Topscorers

De topscorers worden gesponsord door


4 spelers hebben in op twee na alle duels gescoord.
4 spelers hebben in op drie na alle duels gescoord.
1 speler heeft in op vier na alle duels heeft gescoord.
17 spelers hebben in op vijf na alle duels gescoord.

Hoofdklasse
1 J. van Middendorp 25 (+5)
(Theo Verburg Architecten)
2 M. Hofland 24 (+3)
(Hofland Architecten)
3 B. Buitenhuis 19 (+1)
(Henk Sennema/Di Emmarosi)
4 G. Engelbrecht 16
 (Nauta)
5 T. v.d. Brink 15
 (Van den Brink Schilders)
6 A. Davelaar 14 (+1)
 (Hofland Architecten)
7 J. Mulder 14
 (Dijkman Tuinen)
8 L. de Vette 14
 (Van den Brink Schilders)
9 K. Faber 13
 (Van den Brink Schilders)
10 B. Pater 13
 (Theo Verburg Architecten)
11 J. Duits 12 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
12 D. van de Heg 11
 (Medifit)
13 Afgeschermd 10
 (Van Dijk Papier & Metalen)
14 J. Brandt 9
 (Van Dijk Papier & Metalen)
15 W. Dijkman 9 (+1)
 (Dijkman Tuinen)
16 B. van Ginkel 9
 (Crew Licht & Geluid)
17 G. Habermehl 9
 (Theo Verburg Architecten)
18 S. van de Heg 9 (+1)
 (Dijkman Tuinen)
19 W. Top 9 (+2)
 (Theo Verburg Architecten)
20 C. Uyterwaal 9 (+3)
 (Medifit)
21 W. Hazeleger 8
 (Theo Verburg Architecten)
22 J. Heijkoop 8 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
23 S. Mulder 8
 (Hofland Architecten)
24 B. Poot 8
 (Poot Schilderwerken)
25 R. van Sligtenhorst 8
 (Van Dijk Papier & Metalen)
26 R. van Beek 7
 (Crew Licht & Geluid)
27 I. van Beek 7
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
28 A. van den Brink 7
 (Van den Brink Schilders)
29 P. van Dijk 7 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
30 G. Heiwegen 7
 (Nauta)
31 G. v.d. Veen 7
 (Hofland Architecten)
32 M. Aalders 6 (+1)
 (Nauta)
33 E. Baatje 6 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
34 P. Hazeleger 6 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
35 I. van den Hudding 6
 (Poot Schilderwerken)
36 A. Verheij 6
 (Nauta)
37 H. Buijs 5 (+1)
 (Theo Verburg Architecten)
38 M. van Ginkel 5
 (Van den Brink Schilders)
39 G. van Manen 5
 (Van den Brink Schilders)
40 J. Mugge 5
 (EBH)
41 T. Mulder 5
 (Poot Schilderwerken)
42 Y. Pattiasina 5
 (Poot Schilderwerken)
43 R. Uyterwaal 5
 (Medifit)
44 J. van den Brink 4
 (EBH)
45 J. v.d. Brink 4
 (Medifit)
46 J. Buitenhuis 4 (+1)
 (Nauta)
47 L. van Dijk 4
 (EBH)
48 D. Fluit 4 (+1)
 (Hofland Architecten)
49 Y. Jansen 4
 (EBH)
50 D. Mulder 4
 (Dijkman Tuinen)
51 S. Mulder 4
 (Dijkman Tuinen)
52 S. Ploeg 4
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
53 F. van Amerongen 3
 (Hofland Architecten)
54 H. Danhof 3
 (Dijkman Tuinen)
55 T. Houweling 3
 (EBH)
56 D. Kas 3
 (Hofland Architecten)
57 H. Kas 3
 (Poot Schilderwerken)
58 R. Kuijpers 3
 (Van den Brink Schilders)
59 M. Morren 3
 (Medifit)
60 Afgeschermd 3
 (Van Dijk Papier & Metalen)
61 E. Stolten 3
 (Nauta)
62 Afgeschermd 3
 (Van den Brink Schilders)
63 B. Verbeek 3
 (Theo Verburg Architecten)
64 D. v.d. Broek 2
 (Poot Schilderwerken)
65 R. Bronkhorst 2
 (EBH)
66 K. Buitenhuis 2
 (Nauta)
67 M. Buurman 2
 (Nauta)
68 J. Doornbos 2
 (Van den Brink Schilders)
69 M. van Ginkel 2
 (Van den Brink Schilders)
70 Afgeschermd 2
 (Theo Verburg Architecten)
71 L. Jansen 2
 (Nauta)
72 J. Koudijs 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
