofland Architecten)
97 R. ten Voorde 1
 (CafĂ© The Barn)
98 G. van Voorthuizen 1
 (Hofland Architecten)
99 A. de Wilde 1
 (Van den Brink Schilders)
4 W. Top 16
 (CafĂ© The Barn)
5 M. Hofland 15
 (Hofland Architecten)
6 J. Kleijn 14
 (Wouter Bouw II)
7 D. Heimgartner 13
 (Van Dijk Papier & Metalen)
8 G. Habermehl 12
 (CafĂ© The Barn)
9 S. van de Heg 12
 (Centrum Evers (h))
10 M. Ophoff 12
 (Easytape)
11 T. v.d. Brink 11
 (Van den Brink Schilders)
12 R. Kuijt 11
 (Zeker Zichtbaar)
13 R. Coenen 9
 (Wijnwinkel Barneveld)
14 A. Davelaar 9
 (Hofland Architecten)
15 D. Kas 9
 (Hofland Architecten)
16 J. van Leeuwen 9
 (Wouter Bouw II)
17 S. Asseper 8
 (Wijnwinkel Barneveld)
18 L. van Dijk 8
 (Zeker Zichtbaar)
19 D. Fluit 8
 (Hofland Architecten)
20 B. Coenen 7
 (Wijnwinkel Barneveld)
21 J. Doornbos 7
 (Van den Brink Schilders)
22 T. Suik 7
 (Medifit)
23 E. Abraham 6
 (Crew Licht & Geluid)
24 T. Blaauwendraat 6
 (Centrum Evers (h))
25 M. v.d. Brink 6
 (Wouter Bouw II)
Eerste klasse
1 G. Engelbrecht 22
(Nauta)
2 A. v.d. Brink 19
(Scania Barneveld)
3 B. Labobar 17
(EeStairs)
4 D. Mulder 17
 (Dijkman Tuinen)
5 M. Aalders 15
 (Nauta)
6 J. Mulder 14
 (Dijkman Tuinen)
7 D. v.d. Bunt 13
 (Maluku Muda/Van Dijk)
8 S. Heimgartner 12
 (De Hebberd)
9 J. Davelaar 11
 (5 Sterren Team)
10 P. Lether 11
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
11 L. Jansen 10
 (Nauta)
12 J. Mugge 10
 (EeStairs)
13 W. v.d. Brink 9
 (De Hebberd)
14 D. v.d. Broek 9
 (Garantie-Auto.nu)
15 B. Buitenhuis 9
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
16 H. Kas 9
 (Garantie-Auto.nu)
17 M. v.d. Brink 8
 (Scania Barneveld)
18 B. Fattouchi 8
 (Nauta)
19 J. Heijkoop 7
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
20 I. van den Hudding 7
 (Garantie-Auto.nu)
21 T. Ipsen 7
 (Maluku Muda/Van Dijk)
22 W. v.d. Kolk 7
 (5 Sterren Team)
23 G. Loppies 7
 (Maluku Muda/Van Dijk)
24 S. Ploeg 7
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
25 I. van Beek 6
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
26 L. de Bruin 6
 (5 Sterren Team)
27 G. van Dijk 6
 (EeStairs)
28 M. v.d. Pol 6
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
29 T. Witte 6
 (De Hebberd)
30 W. van Dijk 5
 (Garantie-Auto.nu)
31 M. Hofland 5
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
32 J. Kamstra 5
 (L. vd Kamp / Qualifix)
33 M. Leene 5
 (Garantie-Auto.nu)
34 J. Tummers 5
 (Maluku Muda/Van Dijk)
35 W. Bronkhorst 4
 (5 Sterren Team)
36 M. Heimgartner 4
 (De Hebberd)
37 L. v.d. Kamp 4
 (L. vd Kamp / Qualifix)
38 T. Maandag 4
 (EeStairs)
39 S. Mulder 4
 (Dijkman Tuinen)
40 T. Oorsprong 4
 (L. vd Kamp / Qualifix)
41 R. Ophoff 4
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
42 M. de Bruijne 3
 (De Hebberd)
43 M. Buurman 3
 (Nauta)
44 H. Danhof 3
 (Dijkman Tuinen)
45 G. Dekker 3
 (5 Sterren Team)
46 B. van Dijk 3
 (Garantie-Auto.nu)
47 W. Dijkman 3
 (Dijkman Tuinen)
48 J. Feijen 3
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
49 G. Heiwegen 3
 (Nauta)
50 J. Koudijs 3
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
51 A. Mulder 3
