Topscorers

De topscorers worden gesponsord door


4 spelers hebben in alle duels gescoord.
14 spelers hebben in op één na alle duels gescoord.
26 spelers hebben in op twee na alle duels gescoord.
47 spelers hebben in op drie na alle duels gescoord.
78 spelers hebben in op vier na alle duels gescoord.
110 spelers hebben in op vijf na alle duels gescoord.

Hoofdklasse
1 A. Davelaar 9
(Hofland Architecten)
2 J. Mulder 9 (+4)
(Dijkman Tuinen)
3 G. Engelbrecht 8
(Nauta)
4 D. van de Heg 8 (+2)
 (Medifit)
5 T. v.d. Brink 7
 (Van den Brink Schilders)
6 M. Hofland 7 (+2)
 (Hofland Architecten)
7 J. Duits 6 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
8 K. Faber 6
 (Van den Brink Schilders)
9 G. Habermehl 6
 (Theo Verburg Architecten)
10 B. Pater 6
 (Theo Verburg Architecten)
11 L. de Vette 6
 (Van den Brink Schilders)
12 J. Brandt 5
 (Van Dijk Papier & Metalen)
13 B. van Ginkel 5
 (Crew Licht & Geluid)
14 W. Hazeleger 5
 (Theo Verburg Architecten)
15 W. Top 5
 (Theo Verburg Architecten)
16 M. Aalders 4 (+1)
 (Nauta)
17 B. Buitenhuis 4 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
18 P. van Dijk 4 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
19 M. van Ginkel 4
 (Van den Brink Schilders)
20 J. Heijkoop 4 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
21 S. Mulder 4 (+2)
 (Hofland Architecten)
22 R. van Sligtenhorst 4
 (Van Dijk Papier & Metalen)
23 A. Verheij 4
 (Nauta)
24 A. van den Brink 3
 (Van den Brink Schilders)
25 Afgeschermd 3
 (EBH)
26 W. Dijkman 3 (+1)
 (Dijkman Tuinen)
27 G. Heiwegen 3
 (Nauta)
28 J. van Middendorp 3
 (Theo Verburg Architecten)
29 J. Mugge 3 (+1)
 (EBH)
30 T. Mulder 3
 (Poot Schilderwerken)
31 B. Poot 3
 (Poot Schilderwerken)
32 Afgeschermd 3
 (Van den Brink Schilders)
33 I. van Beek 2
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
34 H. Danhof 2
 (Dijkman Tuinen)
35 D. Fluit 2
 (Hofland Architecten)
36 P. Hazeleger 2
 (Crew Licht & Geluid)
37 Afgeschermd 2 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
38 I. van den Hudding 2
 (Poot Schilderwerken)
39 L. Jansen 2
 (Nauta)
40 Y. Jansen 2
 (EBH)
41 H. Kas 2
 (Poot Schilderwerken)
42 D. Kas 2
 (Hofland Architecten)
43 G. van Manen 2
 (Van den Brink Schilders)
44 S. Mulder 2
 (Dijkman Tuinen)
45 D. Mulder 2
 (Dijkman Tuinen)
46 R. Uyterwaal 2 (+1)
 (Medifit)
47 C. Uyterwaal 2
 (Medifit)
48 G. v.d. Veen 2 (+1)
 (Hofland Architecten)
49 F. van Amerongen 1
 (Hofland Architecten)
50 E. Baatje 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
51 R. van Beek 1
 (Crew Licht & Geluid)
52 R. Bronkhorst 1
 (EBH)
53 H. Buijs 1
 (Theo Verburg Architecten)
54 K. Buitenhuis 1
 (Nauta)
55 J. Buitenhuis 1 (+1)
 (Nauta)
56 M. Buurman 1 (+1)
