Programma

Het programma wordt gesponsord door

03-05-2019
Veld A
(H) 18:25 Hofland Architecten EeStairs
Scheidsrechters John van Maanen Ferry Leatemia

(H) 18:59 Crew Licht & Geluid Centrum Evers
Scheidsrechters Ferry Leatemia John van Maanen

(H) 19:33 Van den Brink Schilders Campus
Scheidsrechters John van Maanen Ferry Leatemia

(D) 20:07 Verhoeks/De Rotterdammer Pater Zonweringen
Scheidsrechters Ferry Leatemia John van Maanen

(1e) 20:41 Dijkman Tuinen Maluku Muda/Van Dijk
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Jan Los

(1e) 21:15 Scania Barneveld Easytape
Scheidsrechters Jan Los Marcel Hendriksen

(1e) 21:49 ADVIOM FC Henk Sennema/Di Emmarosi
Scheidsrechters Marcel Hendriksen Jan Los

(1e) 22:23 Qualifix Schilders Polyesterbedrijf De Valk
Scheidsrechters Jan Los Marcel Hendriksen

Veld B
(2e) 18:25 Covebo Uitzendgroep Tandprotheticus Herbert
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bertus Groeneveld

(2e) 18:59 Netbasics ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan v.d. Heetkamp

(D) 19:33 U-niq Aluzon Ede
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Bertus Groeneveld

(2e) 20:07 Wesotronic Palfinger Marine
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan v.d. Heetkamp

(2e) 20:41 Toro Junior G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters René van Veluw Wiebrand Dalemans

(3e) 21:15 Van de Vis Eierspecialist Boerderij 't Paradijs
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans René van Veluw

(3e) 21:49 Chloris/DPF printing De Tegelzetters/Avel
Scheidsrechters René van Veluw Wiebrand Dalemans

(3e) 22:23 Autobedrijf M. van Hunnik B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans René van Veluw

10-05-2019
Veld A
(1e) 18:25 Maluku Muda/Van Dijk De Hebberd
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Bertus Groeneveld

(1e) 18:59 Polyesterbedrijf De Valk Autobedrijf Arissen
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Bert Wiesenekker

(1e) 19:33 Henk Sennema/Di Emmarosi Garantie-Auto.nu
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Bertus Groeneveld

(H) 20:07 Van den Brink Schilders Café The Barn
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Bert Wiesenekker

(H) 20:41 Hofland Architecten Van Dijk Papier & Metalen
Scheidsrechters Erik Schut John van Maanen

(H) 21:15 EeStairs Nauta
Scheidsrechters John van Maanen Erik Schut

(H) 21:49 Hofland Houtbewerking Medifit
Scheidsrechters Erik Schut John van Maanen

Veld B
(3e) 18:25 Dirk van de Kuilen Jacobus Hoeve
Scheidsrechters René van Veluw Jan Los

(3e) 18:59 Nummer 12 B.A.S. Beers and Steaks
Scheidsrechters Jan Los René van Veluw

(3e) 19:33 Autobedrijf M. van Hunnik Rijschool Saglam
Scheidsrechters René van Veluw Jan Los

(3e) 20:07 Boerderij 't Paradijs Onderweegs & de Groot
Scheidsrechters Jan Los René van Veluw

(2e) 20:41 Faam Werkt B.V. Van den Burg Autoservice
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

(2e) 21:15 Netbasics GERO Machinehandel
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Wim van Ginkel

(D) 21:49 Pater Zonweringen VDB Dienstverlening B.V.
Scheidsrechters Wim van Ginkel Wiebrand Dalemans

24-05-2019
Veld A
(po) 18:30 Kampioen Hoofdklasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(po) 18:52 Kampioen 1e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

(po) 19:14 2e Periode winnaar 2e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(po) 19:36 2e Periode winnaar 3e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

(po) 19:58 2e Periode winnaar 2e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters Jan v.d. Heetkamp Ferry Leatemia

(po) 20:20 2e Periode winnaar 3e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters Ferry Leatemia Jan v.d. Heetkamp