 (5 Sterren Team)
52 J. van Ruler 3
 (Dijkman Tuinen)
53 M. van Voorthuizen 3
 (L. vd Kamp / Qualifix)
54 R. Brouwer 2
 (De Hebberd)
55 J. Buitenhuis 2
 (Nauta)
56 R. Dijkhuizen 2
 (Garantie-Auto.nu)
57 G. Fieret 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
58 H. Groenevelt 2
 (Scania Barneveld)
59 S. te Grotenhuis 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
60 B. van den Hoorn 2
 (5 Sterren Team)
61 W. Jochemsen 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
62 M. Mulder 2
 (5 Sterren Team)
63 A. Nagtegaal 2
 (L. vd Kamp / Qualifix)
64 S. Oostindie 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
65 T. de Ruiter 2
 (5 Sterren Team)
66 G. Saija 2
 (EeStairs)
67 T. Schaddelee 2
 (Dijkman Tuinen)
68 G. Taberima 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
69 N. Amoraal 1
 (De Hebberd)
70 B. Besselsen 1
 (Scania Barneveld)
71 R. Boelsma 1
 (Garantie-Auto.nu)
72 J. van den Broek 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
73 D. Dankbaar 1
 (Garantie-Auto.nu)
74 K. van Doornspeek 1
 (5 Sterren Team)
75 J. van Galen 1
 (L. vd Kamp / Qualifix)
76 M. Gijsbertse 1
 (Garantie-Auto.nu)
77 M. te Grotenhuis 1
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
78 K. Heimgartner 1
 (De Hebberd)
79 R. Hoekendijk 1
 (De Hebberd)
80 R. Kok 1
 (De Hebberd)
81 J. van Luttikhuizen 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
82 A. Morren 1
 (EeStairs)
83 M. Mulder 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
84 T. Nahumury 1
 (De Hebberd)
85 M. Ploeg 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
86 T. Rijnders 1
 (EeStairs)
87 B. Schermers 1
 (EeStairs)
88 E. Tegenstander 1
 (De Hebberd)
89 E. Tegenstander 1
 (EeStairs)
90 E. Tegenstander 1
 (Scania Barneveld)
91 E. Tegenstander 1
 (Dijkman Tuinen)
92 E. Tegenstander 1
 (5 Sterren Team)
93 E. Tegenstander 1
 (Garantie-Auto.nu)
94 R. van Uffelen 1
 (Scania Barneveld)
95 R. Verweij 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
4 D. Mulder 17
 (Dijkman Tuinen)
5 M. Aalders 15
 (Nauta)
6 J. Mulder 14
 (Dijkman Tuinen)
7 D. v.d. Bunt 13
 (Maluku Muda/Van Dijk)
8 S. Heimgartner 12
 (De Hebberd)
9 J. Davelaar 11
 (5 Sterren Team)
10 P. Lether 11
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
11 L. Jansen 10
 (Nauta)
12 J. Mugge 10
 (EeStairs)
13 W. v.d. Brink 9
 (De Hebberd)
14 D. v.d. Broek 9
 (Garantie-Auto.nu)
15 B. Buitenhuis 9
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
16 H. Kas 9
 (Garantie-Auto.nu)
17 M. v.d. Brink 8
 (Scania Barneveld)
18 B. Fattouchi 8
 (Nauta)
19 J. Heijkoop 7
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
20 I. van den Hudding 7
 (Garantie-Auto.nu)
21 T. Ipsen 7
 (Maluku Muda/Van Dijk)
22 W. v.d. Kolk 7
 (5 Sterren Team)
23 G. Loppies 7
 (Maluku Muda/Van Dijk)
24 S. Ploeg 7
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
25 I. van Beek 6
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
Tweede klasse
1 J. Fieret 24
(Autobedrijf Arissen)
2 G. Bos 22
(RSP Recreatiebouw)
3 M. v.d. Berg 16
(Polyesterbedrijf De Valk)
4 N. Bourass 14
 (Concreet Hygiene B.V.)
