X Scheidsrechters gezocht

 
Seizoen: 2018/2019
31-05: Afsluiting van het seizoen met de nodige prijswinnaars. Hofland Architecten play-offs, Verhoeks/De Rotterdammer play-offs en sportiefste team, Pater Zonweringen meeste doelpunten voor n minste tegen, en de topscorers per klasse.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

28-09-2020 Uitspraken strafcommissie
01-09-2020 Coronaregels
13-08-2020 Update seizoen 2020-2021
03-06-2020 Ruimte op de wachtlijst
13-05-2020 Stoppen damesvoetbal, extra herenteams

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
29-09-1983 Martin Boon (37) - ERBA Plaatbewerking
29-09-1997 Rik Bloemendaal (23) - Van den Hoorn bestrating
29-09-2000 Ilse van Walsem (20) -
Uitslagen 25-09-2020
18:25(H) Theo Verburg Architecten - Henk Sennema/Di Emmarosi 8 - 0
18:25(2) Autobedrijf M. van Hunnik - F.C. Nieuw Amsterdam 2 - 3
18:59(H) Hofland Architecten - Crew Licht & Geluid 1 - 3
18:59(2) Jacobus Hoeve - Boerderij 't Paradijs 1 - 3
19:33(H) Toro Junior - Van Dijk Papier & Metalen 5 - 5
19:33(2) Nummer 12 - Aucta FC 1 - 9
20:07(H) Van den Brink Schilders - Nauta 4 - 5
20:07(2) Batu Tjapeu - EcoLibrium-Jazon 0 - 5
20:41(1) Hofland Houtbewerking - GERO Machinehandel 3 - 4
20:41(3) Hoiting&vDoorn/Kluiszorg - Hair Do & More 5 - 1
21:15(1) Autobedrijf Arissen - Polyesterbedrijf De Valk 9 - 2
21:15(3) Van de Vis Eierspecialist - Calpe Industrial 5 - 3
21:49(1) Rijschool Saglam - Chloris/DPF printing 4 - 11
21:49(3) Van den Brink hoogwerkers - Tosch Autom. & Security 9 - 0
22:23(1) De Hebberd - Covebo Uitzendgroep 5 - 2
22:23(3) Dirk van de Kuilen - Wizard FC 2 - 12
Programma 02-10-2020
Veld A
18:25 Van den Hoorn bestrating - Wolfsgoed Makelaardij (1e)
18:59 G. Fieret stukadoorsbedr. - Faam Werkt B.V. (1e)
19:33 GERO Machinehandel - Chloris/DPF printing (1e)
20:07 Covebo Uitzendgroep - Hofland Houtbewerking (1e)
20:41 Medifit - Dijkman Tuinen (H)
21:15 Maluku Muda/De Visser - EBH (H)
21:49 Henk Sennema/Di Emmarosi - Van Dijk Papier & Metalen (H)
22:23 Nauta - Theo Verburg Architecten (H)
Veld B
18:25 Budding - Autorijschool Bleijenberg (3e)
18:59 Dekker Installatie - Voetbalstats.nl (3e)
19:33 Hair Do & More - Tosch Autom. & Security (3e)
20:07 Wizard FC - Hoiting&vDoorn/Kluiszorg (3e)
20:41 Easytape - ERBA Plaatbewerking (2e)
21:15 De Tegelzetters/Avel - Netbasics (2e)
21:49 F.C. Nieuw Amsterdam - Aucta FC (2e)
22:23 EcoLibrium-Jazon - Autobedrijf M. van Hunnik (2e)
Geschorsten 02-10-2020
Afgeschermd (EcoLibrium-Jazon)
Standen
Hoofdklasse
1 Theo Verburg Architecten 3 9
2 Medifit 2 6
3 Van den Brink Schilders 3 6
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Autobedrijf Arissen 3 9
2 Hofland Houtbewerking 3 6
3 De Hebberd 3 5
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 Boerderij 't Paradijs 3 9
2 F.C. Nieuw Amsterdam 3 9
3 Aucta FC 3 7
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Van den Brink hoogwerkers 3 9
2 Van de Vis Eierspecialist 3 9
3 Budding 2 6
>> volledige stand
Dames
>> volledige stand
Seizoen: 1983/1984



Topscorers
Hoofdklasse
1. Henk Buijs 9 (+3)
(Theo Verburg Architecten)
2. Theo v.d. Brink 5 (+1)
(Van den Brink Schilders)
3. Maarten Hofland 5
(Hofland Architecten)
4. Jeffrey Brandt 4 (+3)
(Van Dijk Papier & Metalen)
5. Gerwin Habermehl 4 (+2)
(Theo Verburg Architecten)
Tweede Klasse
1. Afgeschermd 4 (+2)
(Autobedrijf M. van Hunnik)
2. Pieter van den Enden 4 (+1)
(F.C. Nieuw Amsterdam)
3. Dirk Fraanje 4
(Nummer 12)
4. Arvin Kwidama 4
(Netbasics)
5. Gerolf Schouten 4 (+2)
(Aucta FC)
Eerste Klasse
1. Bob v.d. Hudding 12 (+7)
(Chloris/DPF printing)
2. Erik de Kruyff 8 (+1)
(Hofland Houtbewerking)
3. Frits van Roekel 8 (+3)
(Autobedrijf Arissen)
4. Thijs Mulder 7 (+4)
(Autobedrijf Arissen)
5. Rob Coenen 5 (+1)
(Hofland Houtbewerking)
Derde Klasse
1. Ralph Broedelet 10
(Van de Vis Eierspecialist)
2. Afgeschermd 7 (+4)
(Van de Vis Eierspecialist)
3. Jacco van den Brink 7 (+4)
(Van den Brink hoogwerkers)
4. Jonathan van Asselt 6 (+5)
(Wizard FC)
5. Gerbert van den Brink 6
(Van den Brink hoogwerkers)
Dames
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 12
Laatste speelronde: 7
Bob v.d. Hudding
(Chloris/DPF printing)

Totaal: 6
Laatste speelronde: 5
Jonathan van Asselt
(Wizard FC)

Totaal: 7
Laatste speelronde: 4
Afgeschermd
(Van de Vis Eierspecialist)

Totaal: 7
Laatste speelronde: 4
Thijs Mulder
(Autobedrijf Arissen)

Totaal: 4
Laatste speelronde: 4
Furkan Tirgil
(Rijschool Saglam)

Totaal: 7
Laatste speelronde: 4
Jacco van den Brink
(Van den Brink hoogwerkers)

Totaal: 4
Laatste speelronde: 3
Jeffrey Brandt
(Van Dijk Papier & Metalen)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Afgeschermd
(Van den Brink hoogwerkers)

Totaal: 9
Laatste speelronde: 3
Henk Buijs
(Theo Verburg Architecten)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Rico van de Craats
(Toro Junior)

Totaal: 4
Laatste speelronde: 3
Tom van Harten
(Chloris/DPF printing)

Totaal: 8
Laatste speelronde: 3
Frits van Roekel
(Autobedrijf Arissen)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Danny van Veluw
(Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Ryan Vos
(Aucta FC)



Scheidsrechters gezocht