Seizoen: 2018/2019
31-05: Afsluiting van het seizoen met de nodige prijswinnaars. Hofland Architecten play-offs, Verhoeks/De Rotterdammer play-offs en sportiefste team, Pater Zonweringen meeste doelpunten voor én minste tegen, en de topscorers per klasse.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

11-10-2019 Speler Jacobus Hoeve overleden
19-09-2019 Verslagen in de Barneveldse krant
18-09-2019 Uitspraak Strafcommissie
30-08-2019 Belangrijke mededelingen
30-08-2019 Zaalvoetballers schenken €2.060,00 aan Ruimzicht Barneveld

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
Geen jarigen vandaag.
Uitslagen 18-10-2019
18:25(1) G. Fieret stukadoorsbedr. - De Hebberd 0 - 7
18:25(3) F.C. Nieuw Amsterdam - Dirk van de Kuilen 13 - 4
18:59(1) GERO Machinehandel - Faam Werkt B.V. 2 - 5
18:59(D) Livestro Uitvaartzorg - VDB Dienstverlening B.V. 3 - 3
19:33(1) Autobedrijf Arissen - Toro Junior 2 - 3
19:33(3) Nummer 12 - Van de Vis Eierspecialist 3 - 4
20:07(1) Hofland Houtbewerking - Van den Hoorn bestrating 3 - 2
20:07(3) Dekker Installatie - Calpe Industrial 4 - 3
20:41(H) Nauta - Van Dijk Papier & Metalen 3 - 2
20:41(2) Autobedrijf M. van Hunnik - Easytape 3 - 3
21:15(H) Van den Brink Schilders - Dijkman Tuinen 5 - 0
21:15(2) Batu Tjapeu - Jacobus Hoeve 2 - 4
21:49(H) Theo Verburg Architecten - Crew Licht & Geluid 2 - 3
21:49(2) Boerderij 't Paradijs - Chloris/DPF printing 2 - 1
22:23(H) Poot Schilderwerken - Hofland Architecten 2 - 3
22:23(2) Rijschool Saglam - Polyesterbedrijf De Valk 8 - 1
Programma 25-10-2019
Veld A
18:25 Van den Hoorn bestrating - Faam Werkt B.V. (1e)
18:59 Hofland Houtbewerking - Covebo Uitzendgroep (1e)
19:33 Scania Barneveld - GERO Machinehandel (1e)
20:07 Dick Pol Tandtechniek - Verhoeks/De Rotterdammer (D)
20:41 Maluku Muda/Van Dijk - Toro Junior (1e)
21:15 EBH - Medifit (H)
21:49 Henk Sennema/Di Emmarosi - Nauta (H)
22:23 Crew Licht & Geluid - Van Dijk Papier & Metalen (H)
Veld B
18:25 Voetbalstats.nl - Autorijschool Bleijenberg (3e)
18:59 Dekker Installatie - Netbasics (3e)
19:33 Van de Vis Eierspecialist - Calpe Industrial (3e)
20:07 Hoiting&vDoorn/Kluiszorg - Aucta FC (3e)
20:41 Batu Tjapeu - EcoLibrium-Jazon (2e)
21:15 ERBA Plaatbewerking - De Tegelzetters/Avel (2e)
21:49 Easytape - Boerderij 't Paradijs (2e)
22:23 Jacobus Hoeve - Autobedrijf M. van Hunnik (2e)
Geschorsten 25-10-2019
Aurelio Matulessy (Batu Tjapeu)
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 5 15
2 Crew Licht & Geluid 5 10
3 Nauta 5 10
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Toro Junior 5 12
2 Hofland Houtbewerking 4 10
3 Maluku Muda/Van Dijk 4 10
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 Rijschool Saglam 5 15
2 Batu Tjapeu 5 9
3 Polyesterbedrijf De Valk 5 9
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Aucta FC 4 12
2 Calpe Industrial 5 9
3 Nummer 12 5 9
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 3 9
2 Verhoeks/De Rotterdammer 3 9
3 Livestro Uitvaartzorg 4 4
>> volledige stand
Seizoen: 1993/1994



Topscorers
Hoofdklasse
1. Gijs Engelbrecht 7 (+1)
(Nauta)
2. Theo v.d. Brink 6 (+1)
(Van den Brink Schilders)
3. Lesley de Vette 6 (+1)
(Van den Brink Schilders)
4. Jeffrey Brandt 5
(Van Dijk Papier & Metalen)
5. Alex Davelaar 5 (+2)
(Hofland Architecten)
Tweede Klasse
1. Furkan Tirgil 11 (+4)
(Rijschool Saglam)
2. Martin Boon 9
(ERBA Plaatbewerking)
3. Bob v.d. Hudding 9
(Chloris/DPF printing)
4. Raymond Schut 9 (+1)
(Polyesterbedrijf De Valk)
5. Menno Tuhusula 9 (+2)
(Batu Tjapeu)
Eerste Klasse
1. Rico van de Craats 14 (+1)
(Toro Junior)
2. Tim Wingelaar 11 (+1)
(Autobedrijf Arissen)
3. Johannes Fieret 7
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
4. Martijn v.d. Brink 6
(Scania Barneveld)
5. Erik de Kruyff 6
(Hofland Houtbewerking)
Derde Klasse
1. Afgeschermd 9 (+3)
(Van de Vis Eierspecialist)
2. Pieter van den Enden 9 (+3)
(F.C. Nieuw Amsterdam)
3. Maurits van Voorden 9
(Aucta FC)
4. Iddo Fontijn 6 (+3)
(F.C. Nieuw Amsterdam)
5. Jan Kok 6
(Aucta FC)
Dames
1. Kirsten Knot 8
(Pater Zonweringen )
2. Ilse van Walsem 6 (+1)
(VDB Dienstverlening B.V.)
3. Demi van Dijk 5
(Verhoeks/De Rotterdammer)
4. Linda Helbling 5
(Pater Zonweringen )
5. Margriet Jansen 5
(Verhoeks/De Rotterdammer)
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 11
Laatste speelronde: 4
Furkan Tirgil
(Rijschool Saglam)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Masco Beker
(F.C. Nieuw Amsterdam)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Martijn van den Brink
(Faam Werkt B.V.)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 3
Afgeschermd
(Van de Vis Eierspecialist)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 3
Pieter van den Enden
(F.C. Nieuw Amsterdam)

Totaal: 6
Laatste speelronde: 3
Iddo Fontijn
(F.C. Nieuw Amsterdam)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Afgeschermd
(De Hebberd)



Scheidsrechters gezocht