5 R. Hooijer 14
 (Jacobus Hoeve)
6 M. Boon 13
 (Van Ginkel Schilder)
7 M. Boukattan 13
 (Concreet Hygiene B.V.)
8 L. Smit 13
 (Autobedrijf Arissen)
9 T. Wingelaar 12
 (Autobedrijf Arissen)
10 R. Zweers 12
 (De Tegelzetters/Avel)
11 B. Boukattan 11
 (Concreet Hygiene B.V.)
12 C. Fieret 11
 (Autobedrijf Arissen)
13 J. Geerenstein 11
 (RSP Recreatiebouw)
14 R. Huijser 11
 (Covebo Uitzendgroep)
15 M. Tuhusula 11
 (Van den Burg Autoservice)
16 N. Blokland 10
 (Netbasics)
17 J. van Ginkel 10
 (De Tegelzetters/Avel)
18 L. Hooijer 10
 (Jacobus Hoeve)
19 D. Langius 10
 (Netbasics)
20 R. Schut 10
 (Polyesterbedrijf De Valk)
21 O. Sikken 10
 (Polyesterbedrijf De Valk)
22 A. van Woerkom 10
 (Netbasics)
23 W. Omar 8
 (Concreet Hygiene B.V.)
24 T. Zoutendijk 8
 (Covebo Uitzendgroep)
25 M. Algadoeka 7
 (RSP Recreatiebouw)
26 E. Arissen 7
 (Autobedrijf Arissen)
27 L. Gundelach 7
 (Covebo Uitzendgroep)
28 D. van 't Hul 7
 (Van Ginkel Schilder)
29 F. van Roekel 7
 (Autobedrijf Arissen)
30 M. Bloemendal 6
 (Tandprotheticus Herbert)
31 M. van den Essenburg 6
 (De Tegelzetters/Avel)
32 J. Jochemsen 6
 (Van Ginkel Schilder)
33 D. Pansier 6
 (Netbasics)
34 W. Steenkamer 6
 (Jacobus Hoeve)
35 C. Donkersteeg 5
 (RSP Recreatiebouw)
36 S. Elzinga 5
 (Van Ginkel Schilder)
37 M. Hooijer 5
 (Jacobus Hoeve)
38 I. Laghmouchi 5
 (Concreet Hygiene B.V.)
39 M. Marsman 5
 (Van Ginkel Schilder)
40 A. Matulessy 5
 (Van den Burg Autoservice)
41 I. Stremming 5
 (Concreet Hygiene B.V.)
42 A. Uzun 5
 (Concreet Hygiene B.V.)
43 R. Arissen 4
 (Autobedrijf Arissen)
44 E. Avdic 4
 (Autobedrijf Arissen)
45 E. Bakker 4
 (Tandprotheticus Herbert)
46 A. Fadel 4
 (Autobedrijf Arissen)
47 R. Regeer 4
 (Polyesterbedrijf De Valk)
48 R. Schaap 4
 (Tandprotheticus Herbert)
49 S. van Steensel 4
 (Covebo Uitzendgroep)
50 F. Tirgil 4
 (Concreet Hygiene B.V.)