(po) 20:45 G. Fieret stukadoorsbedr. 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(po) 21:07 Kampioen 3e klasse ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

(po) 21:29 2e Periode winnaar Hoofdklasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(po) 21:51 2e Periode winnaar 1e klasse ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

(po) 22:13 2e Periode winnaar Hoofdklasse G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Bert Wiesenekker René van Veluw

(po) 22:35 2e Periode winnaar 1e klasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters René van Veluw Bert Wiesenekker

Veld B
(po) 18:30 2e Periode winnaar 2e klasse Hoogst geklasseerde 3e klasse
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(po) 18:52 2e Periode winnaar 3e klasse Hoogst geklasseerde 2e klasse
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(po) 19:14 Hoogst geklasseerde 3e klasse Kampioen Hoofdklasse
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(po) 19:36 Hoogst geklasseerde 2e klasse Kampioen 1e klasse
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(po) 19:58 Hoogst geklasseerde 3e klasse 1e Periode winnaar 1e klasse
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(po) 20:20 Hoogst geklasseerde 2e klasse 1e Periode winnaar Hoofdklasse
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(po) 20:45 2e Periode winnaar Hoofdklasse Hoogst geklasseerde 1e klasse
Scheidsrechters Heino van Veluw Wim van Ginkel

(po) 21:07 2e Periode winnaar 1e klasse Hoogst geklasseerde Hoofdklasse
Scheidsrechters Wim van Ginkel Heino van Veluw

(po) 21:29 Hoogst geklasseerde 1e klasse G. Fieret stukadoorsbedr.
Scheidsrechters Heino van Veluw Wim van Ginkel

(po) 21:51 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse Kampioen 3e klasse
Scheidsrechters Wim van Ginkel Heino van Veluw

(po) 22:13 Hoogst geklasseerde 1e klasse 1e Periode winnaar 3e klasse
Scheidsrechters Heino van Veluw Wim van Ginkel

(po) 22:35 Hoogst geklasseerde Hoofdklasse ERBA Plaatbewerking
Scheidsrechters Wim van Ginkel Heino van Veluw

31-05-2019
Veld A
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 1 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Ferry Leatemia

(po) 18:52 Nr. 1 Poule 2 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters Ferry Leatemia Bert Wiesenekker

(po) 19:14 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters Bert Wiesenekker Ferry Leatemia

(po) 19:36 Nr. 2 Poule 3 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters Ferry Leatemia Bert Wiesenekker

(po) 19:58 Nr. 1 Poule 3 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(po) 20:20 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(po) 20:45 Kampioen Dames Nummer vier
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

(po) 21:10 Winnaar Poule A Nummer 2 Poule B
Scheidsrechters Jan Los Bertus Groeneveld

(po) 21:35 Winnaar 1/2 finale (D) Veld A Winnaar 1/2 finale (D) Veld B
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(po) 22:00 Winnaar 1/2 finale (H) Veld A Winnaar 1/2 finale (H) Veld B
Scheidsrechters Bertus Groeneveld Jan Los

Veld B
(po) 18:30 Nr. 1 Poule 3 Nr. 2 Poule 4
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Erik Schut

(po) 18:52 Nr. 2 Poule 3 Nr. 1 Poule 4
Scheidsrechters Erik Schut Wiebrand Dalemans

(po) 19:14 Nr. 2 Poule 4 Nr. 1 Poule 1
Scheidsrechters Wiebrand Dalemans Erik Schut

(po) 19:36 Nr. 1 Poule 4 Nr. 1 Poule 2
Scheidsrechters Erik Schut Wiebrand Dalemans

(po) 19:58 Nr. 2 Poule 4 Nr. 2 Poule 2
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(po) 20:20 Nr. 1 Poule 4 Nr. 2 Poule 1
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen

(po) 20:45 Nummer twee Nummer drie
Scheidsrechters John van Maanen Marcel Hendriksen

(po) 21:10 Winnaar Poule B Nummer 2 Poule A
Scheidsrechters Marcel Hendriksen John van Maanen