73 R. Kuijt 2
 (EBH)
74 P. Lether 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
75 L. Nicolai 2
 (Crew Licht & Geluid)
76 R. Overeem 2
 (Nauta)
77 F. Oztürk 2
 (Medifit)
78 S. v.d. Pol 2 (+1)
 (Medifit)
79 E. Tegenstander 2
 (Hofland Architecten)
80 S. de Vries 2
 (EBH)
81 L. Zwart 2
 (Dijkman Tuinen)
82 E. Abraham 1 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
83 B. van Dijk 1 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
84 Afgeschermd 1
 (Nauta)
85 H. Hazeleger 1
 (Theo Verburg Architecten)
86 Afgeschermd 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
87 S. Jesse 1
 (EBH)
88 Afgeschermd 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
89 J. Kamphorst 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
90 J. Koppenaal 1
 (EBH)
91 M. de Kruif 1
 (Medifit)
92 R. Lam 1
 (Medifit)
93 M. Leene 1
 (Poot Schilderwerken)
94 Afgeschermd 1
 (EBH)
95 R. Ophoff 1
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
96 S. Ruijgrok 1
 (Van den Brink Schilders)
97 Afgeschermd 1
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
98 M. van het Schut 1
 (Poot Schilderwerken)
99 J. Tamaela 1
 (Crew Licht & Geluid)
100 Afgeschermd 1
 (EBH)
101 E. Tegenstander 1
 (Van den Brink Schilders)
102 E. Tegenstander 1 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
103 E. Tegenstander 1
 (Nauta)
104 E. Tegenstander 1
 (Dijkman Tuinen)
105 E. Tegenstander 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
106 L. de Valk 1
 (EBH)
107 C. Veldhuizen 1
 (Theo Verburg Architecten)
108 Afgeschermd 1
 (Dijkman Tuinen)
109 M. van Voorthuizen 1
 (Crew Licht & Geluid)
110 Afgeschermd 1 (+1)
 (Dijkman Tuinen)
4 G. Engelbrecht 16
 (Nauta)
5 T. v.d. Brink 15
 (Van den Brink Schilders)
6 A. Davelaar 14 (+1)
 (Hofland Architecten)
7 J. Mulder 14
 (Dijkman Tuinen)
8 L. de Vette 14
 (Van den Brink Schilders)
9 K. Faber 13
 (Van den Brink Schilders)
10 B. Pater 13
 (Theo Verburg Architecten)
11 J. Duits 12 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
12 D. van de Heg 11
 (Medifit)
13 Afgeschermd 10
 (Van Dijk Papier & Metalen)
14 J. Brandt 9
 (Van Dijk Papier & Metalen)
15 W. Dijkman 9 (+1)
 (Dijkman Tuinen)
16 B. van Ginkel 9
 (Crew Licht & Geluid)
17 G. Habermehl 9
 (Theo Verburg Architecten)
18 S. van de Heg 9 (+1)
 (Dijkman Tuinen)
19 W. Top 9 (+2)
 (Theo Verburg Architecten)
20 C. Uyterwaal 9 (+3)
 (Medifit)
21 W. Hazeleger 8
 (Theo Verburg Architecten)
22 J. Heijkoop 8 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
23 S. Mulder 8
 (Hofland Architecten)
24 B. Poot 8
 (Poot Schilderwerken)
25 R. van Sligtenhorst 8
 (Van Dijk Papier & Metalen)
Eerste klasse
1 R. van de Craats 26 (+3)
(Toro Junior)
2 E. de Kruyff 26 (+3)
(Hofland Houtbewerking)
3 J. Taribuka 25
(Maluku Muda/Van Dijk)
4 T. Wingelaar 16
 (Autobedrijf Arissen)
5 G. Heij 15 (+1)
 (Faam Werkt B.V.)
6 J. Kleijn 15 (+4)
 (Toro Junior)
7 G. Loppies 14
 (Maluku Muda/Van Dijk)
8 R. Schaap 14 (+3)
 (Van den Hoorn bestrating)
9 A. v.d. Brink 12
 (Scania Barneveld)
10 F. van Esch 11
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
11 M. Ophoff 11
 (Covebo Uitzendgroep)
12 J. van Veldhuizen 11 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
13 B. van den Brink 10 (+1)
 (Faam Werkt B.V.)