51 W. Vermeulen 4
 (Covebo Uitzendgroep)
52 T. Verstoep 4
 (Tandprotheticus Herbert)
53 R. Bloemendaal 3
 (Tandprotheticus Herbert)
54 J. Boekhout 3
 (De Tegelzetters/Avel)
55 P. Burgering 3
 (Polyesterbedrijf De Valk)
56 J. Hooijer 3
 (Van den Burg Autoservice)
57 M. van Houwelingen 3
 (Netbasics)
58 T. v.d. Lee 3
 (Polyesterbedrijf De Valk)
59 E. van Manen 3
 (Netbasics)
60 G. Petrosyan 3
 (Concreet Hygiene B.V.)
61 S. Taberima 3
 (Van den Burg Autoservice)
62 E. van Veldhuizen 3
 (Polyesterbedrijf De Valk)
63 R. de Vries 3
 (Netbasics)
64 T. van Vulpen 3
 (RSP Recreatiebouw)
65 E. v.d. Bunt 2
 (Van Ginkel Schilder)
66 J. de Heij 2
 (De Tegelzetters/Avel)
67 T. Hooijer 2
 (Jacobus Hoeve)
68 K. Jansen 2
 (De Tegelzetters/Avel)
69 R. Krikke 2
 (Van Ginkel Schilder)
70 M. Krist 2
 (Jacobus Hoeve)
71 N. Latupeirissa 2
 (Van den Burg Autoservice)
72 K. Los 2
 (RSP Recreatiebouw)
73 H. Sahetapy 2
 (Van den Burg Autoservice)
74 E. Tegenstander 2
 (Covebo Uitzendgroep)
75 E. Tegenstander 2
 (Van Ginkel Schilder)
76 R. Weijland 2
 (Van Ginkel Schilder)
77 J. Bakker 1
 (Tandprotheticus Herbert)
78 J. Davelaar 1
 (Tandprotheticus Herbert)
79 R. Doppenberg 1
 (De Tegelzetters/Avel)
80 H. van Ginkel 1
 (Van Ginkel Schilder)
81 K. van der Horst 1
 (Autobedrijf Arissen)
82 T. Kalverla 1
 (RSP Recreatiebouw)
83 J. Klarenbeek 1
 (Van den Burg Autoservice)
84 D. Kroeze 1
 (Autobedrijf Arissen)
85 K. Llawalata 1
 (Van den Burg Autoservice)
86 D. Los 1
 (RSP Recreatiebouw)
87 K. van Middendorp 1
 (De Tegelzetters/Avel)
88 B. Molenaar 1
 (Tandprotheticus Herbert)
89 S. Schuring 1
 (Covebo Uitzendgroep)
90 J. Smink 1
 (Tandprotheticus Herbert)
91 J. Smouter 1
 (Netbasics)
92 E. Tegenstander 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
93 E. Tegenstander 1
 (Van den Burg Autoservice)
94 E. Tegenstander 1
 (Netbasics)
95 E. Tegenstander 1
 (Jacobus Hoeve)
96 M. Titaley 1
 (Van den Burg Autoservice)
97 A. van Veluw 1
 (De Tegelzetters/Avel)
98 M. v.d. Weert 1
 (Tandprotheticus Herbert)
99 H. Wiesenekker 1
 (Covebo Uitzendgroep)
100 M. Zoubaa 1
 (Concreet Hygiene B.V.)
4 N. Bourass 14
 (Concreet Hygiene B.V.)
5 R. Hooijer 14
 (Jacobus Hoeve)
6 M. Boon 13
 (Van Ginkel Schilder)
7 M. Boukattan 13
 (Concreet Hygiene B.V.)
8 L. Smit 13
 (Autobedrijf Arissen)
9 T. Wingelaar 12
 (Autobedrijf Arissen)
10 R. Zweers 12
 (De Tegelzetters/Avel)
11 B. Boukattan 11
 (Concreet Hygiene B.V.)