 (Nauta)
57 Afgeschermd 1
 (Nauta)
58 M. van Ginkel 1
 (Van den Brink Schilders)
59 S. van de Heg 1
 (Dijkman Tuinen)
60 T. Houweling 1
 (EBH)
61 S. Jesse 1 (+1)
 (EBH)
62 Afgeschermd 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
63 J. Kamphorst 1
 (Van Dijk Papier & Metalen)
64 J. Koppenaal 1
 (EBH)
65 R. Kuijpers 1
 (Van den Brink Schilders)
66 R. Lam 1
 (Medifit)
67 M. Leene 1
 (Poot Schilderwerken)
68 P. Lether 1
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
69 R. Ophoff 1
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
70 R. Overeem 1
 (Nauta)
71 F. Oztürk 1
 (Medifit)
72 S. Ploeg 1 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
73 S. Ruijgrok 1
 (Van den Brink Schilders)
74 M. van het Schut 1
 (Poot Schilderwerken)
75 J. Tamaela 1
 (Crew Licht & Geluid)
76 E. Tegenstander 1
 (Dijkman Tuinen)
77 E. Tegenstander 1
 (Nauta)
78 E. Tegenstander 1
 (Hofland Architecten)
79 E. Tegenstander 1 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
80 Afgeschermd 1
 (Dijkman Tuinen)
81 S. de Vries 1
 (EBH)
82 Afgeschermd 1
 (Dijkman Tuinen)
4 D. van de Heg 8 (+2)
 (Medifit)
5 T. v.d. Brink 7
 (Van den Brink Schilders)
6 M. Hofland 7 (+2)
 (Hofland Architecten)
7 J. Duits 6 (+1)
 (Crew Licht & Geluid)
8 K. Faber 6
 (Van den Brink Schilders)
9 G. Habermehl 6
 (Theo Verburg Architecten)
10 B. Pater 6
 (Theo Verburg Architecten)
11 L. de Vette 6
 (Van den Brink Schilders)
12 J. Brandt 5
 (Van Dijk Papier & Metalen)
13 B. van Ginkel 5
 (Crew Licht & Geluid)
14 W. Hazeleger 5
 (Theo Verburg Architecten)
15 W. Top 5
 (Theo Verburg Architecten)
16 M. Aalders 4 (+1)
 (Nauta)
17 B. Buitenhuis 4 (+1)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
18 P. van Dijk 4 (+1)
 (Van Dijk Papier & Metalen)
19 M. van Ginkel 4
 (Van den Brink Schilders)
20 J. Heijkoop 4 (+2)
 (Henk Sennema/Di Emmarosi)
21 S. Mulder 4 (+2)
 (Hofland Architecten)
22 R. van Sligtenhorst 4
 (Van Dijk Papier & Metalen)
23 A. Verheij 4
 (Nauta)
24 A. van den Brink 3
 (Van den Brink Schilders)
25 Afgeschermd 3
 (EBH)
Eerste klasse
1 R. van de Craats 17
(Toro Junior)
2 T. Wingelaar 15 (+2)
(Autobedrijf Arissen)
3 J. Taribuka 10 (+3)
(Maluku Muda/Van Dijk)
4 J. Kleijn 8 (+1)
 (Toro Junior)
5 R. Schaap 8 (+1)
 (Van den Hoorn bestrating)
6 J. Fieret 7
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
7 E. de Kruyff 7
 (Hofland Houtbewerking)
8 G. Loppies 7
 (Maluku Muda/Van Dijk)
9 M. Ophoff 7
 (Covebo Uitzendgroep)
10 M. v.d. Brink 6
 (Scania Barneveld)
11 J. van Veldhuizen 6
 (Hofland Houtbewerking)
12 M. van den Brink 5
 (Faam Werkt B.V.)
13 G. Heij 5
 (Faam Werkt B.V.)
14 E. Bleijenberg 4
 (Faam Werkt B.V.)
15 B. van den Brink 4
 (Faam Werkt B.V.)