14 C. Fieret 10
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
15 D. Kroeze 10
 (GERO Machinehandel)
16 G. Bos 9 (+1)
 (GERO Machinehandel)
17 D. v.d. Bunt 9
 (Maluku Muda/Van Dijk)
18 A. Fadel 9
 (GERO Machinehandel)
19 T. van Laar 9 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
20 A. Muzerie 9
 (Toro Junior)
21 R. de Visser 9
 (Maluku Muda/Van Dijk)
22 E. Bleijenberg 8
 (Faam Werkt B.V.)
23 M. v.d. Brink 8
 (Scania Barneveld)
24 J. Fieret 8
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
25 M. Vermeulen 8
 (Toro Junior)
26 M. Bloemendal 7
 (Van den Hoorn bestrating)
27 R. Coenen 7 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
28 S. Heimgartner 7
 (De Hebberd)
29 M. van den Brink 6
 (Faam Werkt B.V.)
30 M. Groenevelt 6
 (GERO Machinehandel)
31 M. Heimgartner 6
 (De Hebberd)
32 D. de Rooij 6
 (De Hebberd)
33 A. Ayessa Ndinga 5
 (De Hebberd)
34 R. Bloemendaal 5
 (Van den Hoorn bestrating)
35 C. Donkersteeg 5
 (GERO Machinehandel)
36 Afgeschermd 5
 (Maluku Muda/Van Dijk)
37 J. Koudijs 5
 (Toro Junior)
38 G. Lodder 5 (+1)
 (Faam Werkt B.V.)
39 M. Ploeg 5
 (Maluku Muda/Van Dijk)
40 F. van Roekel 5
 (Autobedrijf Arissen)
41 J. Zoet 5
 (Toro Junior)
42 R. Arissen 4
 (Autobedrijf Arissen)
43 W. v.d. Brink 4
 (De Hebberd)
44 L. Gundelach 4 (+1)
 (Covebo Uitzendgroep)
45 Afgeschermd 4
 (De Hebberd)
46 Afgeschermd 4
 (Covebo Uitzendgroep)
47 Afgeschermd 4
 (Hofland Houtbewerking)
48 M. Pater 4
 (Hofland Houtbewerking)
49 H. Wiesenekker 4
 (Covebo Uitzendgroep)
50 R. Wingelaar 4
 (Autobedrijf Arissen)
51 J. Ansink 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
52 B. Besselsen 3
 (Scania Barneveld)
53 B. de Bont 3
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
54 J. van den Broek 3
 (De Hebberd)
55 M. de Bruijne 3
 (De Hebberd)
56 G. Davelaar 3
 (Van den Hoorn bestrating)
57 Afgeschermd 3
 (Hofland Houtbewerking)
58 M. Hofland 3
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
59 Afgeschermd 3
 (Faam Werkt B.V.)
60 W. Rutten 3
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
61 Afgeschermd 3
 (Autobedrijf Arissen)
62 E. Tegenstander 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
63 R. van Uffelen 3
 (Scania Barneveld)
64 Afgeschermd 3
 (Hofland Houtbewerking)
65 E. Bakker 2
 (Van den Hoorn bestrating)
66 L. Brons 2
 (Scania Barneveld)
67 R. de Bruin 2
 (Toro Junior)
68 M. van Dommelen 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
69 H. Groenevelt 2
 (Scania Barneveld)
70 B. van Leeuwen 2
 (Faam Werkt B.V.)
71 R. Liwier 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
72 T. Rijnders 2 (+1)
 (Toro Junior)
73 Afgeschermd 2
 (Covebo Uitzendgroep)
74 E. Tegenstander 2
 (Toro Junior)
75 T. van den Top 2
 (Toro Junior)
76 T. Tulen 2
 (GERO Machinehandel)
77 T. Verstoep 2
 (Van den Hoorn bestrating)
78 E. Arissen 1
 (Autobedrijf Arissen)
79 B. Bakkenes 1
 (Hofland Houtbewerking)
80 J. Bomhof 1
 (Scania Barneveld)
81 T. de Bruijn 1
 (GERO Machinehandel)
82 Afgeschermd 1
 (De Hebberd)
83 B. van Es 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
84 W. Everhardus 1 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
85 J. Geerenstein 1
 (GERO Machinehandel)
86 J. Heij 1
 (Faam Werkt B.V.)
87 R. Kok 1
 (De Hebberd)
88 Afgeschermd 1
 (Faam Werkt B.V.)
