Schorsingen/Kaarten

Openstaande schorsingen
Thomas Houtveen (2) (EcoLibrium-Jazon)
Peter Schut (1) (Polyesterbedrijf De Valk)

Kaarten
Hoofdklasse
1 Danny Fluit 3
 (Hofland Architecten)
2 Chris ter Maten 3
 (Nauta)
3 Remon van Beek 2
 (Crew Licht & Geluid)
4 Barrie van Ginkel 2
 (Crew Licht & Geluid)
5 Bart Poot 2
 (Poot Schilderwerken)
6 Rob Porte 2
 (Hofland Architecten)
7 Arjan Verheij 2 1
 (Nauta)
8 Afgeschermd 2
 (Dijkman Tuinen)
9 Lesley de Vette 2
 (Van den Brink Schilders)
10 Folkert van Amerongen 1
 (Hofland Architecten)
11 Robin Bosma 1
 (Dijkman Tuinen)
12 Jeffrey Brandt 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
13 Arnold van den Brink 1
 (Van den Brink Schilders)
14 Janno van den Brink 1
 (EBH)
15 Roy Bronkhorst 1
 (EBH)
16 Kevin Buitenhuis 1
 (Nauta)
17 Menno Buurman 1
 (Nauta)
18 Bram Dekker 1
 (Poot Schilderwerken)
19 Bart van Dijk 1
 (Crew Licht & Geluid)
20 Wouter Dijkman 1
 (Dijkman Tuinen)
21 Jordi Duits 1
 (Crew Licht & Geluid)
22 Gerwin Habermehl 1
 (Theo Verburg Architecten)
23 Sven van de Heg 1
 (Dijkman Tuinen)
24 Afgeschermd 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
25 Iwan van den Hudding 1
 (Poot Schilderwerken)
26 Jari Koppenaal 1
 (EBH)
27 Dennis Krikke 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
28 Ruben Kuijpers 1
 (Van den Brink Schilders)
29 Robbin Lam 1
 (Medifit)
30 Maarten Leene 1
 (Poot Schilderwerken)
31 Gijs van Manen 1
 (Van den Brink Schilders)
32 Afgeschermd 1
 (EBH)
33 Jeffrey van Middendorp 1
 (Theo Verburg Architecten)
34 Dibran Mulder 1
 (Dijkman Tuinen)
35 Thijs Mulder 1
 (Poot Schilderwerken)
36 Lowie Nicolai 1
 (Crew Licht & Geluid)
37 Sjoerd v.d. Pol 1
 (Medifit)
38 Afgeschermd 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
39 Berendjan Sok 1
 (Theo Verburg Architecten)
40 Wilfred Top 1
 (Theo Verburg Architecten)
41 Kevin van Veldhuizen 1
 (Medifit)
42 Gerjan van Voorthuizen 1
 (Hofland Architecten)
43 Afgeschermd 1
 (Nauta)
Eerste klasse
1 Martijn v.d. Brink 3
 (Scania Barneveld)
2 Melvin Ploeg 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
3 Thom Rijnders 3
 (Toro Junior)
4 Rutger Schaap 3
 (Van den Hoorn bestrating)
5 Ricky de Visser 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
6 Bart de Bont 2 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
7 Gerben Bos 2
 (GERO Machinehandel)
8 Jaron Davelaar 2
 (Van den Hoorn bestrating)
9 Wilbert Rutten 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
10 Afgeschermd 2
 (Hofland Houtbewerking)
11 Bram Wiesenekker 2
 (Covebo Uitzendgroep)
12 Tim Wingelaar 2
 (Autobedrijf Arissen)
13 Brian Bakkenes 1
 (Hofland Houtbewerking)
14 Ewout Bleijenberg 1
 (Faam Werkt B.V.)
15 Wiebe v.d. Brink 1
 (De Hebberd)
16 Jan van den Broek 1
 (De Hebberd)
17 Michael van Dommelen 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
18 Marc Hofland 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
19 Afgeschermd 1
 (Covebo Uitzendgroep)
20 Dennis Kroeze 1
 (GERO Machinehandel)
21 Thomas van Laar 1
 (Hofland Houtbewerking)
22 Afgeschermd 1
 (Hofland Houtbewerking)
23 Gerrit Lodder 1
 (Faam Werkt B.V.)