16 Afgeschermd 4
 (Hofland Houtbewerking)
17 A. Muzerie 4 (+2)
 (Toro Junior)
18 Afgeschermd 4 (+4)
 (Toro Junior)
19 R. Arissen 3
 (Autobedrijf Arissen)
20 A. Ayessa Ndinga 3
 (De Hebberd)
21 B. Besselsen 3
 (Scania Barneveld)
22 J. van den Broek 3
 (De Hebberd)
23 Afgeschermd 3
 (Covebo Uitzendgroep)
24 Afgeschermd 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
25 J. Koudijs 3 (+1)
 (Toro Junior)
26 D. Kroeze 3
 (GERO Machinehandel)
27 T. van Laar 3
 (Hofland Houtbewerking)
28 M. Pater 3
 (Hofland Houtbewerking)
29 M. Ploeg 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
30 Afgeschermd 3
 (De Hebberd)
31 R. van Uffelen 3
 (Scania Barneveld)
32 M. Vermeulen 3 (+1)
 (Toro Junior)
33 R. de Visser 3 (+1)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
34 J. Ansink 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
35 E. Bakker 2
 (Van den Hoorn bestrating)
36 R. Bloemendaal 2
 (Van den Hoorn bestrating)
37 B. de Bont 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
38 G. Bos 2
 (GERO Machinehandel)
39 G. Davelaar 2
 (Van den Hoorn bestrating)
40 M. van Dommelen 2 (+1)
 (Maluku Muda/Van Dijk)
41 C. Donkersteeg 2
 (GERO Machinehandel)
42 F. van Esch 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
43 A. Fadel 2
 (GERO Machinehandel)
44 C. Fieret 2
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
45 M. Groenevelt 2 (+1)
 (GERO Machinehandel)
46 S. Heimgartner 2
 (De Hebberd)
47 M. Heimgartner 2
 (De Hebberd)
48 R. Liwier 2
 (Maluku Muda/Van Dijk)
49 Afgeschermd 2
 (Faam Werkt B.V.)
50 Afgeschermd 2
 (Covebo Uitzendgroep)
51 Afgeschermd 2
 (Hofland Houtbewerking)
52 H. Wiesenekker 2
 (Covebo Uitzendgroep)
53 B. Bakkenes 1
 (Hofland Houtbewerking)
54 M. Bloemendal 1
 (Van den Hoorn bestrating)
55 J. Bomhof 1
 (Scania Barneveld)
56 A. v.d. Brink 1
 (Scania Barneveld)
57 L. Brons 1
 (Scania Barneveld)
58 M. de Bruijne 1
 (De Hebberd)
59 R. de Bruin 1
 (Toro Junior)
60 D. v.d. Bunt 1
 (Maluku Muda/Van Dijk)
61 Afgeschermd 1
 (De Hebberd)
62 J. Geerenstein 1
 (GERO Machinehandel)
63 Afgeschermd 1
 (Hofland Houtbewerking)
64 J. Heij 1
 (Faam Werkt B.V.)
65 Afgeschermd 1
 (De Hebberd)
66 M. Hofland 1
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
67 G. Lodder 1
 (Faam Werkt B.V.)
68 D. van Middendorp 1
 (Scania Barneveld)
69 J. Pater 1
 (Hofland Houtbewerking)
70 R. Ploeg 1
 (Faam Werkt B.V.)
71 T. Rijnders 1
 (Toro Junior)
72 F. van Roekel 1
 (Autobedrijf Arissen)
73 E. Tegenstander 1
 (Toro Junior)
74 E. Tegenstander 1
 (De Hebberd)
75 E. Tegenstander 1
 (Autobedrijf Arissen)
76 T. van den Top 1
 (Toro Junior)
77 T. Tulen 1
 (GERO Machinehandel)
78 T. Verstoep 1
 (Van den Hoorn bestrating)
79 B. Wiesenekker 1
 (Covebo Uitzendgroep)
80 R. Wingelaar 1 (+1)
 (Autobedrijf Arissen)
4 J. Kleijn 8 (+1)
 (Toro Junior)
5 R. Schaap 8 (+1)
 (Van den Hoorn bestrating)
6 J. Fieret 7
 (G. Fieret stukadoorsbedr.)
7 E. de Kruyff 7
 (Hofland Houtbewerking)
8 G. Loppies 7
 (Maluku Muda/Van Dijk)
9 M. Ophoff 7
 (Covebo Uitzendgroep)
10 M. v.d. Brink 6
 (Scania Barneveld)
11 J. van Veldhuizen 6
 (Hofland Houtbewerking)
12 M. van den Brink 5
 (Faam Werkt B.V.)
13 G. Heij 5
 (Faam Werkt B.V.)
14 E. Bleijenberg 4
 (Faam Werkt B.V.)
15 B. van den Brink 4
 (Faam Werkt B.V.)