12 C. Fieret 11
 (Autobedrijf Arissen)
13 J. Geerenstein 11
 (RSP Recreatiebouw)
14 R. Huijser 11
 (Covebo Uitzendgroep)
15 M. Tuhusula 11
 (Van den Burg Autoservice)
16 N. Blokland 10
 (Netbasics)
17 J. van Ginkel 10
 (De Tegelzetters/Avel)
18 L. Hooijer 10
 (Jacobus Hoeve)
19 D. Langius 10
 (Netbasics)
20 R. Schut 10
 (Polyesterbedrijf De Valk)
21 O. Sikken 10
 (Polyesterbedrijf De Valk)
22 A. van Woerkom 10
 (Netbasics)
23 W. Omar 8
 (Concreet Hygiene B.V.)
24 T. Zoutendijk 8
 (Covebo Uitzendgroep)
25 M. Algadoeka 7
 (RSP Recreatiebouw)
Derde Klasse
1 B. v.d. Hudding 39
(Bloemenhal Chloris)
2 B. van den Brink 29
(Faam Werkt B.V.)
3 G. Heij 19
(Faam Werkt B.V.)
4 A. Leeuwis 19
 (Toro Junior)
5 J. Snoeij 17
 (Boerderij 't Paradijs)
6 D. Fraanje 16
 (Nummer 12)
7 R. van de Craats 13
 (Toro Junior)
8 G. Noppers 12
 (Dirk van de Kuilen)
9 B. v.d. Top 12
 (Palfinger Marine)
10 N. de Heus 11
 (Onderweegs & de Groot)
11 R. v.d. Munt 11
 (Nummer 12)
12 M. Vermeulen 11
 (Toro Junior)
13 F. van Amerongen 10
 (B.A.S. Beers and Steaks)
14 E. Bleijenberg 10
 (Faam Werkt B.V.)
15 T. van Meerveld 10
 (B.A.S. Beers and Steaks)
16 S. Cicek 9
 (Palfinger Marine)
17 A. van Donkelaar 9
 (Onderweegs & de Groot)
18 J. Koudijs 9
 (Toro Junior)
19 M. van Voorst 9
 (Palfinger Marine)
20 E. Haverkamp 8
 (Palfinger Marine)
21 M. Hoek 8
 (Boerderij 't Paradijs)
22 W. van Cappellen 7
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
23 Y. van Delen 7
 (Bloemenhal Chloris)
24 T. van Harten 7
 (Bloemenhal Chloris)
25 C. Janse 7
 (Palfinger Marine)
26 R. Luchtenberg 7
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
27 J. Roozendaal 7
 (Dirk van de Kuilen)
28 E. Schouten 7
 (Van de Vis Eierspecialist)
29 R. Woudenberg 7
 (Van de Vis Eierspecialist)
30 N. Zandsteeg 7
 (Onderweegs & de Groot)
31 M. Abrahams 6
 (Palfinger Marine)
32 S. Bot 6
 (Onderweegs & de Groot)
33 M. v.d. Bunt 6
 (Van de Vis Eierspecialist)
34 A. Heek 6
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
35 J. Hoekstra 6
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
36 F. Hoogeveen 6
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
37 M. Monster 6
 (Onderweegs & de Groot)
38 G. v.d. Munt 6
 (Nummer 12)
39 A. Schoute 6
 (Bloemenhal Chloris)
40 E. Baatje 5
 (B.A.S. Beers and Steaks)
41 F. van den Berg 5
 (Boerderij 't Paradijs)
42 T. van Dijk 5
 (Dirk van de Kuilen)
43 H. Janse 5
 (Palfinger Marine)
44 R. Ploeg 5
 (Faam Werkt B.V.)
45 M. Pothoff 5
 (Boerderij 't Paradijs)
46 H. Rietman 5
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
47 R. Schellekens 5
 (B.A.S. Beers and Steaks)
48 S. Staal 5
 (Van de Vis Eierspecialist)
49 M. Willigenburg 5
 (Bloemenhal Chloris)
50 M. van den Berg 4
 (Boerderij 't Paradijs)
51 R. de Bruin 4
 (Toro Junior)
52 R. Bruinekreeft 4
 (B.A.S. Beers and Steaks)
53 E. van Dijk 4
 (Van de Vis Eierspecialist)
54 S. Kamphorst 4
 (Van de Vis Eierspecialist)
55 B. van Leeuwen 4
 (Faam Werkt B.V.)