89 B. Kuipers 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
90 M. Lagerwaard 1
 (Autobedrijf Arissen)
91 J. van Luttikhuizen 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
92 D. van Middendorp 1
 (Scania Barneveld)
93 A. Nagtegaal 1
 (Autobedrijf Arissen)
94 J. Pater 1
 (Hofland Houtbewerking)
95 R. Ploeg 1
 (Faam Werkt B.V.)
96 Afgeschermd 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
97 E. Tegenstander 1
 (Autobedrijf Arissen)
98 E. Tegenstander 1
 (De Hebberd)
99 E. Tegenstander 1
 (GERO Machinehandel)
100 E. Tegenstander 1
 (Covebo Uitzendgroep)
101 E. Tegenstander 1
 (Faam Werkt B.V.)
102 W. Vermeulen 1
 (Covebo Uitzendgroep)
103 D. van der Weijden 1
 (GERO Machinehandel)
104 B. Wiesenekker 1
 (Covebo Uitzendgroep)
105 A. Wingelaar 1
 (Autobedrijf Arissen)
106 T. Zoutendijk 1
 (Covebo Uitzendgroep)
4 T. Wingelaar 16
 (Autobedrijf Arissen)
5 G. Heij 15 (+1)
 (Faam Werkt B.V.)
6 J. Kleijn 15 (+4)
 (Toro Junior)
7 G. Loppies 14
 (Maluku Muda/Van Dijk)
8 R. Schaap 14 (+3)
 (Van den Hoorn bestrating)
9 A. v.d. Brink 12
 (Scania Barneveld)
10 F. van Esch 11
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
11 M. Ophoff 11
 (Covebo Uitzendgroep)
12 J. van Veldhuizen 11 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
13 B. van den Brink 10 (+1)
 (Faam Werkt B.V.)
14 C. Fieret 10
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
15 D. Kroeze 10
 (GERO Machinehandel)
16 G. Bos 9 (+1)
 (GERO Machinehandel)
17 D. v.d. Bunt 9
 (Maluku Muda/Van Dijk)
18 A. Fadel 9
 (GERO Machinehandel)
19 T. van Laar 9 (+1)
 (Hofland Houtbewerking)
20 A. Muzerie 9
 (Toro Junior)
21 R. de Visser 9
 (Maluku Muda/Van Dijk)
22 E. Bleijenberg 8
 (Faam Werkt B.V.)
23 M. v.d. Brink 8
 (Scania Barneveld)
24 J. Fieret 8
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
25 M. Vermeulen 8
 (Toro Junior)
Tweede klasse
1 B. v.d. Hudding 48
(Chloris/DPF printing)
2 M. Tuhusula 31 (+1)
(Batu Tjapeu)
3 T. van Harten 23
(Chloris/DPF printing)
4 R. Schut 21
 (Polyesterbedrijf De Valk)
5 M. Boon 20 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
6 F. Tirgil 18
 (Rijschool Saglam)
7 R. Regeer 15 (+1)
 (Polyesterbedrijf De Valk)
8 S. Elzinga 14 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
9 O. Sikken 13
 (Polyesterbedrijf De Valk)
10 R. Hooijer 12
 (Jacobus Hoeve)
11 L. Hooijer 12
 (Jacobus Hoeve)
12 H. Sahetapy 12 (+1)
 (Batu Tjapeu)
13 Afgeschermd 11
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
14 G. Keuning 11
 (Easytape)
15 T. Nahumury 11 (+1)
 (EcoLibrium-Jazon)
16 M. Ozkaya 11
 (Rijschool Saglam)
17 J. Snoeij 10
 (Boerderij 't Paradijs)
18 G. Taberima 10
 (Batu Tjapeu)
19 H. van Veluw 10
 (De Tegelzetters/Avel)
20 J. van Ginkel 9
 (De Tegelzetters/Avel)
21 A. Heek 9 (+1)
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
22 H. van Middendorp 9
 (De Tegelzetters/Avel)
23 U. Saglam 9 (+2)
 (Rijschool Saglam)
24 V. Simon 9
 (Boerderij 't Paradijs)
25 K. van Veldhuizen 9
 (Boerderij 't Paradijs)
26 H. Schreuder 8 (+1)
 (Easytape)
27 N. Bourass 7 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
28 E. Gorissen 7
 (Easytape)
29 J. Jochemsen 7 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
30 W. Steenkamer 7
 (Jacobus Hoeve)
31 Z. Suripatty 7
 (Batu Tjapeu)
32 M. v.d. Berg 6 (+1)
 (Polyesterbedrijf De Valk)
33 M. van den Essenburg 6 (+1)
 (De Tegelzetters/Avel)
34 E. Gunaydin 6
 (Rijschool Saglam)
35 D. van 't Hul 6
 (ERBA Plaatbewerking)
36 J. Klomp 6
 (Chloris/DPF printing)
37 K. Saglam 6 (+1)
 (Rijschool Saglam)