16 Afgeschermd 4
 (Hofland Houtbewerking)
17 A. Muzerie 4 (+2)
 (Toro Junior)
18 Afgeschermd 4 (+4)
 (Toro Junior)
19 R. Arissen 3
 (Autobedrijf Arissen)
20 A. Ayessa Ndinga 3
 (De Hebberd)
21 B. Besselsen 3
 (Scania Barneveld)
22 J. van den Broek 3
 (De Hebberd)
23 Afgeschermd 3
 (Covebo Uitzendgroep)
24 Afgeschermd 3
 (Maluku Muda/Van Dijk)
25 J. Koudijs 3 (+1)
 (Toro Junior)
Tweede klasse
1 B. v.d. Hudding 17 (+2)
(Chloris/DPF printing)
2 F. Tirgil 14 (+2)
(Rijschool Saglam)
3 M. Tuhusula 13 (+1)
(Batu Tjapeu)
4 M. Boon 12
 (ERBA Plaatbewerking)
5 T. van Harten 12 (+1)
 (Chloris/DPF printing)
6 R. Schut 11
 (Polyesterbedrijf De Valk)
7 G. Keuning 8
 (Easytape)
8 A. Heek 6
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
9 G. Taberima 6 (+1)
 (Batu Tjapeu)
10 H. van Veluw 6
 (De Tegelzetters/Avel)
11 M. v.d. Berg 5
 (Polyesterbedrijf De Valk)
12 N. Bourass 5
 (ERBA Plaatbewerking)
13 U. Saglam 5 (+2)
 (Rijschool Saglam)
14 O. Sikken 5
 (Polyesterbedrijf De Valk)
15 Afgeschermd 4
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
16 R. van den Dungen Gronovius 4
 (Easytape)
17 S. Elzinga 4
 (ERBA Plaatbewerking)
18 M. van den Essenburg 4
 (De Tegelzetters/Avel)
19 E. Gunaydin 4 (+2)
 (Rijschool Saglam)
20 L. Hooijer 4 (+1)
 (Jacobus Hoeve)
21 Afgeschermd 4 (+1)
 (Jacobus Hoeve)
22 T. Nahumury 4 (+1)
 (EcoLibrium-Jazon)
23 H. Schreuder 4 (+3)
 (Easytape)
24 J. Snoeij 4
 (Boerderij 't Paradijs)
25 Z. Suripatty 4
 (Batu Tjapeu)
26 K. van Veldhuizen 4
 (Boerderij 't Paradijs)
27 D. van Deutekom 3
 (EcoLibrium-Jazon)
28 E. Gorissen 3 (+1)
 (Easytape)
29 D. van 't Hul 3
 (ERBA Plaatbewerking)
30 R. Regeer 3
 (Polyesterbedrijf De Valk)
31 S. Saglam 3
 (Rijschool Saglam)
32 R. Schakel 3
 (ERBA Plaatbewerking)
33 V. Simon 3
 (Boerderij 't Paradijs)
34 Afgeschermd 3
 (Rijschool Saglam)
35 M. van der Zouwen 3
 (Easytape)
36 W. Besselsen 2 (+2)
 (EcoLibrium-Jazon)
37 Afgeschermd 2
 (EcoLibrium-Jazon)
38 J. Hendriks 2 (+1)
 (Easytape)
39 F. Hoogeveen 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
40 M. Hooijer 2
 (Jacobus Hoeve)
41 J. Jochemsen 2
 (ERBA Plaatbewerking)
42 D. Kersbergen 2
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
43 E. de Kock 2
 (Batu Tjapeu)
44 A. Matulessy 2
 (Batu Tjapeu)
45 H. van Middendorp 2
 (De Tegelzetters/Avel)
46 M. Ozkaya 2
 (Rijschool Saglam)
47 K. Saglam 2
 (Rijschool Saglam)
48 H. Sahetapy 2
 (Batu Tjapeu)
49 A. Schoute 2
 (Chloris/DPF printing)
50 W. Steenkamer 2
 (Jacobus Hoeve)
51 E. Tegenstander 2
 (EcoLibrium-Jazon)
52 Afgeschermd 2
 (EcoLibrium-Jazon)
53 M. Uzun 2
 (Rijschool Saglam)
54 A. van Veluw 2
 (De Tegelzetters/Avel)
55 Afgeschermd 2
 (Rijschool Saglam)
56 E. van der Zouwen 2
 (Easytape)
57 M. Abrahams 1
 (EcoLibrium-Jazon)
58 F. van den Berg 1 (+1)
 (Boerderij 't Paradijs)
59 J. Boekhout 1
 (De Tegelzetters/Avel)
60 P. Burgering 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
61 E. Eksteen 1
 (EcoLibrium-Jazon)
62 J. van Ginkel 1
 (De Tegelzetters/Avel)
63 A. Hazeleger 1
 (De Tegelzetters/Avel)
64 J. de Heij 1
 (De Tegelzetters/Avel)
65 M. Hoek 1
 (Boerderij 't Paradijs)
66 T. Hooijer 1 (+1)
