Programma

Het programma wordt gesponsord door

13-03-2020
Veld A
(H) 18:25 Van den Brink Schilders Poot Schilderwerken
Scheidsrechters Heino van Veluw John van Maanen

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters John van Maanen Heino van Veluw

(H) 19:33 Medifit Theo Verburg Architecten
Scheidsrechters Heino van Veluw John van Maanen

(H) 20:07 Van Dijk Papier & Metalen EBH
Scheidsrechters John van Maanen Heino van Veluw

(D) 20:41 Verhoeks/De Rotterdammer Livestro Uitvaartzorg
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(1e) 21:15 De Hebberd Toro Junior
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

(1e) 21:49 G. Fieret stukadoorsbedr. Scania Barneveld
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(1e) 22:23 Maluku Muda/Van Dijk Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

Veld B
(2e) 18:25 ERBA Plaatbewerking Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters Erik Schut Bertus Groeneveld

(2e) 18:59 Boerderij 't Paradijs Easytape
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Erik Schut

(2e) 19:33 Autobedrijf M. van Hunnik Jacobus Hoeve
Scheidsrechters Erik Schut Bertus Groeneveld

(3e) 20:07 Netbasics F.C. Nieuw Amsterdam
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Erik Schut

(2e) 20:41 EcoLibrium-Jazon Chloris/DPF printing
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

(D) 21:15 U-niq Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Wim van Ginkel

(3e) 21:49 Autorijschool Bleijenberg Voetbalstats.nl
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

(3e) 22:23 Van de Vis Eierspecialist Hoiting&vDoorn/Kluiszorg
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Wim van Ginkel

27-03-2020
Veld A
(D) 18:25 Pater Zonweringen Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bertus Groeneveld

(H) 18:59 Theo Verburg Architecten Hofland Architecten
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan v.d. Heetkamp

(H) 19:33 Dijkman Tuinen Medifit
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bertus Groeneveld

(H) 20:07 Nauta Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan v.d. Heetkamp

(1e) 20:41 Autobedrijf Arissen Van den Hoorn bestrating
Scheidsrechters Wim van Ginkel Marcel Hendriksen

(1e) 21:15 Faam Werkt B.V. GERO Machinehandel
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Wim van Ginkel

(1e) 21:49 Scania Barneveld Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters Wim van Ginkel Marcel Hendriksen

(1e) 22:23 Hofland Houtbewerking G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Wim van Ginkel

Veld B
(2e) 18:25 Boerderij 't Paradijs Batu Tjapeu
Scheidsrechters John van Maanen Bert Wiesenekker

(D) 18:59 VDB Dienstverlening B.V. U-niq
Scheidsrechters Bert Wiesenekker John van Maanen

(2e) 19:33 Easytape De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters John van Maanen Bert Wiesenekker

(2e) 20:07 Rijschool Saglam Chloris/DPF printing
Scheidsrechters Bert Wiesenekker John van Maanen

(3e) 20:41 Calpe Industrial Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters René van Veluw Jan Los

(3e) 21:15 Dirk van de Kuilen Autorijschool Bleijenberg
Scheidsrechters Jan Los René van Veluw

(3e) 21:49 F.C. Nieuw Amsterdam Nummer 12
Scheidsrechters René van Veluw Jan Los

(3e) 22:23 Dekker Installatie Aucta FC
Scheidsrechters Jan Los René van Veluw

03-04-2020
Veld A
(1e) 18:25 Toro Junior Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans John van Maanen

(1e) 18:59 Van den Hoorn bestrating Scania Barneveld
Scheidsrechters John van Maanen Wiebrand Dalemans

(1e) 19:33 De Hebberd G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans John van Maanen

(1e) 20:07 Maluku Muda/Van Dijk Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters John van Maanen Wiebrand Dalemans

(H) 20:41 Dijkman Tuinen Nauta
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Jan Los

(H) 21:15 Poot Schilderwerken Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters Jan Los Bert Wiesenekker

(H) 21:49 Medifit Van den Brink Schilders
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Jan Los

(H) 22:23 EBH Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters Jan Los Bert Wiesenekker

Veld B
(3e) 18:25 Netbasics Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters Erik Schut René van Veluw

(3e) 18:59 Hoiting&vDoorn/Kluiszorg Dirk van de Kuilen
Scheidsrechters René van Veluw Erik Schut

(3e) 19:33 Aucta FC Voetbalstats.nl
Scheidsrechters Erik Schut René van Veluw

(2e) 20:07 Polyesterbedrijf De Valk Rijschool Saglam
Scheidsrechters René van Veluw Erik Schut

(2e) 20:41 De Tegelzetters/Avel Jacobus Hoeve
Scheidsrechters Ferry Leatemia Wim van Ginkel

(2e) 21:15 ERBA Plaatbewerking Easytape
Scheidsrechters Wim van Ginkel Ferry Leatemia

(2e) 21:49 EcoLibrium-Jazon Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters Ferry Leatemia Wim van Ginkel

(D) 22:23 Livestro Uitvaartzorg VDB Dienstverlening B.V.
Scheidsrechters Wim van Ginkel Ferry Leatemia