38 A. Schoute 6
 (Chloris/DPF printing)
39 B. van den Top 6
 (EcoLibrium-Jazon)
40 J. van den Brink 5
 (Boerderij 't Paradijs)
41 D. van Deutekom 5
 (EcoLibrium-Jazon)
42 R. van den Dungen Gronovius 5 (+1)
 (Easytape)
43 M. Hooijer 5
 (Jacobus Hoeve)
44 J. Hoolwerf 5
 (ERBA Plaatbewerking)
45 M. Marsman 5 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
46 K. van Middendorp 5
 (De Tegelzetters/Avel)
47 Afgeschermd 5
 (Rijschool Saglam)
48 E. Yen 5 (+1)
 (Rijschool Saglam)
49 M. Davelaar 4
 (De Tegelzetters/Avel)
50 J. Hendriks 4
 (Easytape)
51 D. Kersbergen 4
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
52 Afgeschermd 4
 (EcoLibrium-Jazon)
53 E. van der Zouwen 4 (+1)
 (Easytape)
54 M. Abrahams 3
 (EcoLibrium-Jazon)
55 F. Hoogeveen 3
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
56 T. Houtveen 3
 (EcoLibrium-Jazon)
57 R. Luchtenberg 3
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
58 A. Matulessy 3
 (Batu Tjapeu)
59 Afgeschermd 3
 (Easytape)
60 S. Saglam 3
 (Rijschool Saglam)
61 R. Schakel 3
 (ERBA Plaatbewerking)
62 J. Slager 3
 (Boerderij 't Paradijs)
63 E. Tegenstander 3
 (ERBA Plaatbewerking)
64 E. Tegenstander 3
 (Polyesterbedrijf De Valk)
65 E. Tegenstander 3
 (EcoLibrium-Jazon)
66 E. Tegenstander 3
 (Chloris/DPF printing)
67 M. van der Zouwen 3
 (Easytape)
68 I. Atalar 2
 (Rijschool Saglam)
69 F. van den Berg 2
 (Boerderij 't Paradijs)
70 W. Besselsen 2
 (EcoLibrium-Jazon)
71 E. v.d. Bunt 2
 (ERBA Plaatbewerking)
72 P. Burgering 2
 (Polyesterbedrijf De Valk)
73 G. van Dijk 2
 (EcoLibrium-Jazon)
74 J. de Heij 2
 (De Tegelzetters/Avel)
75 T. Hooijer 2
 (Jacobus Hoeve)
76 C. Janse 2
 (EcoLibrium-Jazon)
77 E. de Kock 2
 (Batu Tjapeu)
78 Afgeschermd 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
79 E. Tegenstander 2 (+1)
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
80 E. Tegenstander 2
 (Jacobus Hoeve)
81 M. Uzun 2
 (Rijschool Saglam)
82 A. van Veluw 2
 (De Tegelzetters/Avel)
83 M. van Voorst 2 (+1)
 (EcoLibrium-Jazon)
84 Afgeschermd 2
 (Boerderij 't Paradijs)
85 M. van den Berg 1
 (Boerderij 't Paradijs)
86 Afgeschermd 1
 (De Tegelzetters/Avel)
87 J. Boekhout 1
 (De Tegelzetters/Avel)
88 N. van den Bosch 1
 (ERBA Plaatbewerking)
89 Afgeschermd 1
 (Boerderij 't Paradijs)
90 E. Eksteen 1
 (EcoLibrium-Jazon)
91 E. van Ginkel 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
92 Afgeschermd 1
 (Easytape)
93 A. Hazeleger 1
 (De Tegelzetters/Avel)
94 Afgeschermd 1
 (Jacobus Hoeve)
95 M. Hoek 1
 (Boerderij 't Paradijs)
96 J. van Maanen 1
 (Boerderij 't Paradijs)
97 C. Machielse 1
 (Chloris/DPF printing)
98 L. van Meerveld 1
 (Jacobus Hoeve)
99 B. Saglam 1
 (Rijschool Saglam)
100 M. Schoute 1
 (Chloris/DPF printing)
101 I. Snoeij 1
 (Boerderij 't Paradijs)
102 S. Taberima 1
 (Batu Tjapeu)
103 E. Tegenstander 1
 (Boerderij 't Paradijs)
104 E. Tegenstander 1
 (Rijschool Saglam)
105 E. Tegenstander 1
 (Batu Tjapeu)
4 R. Schut 21
 (Polyesterbedrijf De Valk)
5 M. Boon 20 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
6 F. Tirgil 18
 (Rijschool Saglam)
7 R. Regeer 15 (+1)
 (Polyesterbedrijf De Valk)
8 S. Elzinga 14 (+1)
 (ERBA Plaatbewerking)
9 O. Sikken 13
 (Polyesterbedrijf De Valk)
10 R. Hooijer 12
 (Jacobus Hoeve)
11 L. Hooijer 12
 (Jacobus Hoeve)
12 H. Sahetapy 12 (+1)
 (Batu Tjapeu)
13 Afgeschermd 11
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
14 G. Keuning 11
 (Easytape)
15 T. Nahumury 11 (+1)
 (EcoLibrium-Jazon)
16 M. Ozkaya 11
 (Rijschool Saglam)
17 J. Snoeij 10
 (Boerderij 't Paradijs)