24 Martijn Pater 1
 (Hofland Houtbewerking)
25 Gert van Uffelen 1
 (Scania Barneveld)
26 Marc Vermeulen 1
 (Toro Junior)
27 Henk Wiesenekker 1
 (Covebo Uitzendgroep)
28 Peter van der Woerd 1
 (De Hebberd)
29 Joey Zoet 1
 (Toro Junior)
30 Afgeschermd 1
 (Autobedrijf Arissen)
31 Bas van Leeuwen 1
 (Faam Werkt B.V.)
Tweede klasse
1 Thomas Houtveen 7
 (EcoLibrium-Jazon)
2 Arnold Schoute 3
 (Chloris/DPF printing)
3 Ilkkan Atalar 2
 (Rijschool Saglam)
4 Wilbert Besselsen 2
 (EcoLibrium-Jazon)
5 Edwin Gorissen 2
 (Easytape)
6 Tristan Nahumury 2 1
 (EcoLibrium-Jazon)
7 Gideon Taberima 2
 (Batu Tjapeu)
8 Ronald Boekhout 1
 (De Tegelzetters/Avel)
9 Martin Boon 1
 (ERBA Plaatbewerking)
10 Evertjan v.d. Bunt 1
 (ERBA Plaatbewerking)
11 Marco Fieret 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
12 Ensar Gunaydin 1
 (Rijschool Saglam)
13 Arjan Hazeleger 1
 (De Tegelzetters/Avel)
14 Max Hoek 1
 (Boerderij 't Paradijs)
15 Mark Hooijer 1
 (Jacobus Hoeve)
16 Jurre Jochemsen 1
 (ERBA Plaatbewerking)
17 Delcio Jose 1
 (Batu Tjapeu)
18 Eljo de Kock 1
 (Batu Tjapeu)
19 Roald Luchtenberg 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
20 Aurelio Matulessy 1 1
 (Batu Tjapeu)
21 Koray Saglam 1
 (Rijschool Saglam)
22 Sebahattin Saglam 1
 (Rijschool Saglam)
23 Ramon Schakel 1
 (ERBA Plaatbewerking)
24 Vincent Simon 1
 (Boerderij 't Paradijs)
25 Wilco Steenkamer 1
 (Jacobus Hoeve)
26 Afgeschermd 1
 (Rijschool Saglam)
27 Marco Willigenburg 1
 (Chloris/DPF printing)
28 Thijs van den Berg 1
 (Boerderij 't Paradijs)
29 Ard Heek 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
30 Bart Koeslag 1
 (Chloris/DPF printing)
31 Peter Schut 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
Derde Klasse
1 Jeffrey Molenaar 4
 (Van de Vis Eierspecialist)
2 Masco Beker 3
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
3 Afgeschermd 3
 (Netbasics)
4 Jan Kok 2
 (Aucta FC)
5 Niels Krijt 2
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
6 Dirk v.d. Kuilen 2
 (Dirk van de Kuilen)
7 Max Maat 2
 (Voetbalstats.nl)
8 Gerolf Schouten 2
 (Aucta FC)
9 Danny van Veluw 2
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
10 Bas van Asselt 1
 (Netbasics)
11 Laurens van den Berg 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
12 Niels Blokland 1
 (Netbasics)
13 Bram Cysouw 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
14 Bart Dekker 1
 (Dekker Installatie)
15 Arjan Dekker 1
 (Nummer 12)
16 Tony van Dijk 1
 (Dirk van de Kuilen)
17 Pieter van den Enden 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
18 Iddo Fontijn 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
19 Maarten Kok 1
 (Aucta FC)
20 Arvin Kwidama 1
 (Netbasics)
21 Jordi Lodder 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
22 Stan Mulderij 1
 (Voetbalstats.nl)
23 Cees Polhout 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
24 Jan Roozendaal 1
 (Dirk van de Kuilen)
25 Sander Rozeveld 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
26 Evert-Jan v.d. Vis 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
27 Maurits van Voorden 1
 (Aucta FC)
28 Sander Waaijenberg 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
29 Herman Druijff 1
 (Nummer 12)