56 G. Lodder 4
 (Faam Werkt B.V.)
57 B. Spelt 4
 (Nummer 12)
58 M. Beker 3
 (Onderweegs & de Groot)
59 M. van den Brink 3
 (Faam Werkt B.V.)
60 A. Dekker 3
 (Nummer 12)
61 M. v.d. Hof 3
 (Dirk van de Kuilen)
62 D. Kersbergen 3
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
63 W. Meijerink 3
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
64 J. van der Singel 3
 (Boerderij 't Paradijs)
65 I. Snoeij 3
 (Boerderij 't Paradijs)
66 E. Tegenstander 3
 (Faam Werkt B.V.)
67 T. van den Top 3
 (Toro Junior)
68 E. v.d. Vis 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
69 D. van den Berg 2
 (Toro Junior)
70 W. Besselsen 2
 (Palfinger Marine)
71 C. de Boer 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
72 W. Boeve 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
73 E. van den Brink 2
 (Nummer 12)
74 R. v.d. Brink 2
 (Nummer 12)
75 M. van Ee 2
 (Nummer 12)
76 J. Heij 2
 (Faam Werkt B.V.)
77 J. de Heus 2
 (Onderweegs & de Groot)
78 B. Lodder 2
 (Faam Werkt B.V.)
79 J. van Maanen 2
 (Boerderij 't Paradijs)
80 C. Machielse 2
 (Bloemenhal Chloris)
81 A. Muzerie 2
 (Toro Junior)
82 M. Schoute 2
 (Bloemenhal Chloris)
83 E. Tegenstander 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
84 J. v.d. Water 2
 (B.A.S. Beers and Steaks)
85 R. Wekking 2
 (B.A.S. Beers and Steaks)
86 M. van Asselt 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
87 S. van de Bunt 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
88 L. Cozijnsen 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
89 K. Ernsten 1
 (Dirk van de Kuilen)
90 S. den Hertog 1
 (Faam Werkt B.V.)
91 R. v.d. Hoef 1
 (Bloemenhal Chloris)
92 O. Krijger 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
93 L. van Leeuwen 1
 (Boerderij 't Paradijs)
94 H. Monster 1
 (Onderweegs & de Groot)
95 E. Tegenstander 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
96 E. Tegenstander 1
 (Palfinger Marine)
97 E. Tegenstander 1
 (Nummer 12)
98 R. Uineken 1
 (B.A.S. Beers and Steaks)
99 G. van de Veen 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
4 A. Leeuwis 19
 (Toro Junior)
5 J. Snoeij 17
 (Boerderij 't Paradijs)
6 D. Fraanje 16
 (Nummer 12)
7 R. van de Craats 13
 (Toro Junior)
8 G. Noppers 12
 (Dirk van de Kuilen)
9 B. v.d. Top 12
 (Palfinger Marine)
10 N. de Heus 11
 (Onderweegs & de Groot)
11 R. v.d. Munt 11
 (Nummer 12)
12 M. Vermeulen 11
 (Toro Junior)
13 F. van Amerongen 10
 (B.A.S. Beers and Steaks)
14 E. Bleijenberg 10
 (Faam Werkt B.V.)
