X Scheidsrechters gezocht


Historie

1974
1975
1976
1978-1
1978-2
1979
1980/1981
1981/1982
1982/1983
1983/1984
1984/1985
1985/1986
1986/1987
1987/1988
1988/1989
1989/1990
1990/1991
1991/1992
1992/1993
1993/1994
1994/1995
1995/1996
1996/1997
1997/1998
1998/1999
1999/2000
2000/2001
2001/2002
2002/2003
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
Kampioenen
Seizoen 2003/2004

OZ uitzendbureau 1 won voor de tweede keer op rij De Baas Opticiens Cup. Bijzondere was dat ze in de finale speelden tegen OZ uitzendbureau 2. Verschil was niet eens zo gek groot gezien de 4-2 einduitslag. De Kees Kooyman Cup werd een strijd tussen twee teams uit de derde klasse. Kampioen Thermoware liet zich enigszins verrassen door de nummer drie Sunset TSN. Na een 2-0 ruststand in het voordeel van Sunset TSN werd het uiteindelijk 4-1.
De Woonsfeer Exclusief Beker voor het team die het meeste had weten te scoren werd uitgereikt aan Gijsbertse (62 doelpunten). De Van Bekkum, voor de minst gepasseerde ploeg ging naar Zuivelhandel Van den Brink (13 tegentreffers). De meeste sportieve ploeg was dit seizoen Givaudan.

Debutant in de eerste klasse, OZ uitzendbureau 1, werd direct kampioen.
Daarnaast won OZ uitzendbureau 1 de Baas Opticiens Cup.
Sunset TSN legde beslag op de Kees Kooyman Cup.
NEO kampioen tweede klasse.
Thermoware kampioen van de derde klasse.
Lagerwaard toonde zich de sterkste in de vierde klasse.
Eerste Klasse
ges pnt voor teg dlg
1 OZ 1 18 44 - - -
2 Maderu 18 37 - - -
3 De Roode Schuur 18 35 - - -
4 WDS 18 30 - - -
5 Jan Smit 18 27 - - -
6 Bakker 18 24 - - -
7 Geurtsen 18 23 - - -
8 Catsburg 18 16 - - -
9 AB Transport 18 15 - - -
10 Window Gard 18 7 - - -
Tweede Klasse
ges pnt voor teg dlg
1 NEO 18 43 - - -
2 OZ 2 18 35 - - -
3 Vonk 18 31 - - -
4 Mantrans 18 30 - - -
5 Schipper 18 27 - - -
6 De Boomschors 18 27 - - -
7 Gijsbertse 18 23 - - -
8 Chloris 18 17 - - -
9 Holland Parket 18 12 - - -
10 Nap 18 10 - - -
Derde klasse
ges pnt voor teg dlg
1 Thermoware 18 43 - - -
2 OMM 18 42 - - -
3 Sunset TSN 18 38 - - -
4 Van Dijk 18 31 - - -
5 Limburgia / Star Travel 18 28 - - -
6 Marieke's Kapsalon 18 23 - - -
7 Jacobus Hoeve 18 19 - - -
8 AC Essen 18 16 - - -
9 Lake Side 18 9 - - -
10 Rabobank Voorthuizen 18 2 - - -
Vierde klasse
ges pnt voor teg dlg
1 Lagerwaard 18 45 - - -
2 De Jager 18 44 - - -
3 Van den Brink 18 41 - - -
4 Klein 18 28 - - -
5 De Veluwehal 18 24 - - -
6 Van Middendorp 18 23 - - -
7 Petersen 18 19 - - -
8 Givaudan 18 15 - - -
9 Brandweer Voorthuizen 18 11 - - -
10 Van Domselaar 18 8 - - -