Seizoen: 2018/2019
31-05: Afsluiting van het seizoen met de nodige prijswinnaars. Hofland Architecten play-offs, Verhoeks/De Rotterdammer play-offs en sportiefste team, Pater Zonweringen meeste doelpunten voor én minste tegen, en de topscorers per klasse.

Om de naam en/of foto te tonen op onze site hebben we toestemming nodig van de spelers zelf. Volg onderstaande links voor meer info en/of om toestemming te verlenen.
privacyverklaring  formulier om voorkeur aan te geven

19-09-2019 Verslagen in de Barneveldse krant
18-09-2019 Uitspraak Strafcommissie
30-08-2019 Belangrijke mededelingen
30-08-2019 Zaalvoetballers schenken €2.060,00 aan Ruimzicht Barneveld
10-08-2019 Competitieprogramma 2019/2020

>>> oudere berichten

Vandaag jarig
22-09-1978 Klariska van Voorst-Vonk (41) - Dick Pol Tandtechniek
Uitslagen 20-09-2019
18:25(1) Scania Barneveld - Autobedrijf Arissen 4 - 5
18:25(D) U-niq - Dick Pol Tandtechniek 3 - 0
18:59(1) Hofland Houtbewerking - De Hebberd 11 - 1
18:59(3) Autorijschool Bleijenberg - Calpe Industrial 2 - 1
19:33(1) Van den Hoorn bestrating - Covebo Uitzendgroep 2 - 5
19:33(3) Hoiting&vDoorn/Kluiszorg - Van de Vis Eierspecialist 4 - 2
20:07(1) G. Fieret stukadoorsbedr. - GERO Machinehandel 3 - 4
20:07(3) Voetbalstats.nl - Nummer 12 2 - 5
20:41(H) Henk Sennema/Di Emmarosi - Van den Brink Schilders 0 - 13
20:41(3) Dekker Installatie - F.C. Nieuw Amsterdam 2 - 4
21:15(H) Dijkman Tuinen - Poot Schilderwerken 6 - 2
21:15(2) Polyesterbedrijf De Valk - Batu Tjapeu 4 - 6
21:49(H) Nauta - Hofland Architecten 5 - 4
21:49(2) De Tegelzetters/Avel - Easytape 5 - 2
22:23(H) Theo Verburg Architecten - Van Dijk Papier & Metalen 5 - 4
22:23(2) Chloris/DPF printing - Jacobus Hoeve 5 - 4
Programma 27-09-2019
Veld A
18:25 VDB Dienstverlening B.V. - Verhoeks/De Rotterdammer (D)
18:59 Toro Junior - G. Fieret stukadoorsbedr. (1e)
19:33 Covebo Uitzendgroep - Maluku Muda/Van Dijk (1e)
20:07 Autobedrijf Arissen - Faam Werkt B.V. (1e)
20:41 Medifit - Dijkman Tuinen (H)
21:15 Hofland Architecten - Crew Licht & Geluid (H)
21:49 EBH - Poot Schilderwerken (H)
22:23 Van den Brink Schilders - Nauta (H)
Veld B
18:25 Nummer 12 - Dekker Installatie (3e)
18:59 Van de Vis Eierspecialist - Dirk van de Kuilen (3e)
19:33 F.C. Nieuw Amsterdam - Aucta FC (3e)
20:07 Netbasics - Autorijschool Bleijenberg (3e)
20:41 Batu Tjapeu - Chloris/DPF printing (2e)
21:15 Autobedrijf M. van Hunnik - Polyesterbedrijf De Valk (2e)
21:49 Boerderij 't Paradijs - ERBA Plaatbewerking (2e)
22:23 Rijschool Saglam - EcoLibrium-Jazon (2e)
Geschorsten 27-09-2019
Standen
Hoofdklasse
1 Van den Brink Schilders 2 6
2 Dijkman Tuinen 2 6
3 Nauta 2 6
>> volledige stand
Eerste Klasse
1 Hofland Houtbewerking 2 6
2 Covebo Uitzendgroep 2 6
3 Maluku Muda/Van Dijk 2 4
>> volledige stand
Tweede Klasse
1 EcoLibrium-Jazon 2 6
2 Rijschool Saglam 2 6
3 ERBA Plaatbewerking 2 3
>> volledige stand
Derde Klasse
1 Aucta FC 2 6
2 Nummer 12 2 6
3 Hoiting&vDoorn/Kluiszorg 2 6
>> volledige stand
Dames
1 Pater Zonweringen 1 3
2 Verhoeks/De Rotterdammer 1 3
3 Livestro Uitvaartzorg 1 3
>> volledige stand
Seizoen: 2007/2008
P-services winnaar van de play-offs.



Topscorers
Hoofdklasse
1. Gijs Engelbrecht 5 (+3)
(Nauta)
2. Koen Faber 5 (+5)
(Van den Brink Schilders)
3. Marcel van Ginkel 4 (+4)
(Van den Brink Schilders)
4. Jarno Mulder 4 (+2)
(Dijkman Tuinen)
5. Lesley de Vette 4 (+1)
(Van den Brink Schilders)
Tweede Klasse
1. Bob v.d. Hudding 7 (+2)
(Chloris/DPF printing)
2. Martin Boon 6
(ERBA Plaatbewerking)
3. Gerben Keuning 6 (+2)
(Easytape)
4. Furkan Tirgil 6
(Rijschool Saglam)
5. Raymond Schut 4 (+2)
(Polyesterbedrijf De Valk)
Eerste Klasse
1. Erik de Kruyff 5 (+5)
(Hofland Houtbewerking)
2. Bart van den Brink 4
(Faam Werkt B.V.)
3. Rico van de Craats 4
(Toro Junior)
4. Johannes Fieret 4 (+1)
(G. Fieret stukadoorsbedr.)
5. Gerbert Heij 4
(Faam Werkt B.V.)
Derde Klasse
1. Jan Kok 5
(Aucta FC)
2. Pieter van den Enden 4 (+1)
(F.C. Nieuw Amsterdam)
3. Maurits van Voorden 4
(Aucta FC)
4. Arjan Dekker 3 (+1)
(Nummer 12)
5. Maarten Kok 3
(Aucta FC)
Dames
1. Linda Helbling 4
(Pater Zonweringen )
2. Kirsten Knot 3
(Pater Zonweringen )
3. Tanja v.d. Braak 2
(Verhoeks/De Rotterdammer)
4. Mandy Gerritsen 2
(Livestro Uitvaartzorg)
5. Sara Groters 2
(VDB Dienstverlening B.V.)
Spelers die laatste speelronde minimaal 3 keer hebben gescoord

Totaal: 5
Laatste speelronde: 5
Koen Faber
(Van den Brink Schilders)

Totaal: 5
Laatste speelronde: 5
Erik de Kruyff
(Hofland Houtbewerking)

Totaal: 4
Laatste speelronde: 4
Marcel van Ginkel
(Van den Brink Schilders)

Totaal: 5
Laatste speelronde: 3
Gijs Engelbrecht
(Nauta)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Tom van Harten
(Chloris/DPF printing)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Michiel Ophoff
(Covebo Uitzendgroep)

Totaal: 3
Laatste speelronde: 3
Tim Wingelaar
(Autobedrijf Arissen)



Scheidsrechters gezocht