18 G. Taberima 10
 (Batu Tjapeu)
19 H. van Veluw 10
 (De Tegelzetters/Avel)
20 J. van Ginkel 9
 (De Tegelzetters/Avel)
21 A. Heek 9 (+1)
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
22 H. van Middendorp 9
 (De Tegelzetters/Avel)
23 U. Saglam 9 (+2)
 (Rijschool Saglam)
24 V. Simon 9
 (Boerderij 't Paradijs)
25 K. van Veldhuizen 9
 (Boerderij 't Paradijs)
Derde Klasse
1 R. v.d. Munt 25 (+2)
(Nummer 12)
2 B. van Asselt 23 (+2)
(Netbasics)
3 M. van Voorden 23
(Aucta FC)
4 I. Fontijn 22
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
5 J. Kok 20 (+2)
 (Aucta FC)
6 P. van den Enden 19
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
7 R. Nannenberg 19
 (Autorijschool Bleijenberg)
8 D. Fraanje 16
 (Nummer 12)
9 R. Vos 16 (+1)
 (Aucta FC)
10 G. Schouten 15 (+3)
 (Aucta FC)
11 M. Waaijenberg 15
 (Autorijschool Bleijenberg)
12 R. Broedelet 14
 (Van de Vis Eierspecialist)
13 S. Kok 14
 (Aucta FC)
14 A. Kwidama 14 (+2)
 (Netbasics)
15 J. Bomhof 13
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
16 T. van Meerveld 13 (+1)
 (Calpe Industrial)
17 M. Mulder 12
 (Dekker Installatie)
18 J. Mulder 12
 (Dekker Installatie)
19 G. v.d. Munt 12
 (Nummer 12)
20 G. Noppers 11
 (Dirk van de Kuilen)
21 J. van Woudenberg 11
 (Autorijschool Bleijenberg)
22 M. van Houwelingen 10
 (Netbasics)
23 J. Tromp 10
 (Voetbalstats.nl)
24 Afgeschermd 9
 (Netbasics)
25 J. van den Hoorn 9
 (Dekker Installatie)
26 M. Nieuwenhuis 9
 (Netbasics)
27 J. Roozendaal 9
 (Dirk van de Kuilen)
28 R. van Veldhuizen 9
 (Calpe Industrial)
29 S. Waaijenberg 9
 (Autorijschool Bleijenberg)
30 S. Dekker 7
 (Dekker Installatie)
31 I. van Middendorp 7 (+1)
 (Dekker Installatie)
32 J. Lodder 6
 (Autorijschool Bleijenberg)
33 J. van der Ploeg 6
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
34 R. van de Bovenkamp 5
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
35 O. van den Breemer 5
 (Voetbalstats.nl)
36 B. Dekker 5
 (Dekker Installatie)
37 A. Dekker 5
 (Nummer 12)
38 T. van Dijk 5
 (Dirk van de Kuilen)
39 J. Molenaar 5
 (Van de Vis Eierspecialist)
40 D. Regeer 5 (+1)
 (Voetbalstats.nl)
41 R. van Steijn 5 (+1)
 (Voetbalstats.nl)
42 R. Uineken 5 (+2)
 (Calpe Industrial)
43 E. v.d. Vis 5
 (Van de Vis Eierspecialist)
44 M. van Asselt 4 (+1)
 (Calpe Industrial)
45 M. Beker 4
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
46 J. Davelaar 4 (+1)
 (Dekker Installatie)
47 G. Dekker 4 (+1)
 (Dekker Installatie)
48 E. van Ee 4
 (Nummer 12)
49 L. Goud 4
 (Voetbalstats.nl)
50 A. Kok 4
 (Van de Vis Eierspecialist)
51 Afgeschermd 4
 (Calpe Industrial)
52 N. Krijt 4
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
53 S. van de Visch 4
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
54 R. de Vries 4
 (Netbasics)
55 K. van Winkoop 4
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
56 E. van de Brink 3
 (Autorijschool Bleijenberg)
57 S. van de Bunt 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
58 M. v.d. Burgt 3
 (Dirk van de Kuilen)
59 T. Eikelboom 3
 (Voetbalstats.nl)
60 M. v.d. Hof 3
 (Dirk van de Kuilen)
61 J. van den Hoorn 3 (+2)
 (Aucta FC)
62 M. Kok 3
 (Aucta FC)
63 E. van Manen 3
 (Netbasics)
64 T. de Ruiter 3
 (Dekker Installatie)
65 E. Schouten 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
66 R. Woudenberg 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
67 T. Woudenberg 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
68 E. Barten 2
 (Calpe Industrial)
69 N. Blokland 2 (+1)
 (Netbasics)
70 M. v.d. Bunt 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
