Seizoen: 2018/2019
31-05: Afsluiting van het seizoen met de nodige prijswinnaars. Hofland Architecten play-offs, Verhoeks/De Rotterdammer play-offs en sportiefste team, Pater Zonweringen meeste doelpunten voor én minste tegen, en de topscorers per klasse.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

12-03-2020 Zaalvoetbal afgelast
10-03-2020 Uitspraak Beroepscommissie
02-03-2020 Uitspraak strafcommissie
19-02-2020 Uitspraak strafcommissie
04-02-2020 Uitspraak Strafcommissie

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
30-03-1988 Gert van Uffelen (32) - Scania Barneveld
Uitslagen 06-03-2020
18:25(1) Covebo Uitzendgroep - Hofland Houtbewerking 1 - 7
18:25(3) Voetbalstats.nl - Calpe Industrial 2 - 4
18:59(D) Livestro Uitvaartzorg - Pater Zonweringen 5 - 9
18:59(3) Aucta FC - Hoiting&vDoorn/Kluiszorg 8 - 0
19:33(1) Faam Werkt B.V. - Van den Hoorn bestrating 3 - 3
19:33(3) Netbasics - Dekker Installatie 5 - 3
20:07(1) Toro Junior - GERO Machinehandel 8 - 1
20:07(3) Nummer 12 - Dirk van de Kuilen 2 - 0
20:41(H) Nauta - Henk Sennema/Di Emmarosi 2 - 2
20:41(2) Rijschool Saglam - ERBA Plaatbewerking 4 - 5
21:15(H) Medifit - Hofland Architecten 4 - 5
21:15(2) EcoLibrium-Jazon - Polyesterbedrijf De Valk 2 - 2
21:49(H) Theo Verburg Architecten - Dijkman Tuinen 8 - 3
21:49(2) Batu Tjapeu - De Tegelzetters/Avel 2 - 1
22:23(H) Van Dijk Papier & Metalen - Crew Licht & Geluid 2 - 5
22:23(2) Easytape - Autobedrijf M. van Hunnik 3 - 2
Programma 13-03-2020
Veld A
18:25 Van den Brink Schilders - Poot Schilderwerken (H)
18:59 Crew Licht & Geluid - Henk Sennema/Di Emmarosi (H)
19:33 Medifit - Theo Verburg Architecten (H)
20:07 Van Dijk Papier & Metalen - EBH (H)
20:41 Verhoeks/De Rotterdammer - Livestro Uitvaartzorg (D)
21:15 De Hebberd - Toro Junior (1e)
21:49 G. Fieret stukadoorsbedr. - Scania Barneveld (1e)
22:23 Maluku Muda/Van Dijk - Autobedrijf Arissen (1e)
Veld B
18:25 ERBA Plaatbewerking - Polyesterbedrijf De Valk (2e)
18:59 Boerderij 't Paradijs - Easytape (2e)
19:33 Autobedrijf M. van Hunnik - Jacobus Hoeve (2e)
20:07 Netbasics - F.C. Nieuw Amsterdam (3e)
20:41 EcoLibrium-Jazon - Chloris/DPF printing (2e)
21:15 U-niq - Dick Pol Tandtechniek (D)
21:49 Autorijschool Bleijenberg - Voetbalstats.nl (3e)
22:23 Van de Vis Eierspecialist - Hoiting&vDoorn/Kluiszorg (3e)
Geschorsten 13-03-2020
Thomas Houtveen (EcoLibrium-Jazon)
Peter Schut (Polyesterbedrijf De Valk)
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 15 38
2 Hofland Architecten 16 38
3 Theo Verburg Architecten 15 29
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Toro Junior 15 39
2 Maluku Muda/Van Dijk 15 38
3 Hofland Houtbewerking 16 38
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 Rijschool Saglam 16 39
2 Chloris/DPF printing 15 30
3 Polyesterbedrijf De Valk 16 29
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Aucta FC 16 42
2 Nummer 12 16 32
3 F.C. Nieuw Amsterdam 15 31
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 12 36
2 Verhoeks/De Rotterdammer 12 28
3 Livestro Uitvaartzorg 12 17
>> volledige stand
Seizoen: 2003/2004
Sunset TSN legde beslag op de Kees Kooyman Cup.



Topscorers
Hoofdklasse
1. Jeffrey van Middendorp 25 (+5)
(Theo Verburg Architecten)
2. Maarten Hofland 24 (+3)
(Hofland Architecten)
3. Bas Buitenhuis 19 (+1)
(Henk Sennema/Di Emmarosi)
4. Gijs Engelbrecht 16
(Nauta)
5. Theo v.d. Brink 15
(Van den Brink Schilders)
Tweede Klasse
1. Bob v.d. Hudding 48
(Chloris/DPF printing)
2. Menno Tuhusula 31 (+1)
(Batu Tjapeu)
3. Tom van Harten 23
(Chloris/DPF printing)
4. Raymond Schut 21
(Polyesterbedrijf De Valk)
5. Martin Boon 20 (+1)
(ERBA Plaatbewerking)
Eerste Klasse
1. Rico van de Craats 26 (+3)
(Toro Junior)
2. Erik de Kruyff 26 (+3)
(Hofland Houtbewerking)
3. Jay Taribuka 25
(Maluku Muda/Van Dijk)
4. Tim Wingelaar 16
(Autobedrijf Arissen)
5. Gerbert Heij 15 (+1)
(Faam Werkt B.V.)
Derde Klasse
1. Rudy v.d. Munt 25 (+2)
(Nummer 12)
2. Bas van Asselt 23 (+2)
(Netbasics)
3. Maurits van Voorden 23
(Aucta FC)
4. Iddo Fontijn 22
(F.C. Nieuw Amsterdam)
5. Jan Kok 20 (+2)
(Aucta FC)
Dames
1. Kirsten Knot 30
(Pater Zonweringen )
2. Demi van Dijk 19
(Verhoeks/De Rotterdammer)
3. Laura Koot 17 (+3)
(Livestro Uitvaartzorg)
4. Marina Bij de Vaate 15
(Verhoeks/De Rotterdammer)
5. Yvonne Veldhuizen 15
(Pater Zonweringen )
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 25
Laatste speelronde: 5
Jeffrey van Middendorp
(Theo Verburg Architecten)

Totaal: 15
Laatste speelronde: 4
Jorino Kleijn
(Toro Junior)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 4
Afgeschermd
(Pater Zonweringen )

Totaal: 26
Laatste speelronde: 3
Rico van de Craats
(Toro Junior)

Totaal: 8
Laatste speelronde: 3
Cynthia de Geus
(Pater Zonweringen )

Totaal: 24
Laatste speelronde: 3
Maarten Hofland
(Hofland Architecten)

Totaal: 17
Laatste speelronde: 3
Laura Koot
(Livestro Uitvaartzorg)

Totaal: 26
Laatste speelronde: 3
Erik de Kruyff
(Hofland Houtbewerking)

Totaal: 14
Laatste speelronde: 3
Rutger Schaap
(Van den Hoorn bestrating)

Totaal: 15
Laatste speelronde: 3
Gerolf Schouten
(Aucta FC)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 3
Coen Uyterwaal
(Medifit)



Scheidsrechters gezocht