 (Jacobus Hoeve)
67 J. Hoolwerf 1
 (ERBA Plaatbewerking)
68 J. Klomp 1 (+1)
 (Chloris/DPF printing)
69 Afgeschermd 1
 (EcoLibrium-Jazon)
70 R. Luchtenberg 1
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
71 M. Marsman 1
 (ERBA Plaatbewerking)
72 Afgeschermd 1
 (Jacobus Hoeve)
73 K. van Middendorp 1
 (De Tegelzetters/Avel)
74 M. Schoute 1
 (Chloris/DPF printing)
75 J. Slager 1
 (Boerderij 't Paradijs)
76 E. Tegenstander 1
 (ERBA Plaatbewerking)
77 E. Tegenstander 1
 (Jacobus Hoeve)
78 E. Tegenstander 1
 (Chloris/DPF printing)
79 E. Tegenstander 1
 (Polyesterbedrijf De Valk)
80 Afgeschermd 1
 (Boerderij 't Paradijs)
4 M. Boon 12
 (ERBA Plaatbewerking)
5 T. van Harten 12 (+1)
 (Chloris/DPF printing)
6 R. Schut 11
 (Polyesterbedrijf De Valk)
7 G. Keuning 8
 (Easytape)
8 A. Heek 6
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
9 G. Taberima 6 (+1)
 (Batu Tjapeu)
10 H. van Veluw 6
 (De Tegelzetters/Avel)
11 M. v.d. Berg 5
 (Polyesterbedrijf De Valk)
12 N. Bourass 5
 (ERBA Plaatbewerking)
13 U. Saglam 5 (+2)
 (Rijschool Saglam)
14 O. Sikken 5
 (Polyesterbedrijf De Valk)
15 Afgeschermd 4
 (Autobedrijf M. van Hunnik)
16 R. van den Dungen Gronovius 4
 (Easytape)
17 S. Elzinga 4
 (ERBA Plaatbewerking)
18 M. van den Essenburg 4
 (De Tegelzetters/Avel)
19 E. Gunaydin 4 (+2)
 (Rijschool Saglam)
20 L. Hooijer 4 (+1)
 (Jacobus Hoeve)
21 Afgeschermd 4 (+1)
 (Jacobus Hoeve)
22 T. Nahumury 4 (+1)
 (EcoLibrium-Jazon)
23 H. Schreuder 4 (+3)
 (Easytape)
24 J. Snoeij 4
 (Boerderij 't Paradijs)
25 Z. Suripatty 4
 (Batu Tjapeu)
Derde Klasse
1 M. van Voorden 13 (+2)
(Aucta FC)
2 P. van den Enden 12
(F.C. Nieuw Amsterdam)
3 Afgeschermd 9 (+2)
(Netbasics)
4 R. Broedelet 9
 (Van de Vis Eierspecialist)
5 J. Kok 9 (+2)
 (Aucta FC)
6 S. Kok 9
 (Aucta FC)
7 R. Nannenberg 8
 (Autorijschool Bleijenberg)
8 J. Tromp 8 (+1)
 (Voetbalstats.nl)
9 Afgeschermd 7 (+2)
 (Netbasics)
10 I. Fontijn 6
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
11 T. van Meerveld 6
 (Calpe Industrial)
12 R. Vos 6
 (Aucta FC)
13 J. van Woudenberg 6
 (Autorijschool Bleijenberg)
14 J. Bomhof 5
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
15 D. Fraanje 5
 (Nummer 12)
16 J. van den Hoorn 5 (+2)
 (Dekker Installatie)
17 M. Mulder 5
 (Dekker Installatie)
18 R. v.d. Munt 5
 (Nummer 12)
19 Afgeschermd 5
 (Calpe Industrial)
20 A. Dekker 4
 (Nummer 12)
21 J. Lodder 4
 (Autorijschool Bleijenberg)
22 G. v.d. Munt 4
 (Nummer 12)
23 J. van der Ploeg 4
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
24 J. Roozendaal 4
 (Dirk van de Kuilen)
25 R. de Vries 4
 (Netbasics)
26 M. Waaijenberg 4
 (Autorijschool Bleijenberg)
27 M. Beker 3
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
28 T. van Dijk 3
 (Dirk van de Kuilen)
29 L. Goud 3 (+2)
 (Voetbalstats.nl)
30 M. Kok 3
 (Aucta FC)
31 N. Krijt 3
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
32 Afgeschermd 3 (+2)
 (Netbasics)
33 J. Mulder 3 (+1)
 (Dekker Installatie)
34 G. Schouten 3
 (Aucta FC)
35 R. van Steijn 3
 (Voetbalstats.nl)
36 E. v.d. Vis 3
 (Van de Vis Eierspecialist)
37 Afgeschermd 3
 (Autorijschool Bleijenberg)
38 K. van Winkoop 3