71 R. Duits 2
 (Aucta FC)
72 M. van Ee 2
 (Nummer 12)
73 Afgeschermd 2
 (Dirk van de Kuilen)
74 Afgeschermd 2
 (Calpe Industrial)
75 J. Hoiting 2
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
76 P. Hoogstraten 2
 (Autorijschool Bleijenberg)
77 B. van den Hoorn 2
 (Aucta FC)
78 P. Kleijer 2
 (Calpe Industrial)
79 R. Schellekens 2
 (Calpe Industrial)
80 B. Spelt 2
 (Nummer 12)
81 S. Staal 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
82 M. Stolk 2
 (Nummer 12)
83 Afgeschermd 2
 (Netbasics)
84 G. Barten 1
 (Voetbalstats.nl)
85 L. van den Berg 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
86 R. v.d. Brink 1
 (Nummer 12)
87 R. van den Broek 1
 (Aucta FC)
88 T. Ceelen 1
 (Voetbalstats.nl)
89 B. Cysouw 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
90 E. Druijff 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
91 L. van Druten 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
92 P. Faasse 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
93 R. Hazeleger 1
 (Voetbalstats.nl)
94 K. Jansen 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
95 G. Kraaij 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
96 D. v.d. Kuilen 1
 (Dirk van de Kuilen)
97 M. Maat 1
 (Voetbalstats.nl)
98 J. van Middendorp 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
99 D. Pansier 1
 (Netbasics)
100 C. Polhout 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
101 M. Schreuder 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
102 Afgeschermd 1
 (Dekker Installatie)
103 E. Tegenstander 1
 (Aucta FC)
104 E. Tegenstander 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
105 E. Tegenstander 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
106 E. Tegenstander 1
 (Nummer 12)
107 E. Tegenstander 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
108 E. Tegenstander 1
 (Calpe Industrial)
109 E. Tegenstander 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
110 Afgeschermd 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
111 D. van Veluw 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
4 I. Fontijn 22
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
5 J. Kok 20 (+2)
 (Aucta FC)
6 P. van den Enden 19
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
7 R. Nannenberg 19
 (Autorijschool Bleijenberg)
8 D. Fraanje 16
 (Nummer 12)
9 R. Vos 16 (+1)
 (Aucta FC)
10 G. Schouten 15 (+3)
 (Aucta FC)
11 M. Waaijenberg 15
 (Autorijschool Bleijenberg)
12 R. Broedelet 14
 (Van de Vis Eierspecialist)
13 S. Kok 14
 (Aucta FC)
14 A. Kwidama 14 (+2)
 (Netbasics)
15 J. Bomhof 13
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
16 T. van Meerveld 13 (+1)
 (Calpe Industrial)
17 M. Mulder 12
 (Dekker Installatie)
18 J. Mulder 12
 (Dekker Installatie)
19 G. v.d. Munt 12
 (Nummer 12)
20 G. Noppers 11
 (Dirk van de Kuilen)
21 J. van Woudenberg 11
 (Autorijschool Bleijenberg)
22 M. van Houwelingen 10
 (Netbasics)
23 J. Tromp 10
 (Voetbalstats.nl)
24 Afgeschermd 9
 (Netbasics)
25 J. van den Hoorn 9
 (Dekker Installatie)
Dames
1 K. Knot 30
(Pater Zonweringen )
2 D. van Dijk 19
(Verhoeks/De Rotterdammer)
3 L. Koot 17 (+3)
(Livestro Uitvaartzorg)
4 M. Bij de Vaate 15
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 Y. Veldhuizen 15
 (Pater Zonweringen )
6 L. Helbling 13
 (Pater Zonweringen )
7 F. van Harte 12
 (Livestro Uitvaartzorg)
8 E. Zech 11
 (Pater Zonweringen )
9 M. van Manen 10
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
10 I. van Walsem 10
 (VDB Dienstverlening B.V.)
