Play-offs
24-05-2019
(wedstrijdduur 20 minuten)


Poule 1
(A) 18:30 Kampioen Hoofdklasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(B) 18:30 2e Periode winnaar 2e klasse Hoogst geklasseerde 3e klasse
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(A) 19:14 2e Periode winnaar 2e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(B) 19:14 Hoogst geklasseerde 3e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(A) 19:58 2e Periode winnaar 2e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(B) 19:58 Hoogst geklasseerde 3e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

Poule 2
(A) 18:52 Kampioen 1e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

(B) 18:52 2e Periode winnaar 3e klasse Hoogst geklasseerde 2e klasse
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(A) 19:36 2e Periode winnaar 3e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

(B) 19:36 Hoogst geklasseerde 2e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(A) 20:20 2e Periode winnaar 3e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

(B) 20:20 Hoogst geklasseerde 2e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

Poule 3
(A) 20:45 G. Fieret stukadoorsbedr. 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(B) 20:45 2e Periode winnaar Hoofdklasse Hoogst geklasseerde 1e klasse
Scheidsrechters Heino van Veluw Wim van Ginkel

(A) 21:29 2e Periode winnaar Hoofdklasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(B) 21:29 Hoogst geklasseerde 1e klasse G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Heino van Veluw Wim van Ginkel

(A) 22:13 2e Periode winnaar Hoofdklasse G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(B) 22:13 Hoogst geklasseerde 1e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters Heino van Veluw Wim van Ginkel

Poule 4
(A) 21:07 Kampioen 3e klasse ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

(B) 21:07 2e Periode winnaar 1e klasse Hoogst geklasseerde Hoofdklasse
Scheidsrechters Wim van Ginkel Heino van Veluw

(A) 21:51 2e Periode winnaar 1e klasse ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

(B) 21:51 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters Wim van Ginkel Heino van Veluw

(A) 22:35 2e Periode winnaar 1e klasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

(B) 22:35 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters Wim van Ginkel Heino van Veluw


De eerste twee uit iedere poule gaan door naar de slotavond van het seizoen.

31-05-2019
(wedstrijdduur 20 minuten)

Poule A
(A) 18:30 Nr. 1 Poule 1 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Ferry Leatemia

(B) 18:30 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 4
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Erik Schut

(A) 19:14 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Ferry Leatemia

(B) 19:14 Nr. 2 Poule 4 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Erik Schut

(A) 19:58 Nr. 1 Poule 3 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(B) 19:58 Nr. 2 Poule 4 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

Poule B
(A) 18:52 Nr. 1 Poule 2 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters Ferry Leatemia Bert Wiesenekker

(B) 18:52 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 4
Scheidsrechters Erik Schut Wiebrand Dalemans

(A) 19:36 Nr. 2 Poule 3 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters Ferry Leatemia Bert Wiesenekker

(B) 19:36 Nr. 1 Poule 4 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters Erik Schut Wiebrand Dalemans

(A) 20:20 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(B) 20:20 Nr. 1 Poule 4 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

1/2 Finale (D)
(A) 20:45 Kampioen Dames Nummer vier
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(B) 20:45 Nummer twee Nummer drie
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

1/2 Finale (H)
(A) 21:10 Winnaar Poule A Nummer 2 Poule B
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(B) 21:10 Winnaar Poule B Nummer 2 Poule A
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

Finale (D)
(A) 21:35 Winnaar 1/2 finale (D) Veld A Winnaar 1/2 finale (D) Veld B
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

Finale (H)
(A) 22:00 Winnaar 1/2 finale (H) Veld A Winnaar 1/2 finale (H) Veld B
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los