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
39 R. van de Bovenkamp 2
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
40 O. van den Breemer 2
 (Voetbalstats.nl)
41 M. v.d. Burgt 2
 (Dirk van de Kuilen)
42 Afgeschermd 2
 (Dirk van de Kuilen)
43 M. van Houwelingen 2
 (Netbasics)
44 Afgeschermd 2
 (Calpe Industrial)
45 E. van Manen 2
 (Netbasics)
46 I. van Middendorp 2
 (Dekker Installatie)
47 J. Molenaar 2 (+1)
 (Van de Vis Eierspecialist)
48 E. Schouten 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
49 B. Spelt 2
 (Nummer 12)
50 M. Stolk 2
 (Nummer 12)
51 R. Woudenberg 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
52 Afgeschermd 2
 (Van de Vis Eierspecialist)
53 M. van Asselt 1
 (Calpe Industrial)
54 G. Barten 1
 (Voetbalstats.nl)
55 N. Blokland 1
 (Netbasics)
56 E. van de Brink 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
57 R. van den Broek 1
 (Aucta FC)
58 G. Dekker 1
 (Dekker Installatie)
59 B. Dekker 1
 (Dekker Installatie)
60 S. Dekker 1 (+1)
 (Dekker Installatie)
61 L. van Druten 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
62 T. Eikelboom 1
 (Voetbalstats.nl)
63 P. Faasse 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
64 J. Hoiting 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
65 K. Jansen 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
66 P. Kleijer 1
 (Calpe Industrial)
67 D. v.d. Kuilen 1
 (Dirk van de Kuilen)
68 M. Maat 1
 (Voetbalstats.nl)
69 J. van Middendorp 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
70 M. Nieuwenhuis 1
 (Netbasics)
71 G. Noppers 1
 (Dirk van de Kuilen)
72 D. Pansier 1
 (Netbasics)
73 C. Polhout 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
74 T. de Ruiter 1
 (Dekker Installatie)
75 R. Schellekens 1
 (Calpe Industrial)
76 S. Staal 1
 (Van de Vis Eierspecialist)
77 E. Tegenstander 1
 (Autorijschool Bleijenberg)
78 E. Tegenstander 1 (+1)
 (Van de Vis Eierspecialist)
79 E. Tegenstander 1 (+1)
 (Aucta FC)
80 R. Uineken 1
 (Calpe Industrial)
81 Afgeschermd 1
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
82 Afgeschermd 1
 (Hoiting&vDoorn/Kluiszorg)
4 R. Broedelet 9
 (Van de Vis Eierspecialist)
5 J. Kok 9 (+2)
 (Aucta FC)
6 S. Kok 9
 (Aucta FC)
7 R. Nannenberg 8
 (Autorijschool Bleijenberg)
8 J. Tromp 8 (+1)
 (Voetbalstats.nl)
9 Afgeschermd 7 (+2)
 (Netbasics)
10 I. Fontijn 6
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
11 T. van Meerveld 6
 (Calpe Industrial)
12 R. Vos 6
 (Aucta FC)
13 J. van Woudenberg 6
 (Autorijschool Bleijenberg)
14 J. Bomhof 5
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
15 D. Fraanje 5
 (Nummer 12)
16 J. van den Hoorn 5 (+2)
 (Dekker Installatie)
17 M. Mulder 5
 (Dekker Installatie)
18 R. v.d. Munt 5
 (Nummer 12)
19 Afgeschermd 5
 (Calpe Industrial)
20 A. Dekker 4
 (Nummer 12)
21 J. Lodder 4
 (Autorijschool Bleijenberg)
22 G. v.d. Munt 4
 (Nummer 12)
23 J. van der Ploeg 4
 (F.C. Nieuw Amsterdam)
24 J. Roozendaal 4
 (Dirk van de Kuilen)
25 R. de Vries 4
 (Netbasics)
Dames
1 K. Knot 11 (+1)
(Pater Zonweringen )
2 L. Helbling 10 (+3)
(Pater Zonweringen )
3 I. van Walsem 9
(VDB Dienstverlening B.V.)