17-04-2020
Veld A
(1e) 18:25 G. Fieret stukadoorsbedr. Covebo Uitzendgroep
Scheidsrechters Heino van Veluw Ferry Leatemia

(D) 18:59 Dick Pol Tandtechniek Verhoeks/De Rotterdammer
Scheidsrechters Ferry Leatemia Heino van Veluw

(1e) 19:33 Faam Werkt B.V. Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters Heino van Veluw Ferry Leatemia

(1e) 20:07 Toro Junior Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters Ferry Leatemia Heino van Veluw

(1e) 20:41 De Hebberd GERO Machinehandel
Scheidsrechters John van Maanen Jan v.d. Heetkamp

(H) 21:15 Hofland Architecten Van den Brink Schilders
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp John van Maanen

(H) 21:49 EBH Crew Licht & Geluid
Scheidsrechters John van Maanen Jan v.d. Heetkamp

(H) 22:23 Theo Verburg Architecten Poot Schilderwerken
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp John van Maanen

Veld B
(3e) 18:25 Calpe Industrial Hoiting&vDoorn/Kluiszorg
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(3e) 18:59 Nummer 12 Netbasics
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(3e) 19:33 Autorijschool Bleijenberg F.C. Nieuw Amsterdam
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(3e) 20:07 Voetbalstats.nl Dekker Installatie
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(2e) 20:41 EcoLibrium-Jazon Batu Tjapeu
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(2e) 21:15 Autobedrijf M. van Hunnik Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

(2e) 21:49 Jacobus Hoeve ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(2e) 22:23 Polyesterbedrijf De Valk Chloris/DPF printing
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

24-04-2020
Veld A
(H) 18:25 Henk Sennema/Di Emmarosi Dijkman Tuinen
Scheidsrechters Jan Los Ferry Leatemia

(H) 18:59 Nauta EBH
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan Los

(H) 19:33 Van Dijk Papier & Metalen Medifit
Scheidsrechters Jan Los Ferry Leatemia

(H) 20:07 Crew Licht & Geluid Theo Verburg Architecten
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan Los

(D) 20:41 Pater Zonweringen U-niq
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bertus Groeneveld

(1e) 21:15 Covebo Uitzendgroep Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Marcel Hendriksen

(1e) 21:49 Van den Hoorn bestrating De Hebberd
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Bertus Groeneveld

(1e) 22:23 Hofland Houtbewerking Scania Barneveld
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Marcel Hendriksen

Veld B
(2e) 18:25 Easytape Rijschool Saglam
Scheidsrechters René van Veluw Wiebrand Dalemans

(2e) 18:59 Jacobus Hoeve Batu Tjapeu
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans René van Veluw

(2e) 19:33 De Tegelzetters/Avel Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters René van Veluw Wiebrand Dalemans

(D) 20:07 VDB Dienstverlening B.V. Dick Pol Tandtechniek
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans René van Veluw

(3e) 20:41 Voetbalstats.nl Van de Vis Eierspecialist
Scheidsrechters John van Maanen Jan v.d. Heetkamp

(3e) 21:15 Hoiting&vDoorn/Kluiszorg Nummer 12
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp John van Maanen

(3e) 21:49 Autorijschool Bleijenberg Aucta FC
Scheidsrechters John van Maanen Jan v.d. Heetkamp

(3e) 22:23 Dirk van de Kuilen Netbasics
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp John van Maanen

08-05-2020
Veld A
(H) 18:25 Van den Brink Schilders EBH
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Dijkman Tuinen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 19:33 Hofland Architecten Poot Schilderwerken
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 20:07 Verhoeks/De Rotterdammer Pater Zonweringen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 20:41 G. Fieret stukadoorsbedr. Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:15 Scania Barneveld Faam Werkt B.V.
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 21:49 Covebo Uitzendgroep Toro Junior
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 22:23 Van den Hoorn bestrating GERO Machinehandel
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(2e) 18:25 De Tegelzetters/Avel Autobedrijf M. van Hunnik
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 18:59 Chloris/DPF printing ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(D) 19:33 U-niq Livestro Uitvaartzorg
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:07 Jacobus Hoeve EcoLibrium-Jazon
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Easytape Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:15 Van de Vis Eierspecialist Dekker Installatie
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 21:49 Netbasics Aucta FC
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 22:23 F.C. Nieuw Amsterdam Calpe Industrial
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

15-05-2020
Veld A
(1e) 18:25 Maluku Muda/Van Dijk De Hebberd
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 18:59 GERO Machinehandel Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(1e) 19:33 Toro Junior Hofland Houtbewerking
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:07 Van den Brink Schilders Theo Verburg Architecten
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 20:41 Hofland Architecten Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:15 Poot Schilderwerken Nauta
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(H) 21:49 Henk Sennema/Di Emmarosi Medifit
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

Veld B
(3e) 18:25 Dirk van de Kuilen Voetbalstats.nl
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 18:59 Nummer 12 Calpe Industrial
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 19:33 F.C. Nieuw Amsterdam Hoiting&vDoorn/Kluiszorg
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(3e) 20:07 Dekker Installatie Autorijschool Bleijenberg
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 20:41 Rijschool Saglam Batu Tjapeu
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.

(2e) 21:15 Chloris/DPF printing Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters n.n.b. n.n.b.