15 T. van Meerveld 10
 (B.A.S. Beers and Steaks)
16 S. Cicek 9
 (Palfinger Marine)
17 A. van Donkelaar 9
 (Onderweegs & de Groot)
18 J. Koudijs 9
 (Toro Junior)
19 M. van Voorst 9
 (Palfinger Marine)
20 E. Haverkamp 8
 (Palfinger Marine)
21 M. Hoek 8
 (Boerderij 't Paradijs)
22 W. van Cappellen 7
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
23 Y. van Delen 7
 (Bloemenhal Chloris)
24 T. van Harten 7
 (Bloemenhal Chloris)
25 C. Janse 7
 (Palfinger Marine)
Dames
1 K. Knot 22
(Pater Zonweringen )
2 I. van Walsem 19
(De Voetbalvrouwen)
3 J. Waaijenberg 14
(Dick Pol Tandtechniek)
4 S. Groters 13
 (De Voetbalvrouwen)
5 L. Helbling 13
 (Pater Zonweringen )
6 M. Roorda 13
 (U-niq)
7 M. Bij de Vaate 13
 (Centrum Evers (d))
8 E. Roseboom 12
 (Aluzon Ede)
9 Y. Veldhuizen 11
 (Pater Zonweringen )
10 T. v.d. Braak 8
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
11 T. Bouwman 7
 (Centrum Evers (d))
12 C. de Geus 7
 (Pater Zonweringen )
13 M. Bos-te Wilt 5
 (Pater Zonweringen )
14 S. Degen 5
 (Aluzon Ede)
15 R. van Essen 5
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
16 M. Jansen 4
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
17 J. v.d. Heijden 3
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
18 G. Meijer 3
 (Dick Pol Tandtechniek)
19 L. van Roekel 3
 (Aluzon Ede)
20 R. Schimmel 3
 (Aluzon Ede)
21 P. Boersma 2
 (Pater Zonweringen )
22 D. van Dijk 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
23 A. v.d. Kuilen 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
24 M. van Manen 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
25 H. Meijer 2
 (Dick Pol Tandtechniek)
26 M. Polhout 2
 (Centrum Evers (d))
27 A. Schimmel-Fraanje 2
 (Aluzon Ede)
28 J. Verbaarschott 2
 (U-niq)
29 E. Verhoeks 2
 (Aluzon Ede)
30 D. Vleeming 2
 (Aluzon Ede)
31 R. van Beek 1
 (U-niq)
32 J. Beerndsen 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
33 A. v.d. Fange 1
 (Aluzon Ede)
34 L. van de Grootevheen 1
 (De Voetbalvrouwen)
35 J. van Heerd 1
 (De Voetbalvrouwen)
36 M. van Heusden 1
 (Aluzon Ede)
37 D. v.d. Hoorn 1
 (Centrum Evers (d))
38 R. Muskita 1
 (Centrum Evers (d))
39 E. Prinsen 1
 (Pater Zonweringen )
40 A. Riezebos 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
41 S. Schimmel 1
 (Centrum Evers (d))
42 E. Tegenstander 1
 (De Voetbalvrouwen)
43 E. Tegenstander 1
 (Pater Zonweringen )
44 K. van Voorst-Vonk 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
45 E. De Vries 1
 (De Voetbalvrouwen)
46 L. de Weerd 1
 (De Voetbalvrouwen)
47 T. Westerink 1
 (U-niq)
4 S. Groters 13
 (De Voetbalvrouwen)
5 L. Helbling 13
 (Pater Zonweringen )
6 M. Roorda 13
 (U-niq)
7 M. Bij de Vaate 13
 (Centrum Evers (d))
8 E. Roseboom 12
 (Aluzon Ede)
9 Y. Veldhuizen 11
 (Pater Zonweringen )
10 T. v.d. Braak 8
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
11 T. Bouwman 7
 (Centrum Evers (d))
12 C. de Geus 7
 (Pater Zonweringen )
13 M. Bos-te Wilt 5
 (Pater Zonweringen )
14 S. Degen 5
 (Aluzon Ede)
15 R. van Essen 5
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
16 M. Jansen 4
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
17 J. v.d. Heijden 3
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
18 G. Meijer 3
 (Dick Pol Tandtechniek)
19 L. van Roekel 3
 (Aluzon Ede)
20 R. Schimmel 3
 (Aluzon Ede)
21 P. Boersma 2
 (Pater Zonweringen )
22 D. van Dijk 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
23 A. v.d. Kuilen 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
24 M. van Manen 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
25 H. Meijer 2
 (Dick Pol Tandtechniek)