11 M. Bos-te Wilt 9
 (Pater Zonweringen )
12 Afgeschermd 9 (+4)
 (Pater Zonweringen )
13 T. Bouwman 8
 (Livestro Uitvaartzorg)
14 C. de Geus 8 (+3)
 (Pater Zonweringen )
15 M. Jansen 8
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
16 E. Prinsen 7 (+1)
 (Pater Zonweringen )
17 M. Roorda 7
 (U-niq)
18 E. Tegenstander 6 (+1)
 (Pater Zonweringen )
19 A. Top 6
 (Dick Pol Tandtechniek)
20 T. v.d. Braak 5
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
21 M. Gerritsen 5
 (Livestro Uitvaartzorg)
22 L. van de Grootevheen 5
 (VDB Dienstverlening B.V.)
23 A. Bouwman 4
 (Livestro Uitvaartzorg)
24 R. van Essen 4
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
25 S. Groters 4
 (VDB Dienstverlening B.V.)
26 J. van Loenen 4
 (VDB Dienstverlening B.V.)
27 H. van Omme 4
 (Dick Pol Tandtechniek)
28 M. van de Visch 4 (+2)
 (Livestro Uitvaartzorg)
29 J. van Heerd 3
 (VDB Dienstverlening B.V.)
30 T. Westerink 3
 (U-niq)
31 J. Besselsen 2
 (Livestro Uitvaartzorg)
32 E. Dokter 2
 (VDB Dienstverlening B.V.)
33 C. van Essen 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
34 A. van de Kuilen 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
35 Afgeschermd 2
 (U-niq)
36 Afgeschermd 2
 (Pater Zonweringen )
37 R. van de Veen 2
 (Livestro Uitvaartzorg)
38 Afgeschermd 2
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
39 J. Bos-Beerdsen 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
40 R. v.d. Brink 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
41 N. van Dijk 1
 (U-niq)
42 G. Dijkstra 1
 (U-niq)
43 M. de Heus 1
 (U-niq)
44 Afgeschermd 1
 (U-niq)
45 H. Meijer 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
46 Afgeschermd 1
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
47 Afgeschermd 1
 (VDB Dienstverlening B.V.)
48 J. van Steendelaar 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
49 E. Tegenstander 1
 (Livestro Uitvaartzorg)
50 R. Veldhuizen 1
 (Pater Zonweringen )
4 M. Bij de Vaate 15
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 Y. Veldhuizen 15
 (Pater Zonweringen )
6 L. Helbling 13
 (Pater Zonweringen )
7 F. van Harte 12
 (Livestro Uitvaartzorg)
8 E. Zech 11
 (Pater Zonweringen )
9 M. van Manen 10
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
10 I. van Walsem 10
 (VDB Dienstverlening B.V.)
11 M. Bos-te Wilt 9
 (Pater Zonweringen )
12 Afgeschermd 9 (+4)
 (Pater Zonweringen )
13 T. Bouwman 8
 (Livestro Uitvaartzorg)
14 C. de Geus 8 (+3)
 (Pater Zonweringen )
15 M. Jansen 8
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
16 E. Prinsen 7 (+1)
 (Pater Zonweringen )
17 M. Roorda 7
 (U-niq)
18 E. Tegenstander 6 (+1)
 (Pater Zonweringen )
19 A. Top 6
 (Dick Pol Tandtechniek)
20 T. v.d. Braak 5
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
21 M. Gerritsen 5
 (Livestro Uitvaartzorg)
22 L. van de Grootevheen 5
 (VDB Dienstverlening B.V.)
23 A. Bouwman 4
 (Livestro Uitvaartzorg)
24 R. van Essen 4
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
25 S. Groters 4
 (VDB Dienstverlening B.V.)