4 M. Jansen 8 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 D. van Dijk 7
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
6 Y. Veldhuizen 6 (+1)
 (Pater Zonweringen )
7 M. Bos-te Wilt 5 (+1)
 (Pater Zonweringen )
8 L. Koot 5 (+3)
 (Livestro Uitvaartzorg)
9 M. Bij de Vaate 4 (+2)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
10 T. Bouwman 4 (+1)
 (Livestro Uitvaartzorg)
11 T. v.d. Braak 4 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
12 S. Groters 4
 (VDB Dienstverlening B.V.)
13 M. van Manen 4 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
14 M. Roorda 4 (+1)
 (U-niq)
15 E. Zech 4
 (Pater Zonweringen )
16 M. Gerritsen 3
 (Livestro Uitvaartzorg)
17 Afgeschermd 2
 (VDB Dienstverlening B.V.)
18 C. van Essen 2 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
19 F. van Harte 2 (+1)
 (Livestro Uitvaartzorg)
20 H. van Omme 2
 (Dick Pol Tandtechniek)
21 Afgeschermd 2
 (Pater Zonweringen )
22 A. Top 2
 (Dick Pol Tandtechniek)
23 M. van de Visch 2
 (Livestro Uitvaartzorg)
24 T. Westerink 2
 (U-niq)
25 J. Besselsen 1
 (Livestro Uitvaartzorg)
26 R. v.d. Brink 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
27 G. Dijkstra 1
 (U-niq)
28 R. van Essen 1
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
29 C. de Geus 1
 (Pater Zonweringen )
30 Afgeschermd 1
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
31 J. van Loenen 1
 (VDB Dienstverlening B.V.)
32 H. Meijer 1
 (Dick Pol Tandtechniek)
33 E. Tegenstander 1 (+1)
 (Pater Zonweringen )
34 R. Veldhuizen 1
 (Pater Zonweringen )
4 M. Jansen 8 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
5 D. van Dijk 7
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
6 Y. Veldhuizen 6 (+1)
 (Pater Zonweringen )
7 M. Bos-te Wilt 5 (+1)
 (Pater Zonweringen )
8 L. Koot 5 (+3)
 (Livestro Uitvaartzorg)
9 M. Bij de Vaate 4 (+2)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
10 T. Bouwman 4 (+1)
 (Livestro Uitvaartzorg)
11 T. v.d. Braak 4 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
12 S. Groters 4
 (VDB Dienstverlening B.V.)
13 M. van Manen 4 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
14 M. Roorda 4 (+1)
 (U-niq)
15 E. Zech 4
 (Pater Zonweringen )
16 M. Gerritsen 3
 (Livestro Uitvaartzorg)
17 Afgeschermd 2
 (VDB Dienstverlening B.V.)
18 C. van Essen 2 (+1)
 (Verhoeks/De Rotterdammer)
19 F. van Harte 2 (+1)
 (Livestro Uitvaartzorg)
20 H. van Omme 2
 (Dick Pol Tandtechniek)
21 Afgeschermd 2
 (Pater Zonweringen )
22 A. Top 2
 (Dick Pol Tandtechniek)
23 M. van de Visch 2
 (Livestro Uitvaartzorg)
24 T. Westerink 2
 (U-niq)
25 J. Besselsen 1
 (Livestro Uitvaartzorg)