X Scheidsrechters gezocht


Historie

1974
1975
1976
1978-1
1978-2
1979
1980/1981
1981/1982
1982/1983
1983/1984
1984/1985
1985/1986
1986/1987
1987/1988
1988/1989
1989/1990
1990/1991
1991/1992
1992/1993
1993/1994
1994/1995
1995/1996
1996/1997
1997/1998
1998/1999
1999/2000
2000/2001
2001/2002
2002/2003
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018
2018/2019
2019/2020
Kampioenen
Seizoen 2007/2008

Het kampioenschap in de hoogste klasse ging naar Werkman Metselwerken. Daar zag het halverwege het seizoen niet bepaald naar uit. WDS Spanplafonds leidde namelijk halverwege het seizoen soeverein met vijf punten voorsprong.
Het toetje van het seizoen, de play-offs, werd gewonnen door P-services. In de finale versloegen ze Hollandstate Makelaardij met 4-1.
P-services won ook nog de Van Holland Sport wisselbeker voor de minst gepasseerde ploeg (18 tegentreffers). De Jan Smit Sports & Casuals wisselbeker, voor de meest scorende ploeg, ging dit seizoen naar Restaurant Scarabee (128 treffers).

De sportiviteitprijs, de A.T. Petersen De Boekettenspecialist wisseltrofee, ging naar Accu- en Rijwielhandel Van Middendorp, met als goede tweede Interhiva en op de derde plek de winnaars van het seizoen hiervoor Redblok/Mariekes Kapsalon.


Werkman Metselwerken was de sterkste ploeg van de 1e klasse.
Van den Brink promoveerde voor de derde keer op rij en voor de tweede maal als kampioen.
Het Barnevelds Tandtechnisch Laboratorium vierde het kampioenschap na een jaar eerder als Geurtsen nog te zijn gedegradeerd.
Restaurant Scarabee scoorde er lustig op los in de vierde klasse en dat leverde tevens de titel op.
P-services winnaar van de play-offs.
Vertegenwoordigers van de vier kampioenen na de prijsuitreiking.
Eerste Klasse
ges pnt voor teg dlg
1 Werkman Metselwerken 18 42 52 28 24
2 WDS Spanplafonds 18 40 59 35 24
3 Van der Veer 18 38 57 22 35
4 Thermoware 18 33 52 28 24
5 NEO 18 23 44 45 -1
6 H.J. Bos Hoveniers 18 22 39 42 -3
7 ZVOP 18 20 41 42 -1
8 Van Dijk Papier 18 19 43 48 -5
9 Catsburg Ruiter 18 18 38 49 -11
10 Pro-Actief 18 -3 15 101 -86
Tweede Klasse
ges pnt voor teg dlg
1 Van den Brink 18 44 61 26 35
2 P-services 18 42 42 18 24
3 Kapster a.h. Suzanne 18 37 57 28 29
4 Rij Van Middendorp 18 30 45 43 2
5 Kl Van Middendorp 18 25 52 45 7
6 Redblok/Mariekes 18 23 48 55 -7
7 Ford Gijsbertse 18 21 35 41 -6
8 Maluku Muda/Van Dijk 18 17 30 44 -14
9 Bouwbedrijf Nap 18 15 26 61 -35
10 AB Transport 18 -4 17 52 -35
Derde klasse
ges pnt voor teg dlg
1 B.T.L. 18 47 52 25 27
2 Alforus Verandas 18 40 75 36 39
3 Filmclub Barneveld 18 37 54 29 25
4 Hollandstate Makel. 18 30 54 37 17
5 De Visser Ins./MM II 18 24 36 39 -3
6 Eijk /B. v. Veluw 18 23 49 47 2
7 A.C. Essen 18 19 31 43 -12
8 Lake-Side 18 12 36 59 -23
9 Holland Parket 18 11 21 54 -33
10 Jacobus Hoeve 18 10 24 63 -39
Vierde klasse
ges pnt voor teg dlg
1 Restaurant Scarabee 18 49 128 25 103
2 Spyder Koeriers 18 41 88 29 59
3 Interhiva 18 32 58 40 18
4 Bloemenhal Chloris 18 26 59 61 -2
5 Wouter Bouw 18 24 41 56 -15
6 Remmerden Barneveld 18 23 28 45 -17
7 De Doordouwers 18 20 32 56 -24
8 Roozendaal 18 17 36 73 -37
9 La Taberna 18 13 40 80 -40
10 Van Domselaar 18 11 19 64 -45